Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak za 2-3 lata 76ers będą dalej w dupie to Hinkie będzie uważany za największego nieudacznika w historii ligi, gościu idzie po bandzie.

 

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

 

I tak lepsze to niż tkwiąca w maraźmie przez dekadę polityka Tłoków. A jeszcze 2 miesiące temu pytałem kto przepłaci za Reggie Jacksona. Jakoś nie jestem zdziwiony, że na 90% będzie to Detroit. Oj będzie go przeklinać, bo to typowy łowca boxscore.

 

Aczkolwiek oddanie McDanielsa nie rozumiem. Dopiero co widziałem w Nim nowego Danny Greena, a poszedł za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, lubie cie.

naprawdę

ale mam taki myśl...

gdyby nawet ten cały wasz Hinkie Srinkie oddał Noela embida za nówka ciągnik od plebsa z pod warszawy....

wiesz...

rozumiesz...

wpadłbyś rozujszony klął palił resztę ciągników pod warszafffką....

wyciszył się...

wrócił....

i wrzucił na fejsa zdjęcie ciągnika i rozpisałbyś jakie to zagrywki w polu można nim robić...

qrwa dla mnie 

facet robi hói wi co rozdrabnia młodych murzynów na jeszcze młodszych, bez kostek wymienia na bez kończyn...

boję się  że moja córka nie zdąży zostać matką na koniec tego planu....

Wirkox k****, co zrobić, jak żyć ?

 

lata medicority po 2001, Billy King za sterami, fuckupy z C-webbem, Brandem, Bynumem. 

 

w coś trzeba wierzyć 

 

był wkurw po drafcie, ale jakos ten zespół już wygląda dzisiaj, Magic nie rozdrabniają a są w dupie 2x dłużej na ten przykład, Bucks to samo. 

 

KJa mi żal w c*** i zły jestem.

 

ale powiedz sam, nie wymieniłbyś k**** Tonego Snella na pick od Lakersów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tony snell jest dziewicą

to podnosi jego wartość to niebotycznych rozmiarów.

nie patrzę na sixers.

 zapamiętałem tylko mecze z poprzedniego sezonu gdzie MCW robił szmatę z Rose'a w IV kwarcie i sixers pchnęli mecz. wydawał się być murzynkiem na coś więcej niż tylko................ kolejne murzynki w łożyskach matek murzynów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal to wam bedzie MCW, koles bedzie topowym PG w tej lidze a wy sie tu rozdrabniacie nad jakimis not proven kolesiami na pg z draftu ze mozecie wyciagnac kogos lepszego od niego, prosze was

 

a ten caly Hinkie to chyba sie bawi w jakies NBA Live czy cos, bo tak jak Wira pisal wymienia mlodych murzynow na jeszcze mlodszych, tylko nie bierze tego pod uwage ze kazdy mlody gracz ma kiedy indziej peak, i jak tak dalej pojdzie beda c***owi jeszcze xx lat bo zeby cos ugrac trzeba brac pewnych graczy a nie sama mlodziez i dawac im dorastac, bo sa ludzie tacy jak Jeffy Greeny, Zachy Randolphy, ktorzy musza byc po 2 razy przetrejdowani pograc z 6 lat zeby w koncu skumac jak maja grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tony snell jest dziewicą

to podnosi jego wartość to niebotycznych rozmiarów.

nie patrzę na sixers.

 zapamiętałem tylko mecze z poprzedniego sezonu gdzie MCW robił szmatę z Rose'a w IV kwarcie i sixers pchnęli mecz. wydawał się być murzynkiem na coś więcej niż tylko................ kolejne murzynki w łożyskach matek murzynów,

MCW bywa fajny. Potrafi byc kozakiem w koncówce, rzucic daggera, zaasystować na game winnera. Ale  NBA to coś więcej niż kilka spotkan, w ktorych jesteś kozakiem. Evan Turner też swego czasu ruchał C's w PO bez mydła i rzucał game winnery.

 

MCW ma często-gęsto wpływ na efektywność ataku jak niejaki Rajon Rondo, do tego traci 8 piłek na mecz. Od początku były rozkminy, czy MCW jest part of the plan - wyszło na to, że nie jest.

 

Bux to dla niego kozak zespół, Kidd zrobi z niego floor generała, ma troche bardziej z kim pograć, a i będzie miał szanse przepracować lato normalnie i poprawić troche rzut. Poza tym chłopak jest fajnie poukładany w głowie, etyka pracy i takie tam. 

 

Panuje przekonanie, że Hinkie to tylko cyfry, cyfry - ponoć koleś poza tym jest kozakiem jeśli chodzi o scouting i rozumienie gry, czego efektem miały być wybory Noela, MCW, Granta, KJa , tyle że niby MCW nie był good inaf, nie był good fitem dla Embiida i własciwie wykluczał duet Embiid-Noel. 

 

Co by się nie wydarzyło, życzę MCW jak najlepiej, bo młodzi Bucks to mój top5 team obecnie w lidze i MCW-Parker-Giannis-Henson to coś co bardzo lubie, oby mu się wiodło, obysmy nie żałowali. tyle kogę powiedzieć.

 

W razie, gdyby rozwój MCW przyhamował widziałem go nawet jako backup PG, bo mimo wszystko ma ciekawy skillset, ale dostając taki pick... shieeeet.

 

Powiem szczerze: ja jeszcze w niego wiary nie straciłem, miałem nadzieje, że przepracuje offseason i wróci lepszy, że zawalczy o Allstar. No rozpierdala mi ten deadline system - niekoniecznie pozytywnie.

 

Po Holidayu też płakałem, a gościu poki co łamie się na potęgę. 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W razie, gdyby rozwój MCW przyhamował widziałem go nawet jako backup PG, bo mimo wszystko ma ciekawy skillset, ale dostając taki pick... shieeeet.

Zdajesz sobie sprawę, że w tym sezonie pewnie LAL będą w top5, a w następnym mają szansę mieć znacznie lepszą drużynę niż teraz(mają dużo kasy i jak zwykle magia LA)

 

Jednak mam nadzieję, że się mylę i 76 dostaną jak najwyższy możliwy pick od LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCW bywa fajny. Potrafi byc kozakiem w koncówce, rzucic daggera, zaasystować na game winnera. Ale  NBA to coś więcej niż kilka spotkan, w ktorych jesteś kozakiem. Evan Turner też swego czasu ruchał C's w PO bez mydła i rzucał game winnery.

 

MCW ma często-gęsto wpływ na efektywność ataku jak niejaki Rajon Rondo, do tego traci 8 piłek na mecz. Od początku były rozkminy, czy MCW jest part of the plan - wyszło na to, że nie jest.

 

Bux to dla niego kozak zespół, Kidd zrobi z niego floor generała, ma troche bardziej z kim pograć, a i będzie miał szanse przepracować lato normalnie i poprawić troche rzut. Poza tym chłopak jest fajnie poukładany w głowie, etyka pracy i takie tam. 

 

Panuje przekonanie, że Hinkie to tylko cyfry, cyfry - ponoć koleś poza tym jest kozakiem jeśli chodzi o scouting i rozumienie gry, czego efektem miały być wybory Noela, MCW, Granta, KJa , tyle że niby MCW nie był good inaf, nie był good fitem dla Embiida i własciwie wykluczał duet Embiid-Noel. 

 

Co by się nie wydarzyło, życzę MCW jak najlepiej, bo młodzi Bucks to mój top5 team obecnie w lidze i MCW-Parker-Giannis-Henson to coś co bardzo lubie, oby mu się wiodło, obysmy nie żałowali. tyle kogę powiedzieć.

 

W razie, gdyby rozwój MCW przyhamował widziałem go nawet jako backup PG, bo mimo wszystko ma ciekawy skillset, ale dostając taki pick... shieeeet.

 

Powiem szczerze: ja jeszcze w niego wiary nie straciłem, miałem nadzieje, że przepracuje offseason i wróci lepszy, że zawalczy o Allstar. No rozpierdala mi ten deadline system - niekoniecznie pozytywnie.

 

Po Holidayu też płakałem, a gościu poki co łamie się na potęgę.

Jak dla mnie to MCW patrzac na ten caly plan nie gniewa sie ze juz nie jest part of the plan

 

Ten Hinkie taki lebski gosc i scout a jak na razie po 100 latach tankowania ja tam widze nie grajacego centra z problemami mentalnymi, Noela ktory chyba jeszcze ani jednego kozackiego meczu nie zagral jak na takiego wymiatacza niby pod koszem wyscoutowanego przez geniusza, do tego czesto mu sie zdarza byc osmieszanym i blokowanym przez jakichs leszczy

 

i dalej to co? co oni maja jeszcze po tylu latach tankowania?

 

Ogolnie tankowanie na sile rok po roku to wychodzi jak skipowanie i naciskanie klepsydry kilka rund z rzedu w Heroesach, niby krysztaly przybywaja, zloto i inne surowce takze, ale przeciwnik za to zapierdala po mapie i w tym czasie jak ty dusisz klepsydre on buduje, wygrywa walki, odkrywa i zbiera assety na mapie

 

pis joł

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze patrzac na ten caly plan to MCW wcale sie nie gniewa ze juz nie jest jego czescia

 

Ten Hinkie taki przec*** niby, a z tego co na razie widze to wydraftowal lekko drewnianego Noela, ktorego blokuja jakies leszcze od czasu do czasu i jak na razie to jeszcze chyb

Jak dla mnie to MCW patrzac na ten caly plan nie gniewa sie ze juz nie jest part of the plan

 

Ten Hinkie taki lebski gosc i scout a jak na razie po 100 latach tankowania ja tam widze nie grajacego centra z problemami mentalnymi, Noela ktory chyba jeszcze ani jednego kozackiego meczu nie zagral jak na takiego wymiatacza niby pod koszem wyscoutowanego przez geniusza, do tego czesto mu sie zdarza byc osmieszanym i blokowanym przez jakichs leszczy

 

i dalej to co? co oni maja jeszcze po tylu latach tankowania?

Przecież oni tankują dopiero 2 rok. Jakieś efekty zobaczymy pewnie za około 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze patrzac na ten caly plan to MCW wcale sie nie gniewa ze juz nie jest jego czescia

 

Ten Hinkie taki przec*** niby, a z tego co na razie widze to wydraftowal lekko drewnianego Noela, ktorego blokuja jakies leszcze od czasu do czasu i jak na razie to jeszcze chyb

Jak dla mnie to MCW patrzac na ten caly plan nie gniewa sie ze juz nie jest part of the plan

 

Ten Hinkie taki lebski gosc i scout a jak na razie po 100 latach tankowania ja tam widze nie grajacego centra z problemami mentalnymi, Noela ktory chyba jeszcze ani jednego kozackiego meczu nie zagral jak na takiego wymiatacza niby pod koszem wyscoutowanego przez geniusza, do tego czesto mu sie zdarza byc osmieszanym i blokowanym przez jakichs leszczy

 

i dalej to co? co oni maja jeszcze po tylu latach tankowania?

Kubbas nie bądź przychlastem/ nie pis po pijaku, youre better than that. 

 

poczytaj sobie wątek o Sixers, bo podejrzewam, że widziałeś może ich 2 mecze, albo 3 highlity, zobacz skąd wziął się Covington, Grant, jaki wpływ na obronę ma ten drweniany Noel, jaką obronę Sixers mają w styczniu, jakim stealem był KJ, skąd wziął się Wroten, i ile picków mają w najbliższych latach + co mają w sallary.

 

wróć i przeproś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wracam i przepraszam, przeciez przed tymi dwoma latami tankowania oni wygrali 34 35 41! 27 meczy na tym mocarnym wschodzie, o zesz k**** sory sory sory

 

no w tym sezonie Julius to nawet przypuszczam ze 2 meczy nie widzialem tak jak napisales ale wole miec pelne zdrowie psychiczne

 

co nie zmienia faktu ze jestem na bierzaco z ich sytuacja i jak juz bylo napisane wymienianie mlodych murzynow na jeszcze mlodszych po czym dealowanie mlodego prospecta na pg zeby wydraftowac jeszzcze mlodszego to dobra taktyka nie jest

 

Wroten, KJ, druzyne na Williech Greenach ktorzy cos tam zagraja, bo itak nikt nie gra w calej druzynie chcesz opierac? this is the plan?

 

ale tak jak juz mowilem, nadal znam ludzi co ta klepsydre klikali po 10 razy i beda klikac konsekwentnie

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wracam i przepraszam, przeciez przed tymi dwoma latami tankowania oni wygrali 34 35 41! 27 meczy na tym mocarnym wschodzie, o zesz k**** sory sory sory

 

no w tym sezonie Julius to nawet przypuszczam ze 2 meczy nie widzialem tak jak napisales ale wole miec pelne zdrowie psychiczne

 

co nie zmienia faktu ze jestem na bierzaco z ich sytuacja i jak juz bylo napisane wymienianie mlodych murzynow na jeszcze mlodszych po czym dealowanie mlodego prospecta na pg zeby wydraftowac jeszzcze mlodszego to dobra taktyka nie jest

 

Wroten, KJ, druzyne na Williech Greenach ktorzy cos tam zagraja, bo itak nikt nie gra w calej druzynie chcesz opierac? this is the plan?

 

ale tak jak juz mowilem, nadal znam ludzi co ta klepsydre klikali po 10 razy i beda klikac konsekwentnie

Tylko potwierdziłeś tym postem niewiedzę.

 

Skoro jak sam zauwazyles w poprzednich latach nic nie wygrali to trzeba sobie zadać pytanie dlaczego - ano bo dostaliśmy waszego kręglarza za 3/4 naszych assetów i picków (Vucevic, Harkless, Iguodala) + collins wybrał moultrie za naszego 1-st roundera.  

 

Hinkie przyszedł do zespołu, z rosterem na 35 W, z oddanymi pickami i bez młodych, z zawalonym sallary i połamanym Bynumem. 

 

Dlatego trzeba było szukać prospektów w FA, D-legue, na koncach ławki innych drużyn i z 2nd rounderami. I tak się wydarzyło, że hinkie w 2 lata znalazł tego więcej niż nie jeden GM w 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko stary, ale nie wmowisz mi ze koles znalazl w c*** fajnych kolesi jak wygraliscie 12 MECZY i jestescie posmiewiskiem ligi, zobacz jak Celtics tankuja, mozna z honorem albo no nie wiem jakims stylem? Nawet nieporadnie Lakers, ale jak Sixers przyjezdzaja do twojej hali, to chyba raczej jak wychodzisz na rozgrzewke to slychac chichoty u przeciwnikow

 

chodzi o sam mindset, juz nawet jebac kto ile meczy wygral

 

Tobie sie moze wydawac ze ci kolesie sa fajni, ale jak wchodzisz do druzyny ktora ma 5 zwyciestw na koncie to raczej nie zaprzeczysz ze jak na tablicy wynikow jest -20 w 3 kwarcie to nie jest latwo sie pokazac?

 

Musisz Julius brac poprawke, to tak jakbys w 06 jaral sie Smushem Parkerem

 

no kozak prospect

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko stary, ale nie wmowisz mi ze koles znalazl w c*** fajnych kolesi jak wygraliscie 12 MECZY i jestescie posmiewiskiem ligi, zobacz jak Celtics tankuja, mozna z honorem albo no nie wiem jakims stylem? Nawet nieporadnie Lakers, ale jak Sixers przyjezdzaja do twojej hali, to chyba raczej jak wychodzisz na rozgrzewke to slychac chichoty u przeciwnikow

 

chodzi o sam mindset, juz nawet jebac kto ile meczy wygral

 

Tobie sie moze wydawac ze ci kolesie sa fajni, ale jak wchodzisz do druzyny ktora ma 5 zwyciestw na koncie to raczej nie zaprzeczysz ze jak na tablicy wynikow jest -20 w 3 kwarcie to nie jest latwo sie pokazac?

 

Musisz Julius brac poprawke, to tak jakbys w 06 jaral sie Smushem Parkerem

 

no kozak prospect

Skoro mamy tak c***owy roster, to chyba logiczne, że trejdujemy, jak dają wysokie picki, nie ? ;]

 

Ci kolesie są fajni bo mieli być d-lguersami, a zmontowali w pierwszym roku razem top10 D w NBA. To nie jest poziom smusha parkera.

 

Sixers od grudnia nie są pośmiewiskiem, nei dostają blowoutów, nie poddają końcówek (nigdy nie poddawali w przeciwienstwie do ubiegłorocznych C's ktorych tak chwilisz, czy Magic), walczą do końca. Nie są łatwym przeciwniekiem - poglądaj, poczytaj - zobaczysz, Hinkie zrobił ten trejd byćmoze wlasnie dlatego, że zaczelismy miec pace na wylecenie z top 5 draftu.

 

Mimo, że zespol byl slaby to nie raz była gorąca koncówka, czy wygrane w crunch. kompletne przeciwiensto tego co mowisz.

 

posługujesz się oklepanymi frazesami, z którymi nie zgodzi sie nikt ,kto miał okazję widzieć kilka ostatnich spotkań philly.

 

Po tym trejdzie pewnie wszystko sie spierdoli, ale mam odrobinkę nadziei, że może tak źle nei będzie.

 

btw:

 

staty z MCW on i off court

 

http://stats.nba.com/vs/#!/advanced?TeamID=1610612755&VsPlayerID=203487&range=2013&range=2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.