Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam, że to idealny materiał na 6th mana, ale... w mocnym zespole z weteranami. Na moje w młodej drużynie to po prostu szkodnik. 

 

Chociaż na wschodzie w dolnej połowie tabeli swoje zrobi. Dobra wiadomość z punktu widzenia walki o pick. 

Też mam lekkie obawy z nim związane, ale liczę, że będzie dobrze.

 

Celtics raczej zostaną mniej więcej na tym samym miejscu w tabeli. Pick 10-12 tak bym stawiał na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, wprost piękne. Garnet na stare lata wraca na stare śmieci. Phoenix dostali prawie tegorocznego all-stara. Dziwie się Kiddowi że go oddał. Pierwsza piątka Miami ( zdrowa ) wygląda naprawdę ciekawie ale za to na ławce skład przypominający ten z WFu u mnie w technikum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i generalnie możemy już uznać, że Denver oficjalnie tankuje czy jeszcze poczekamy pół roku jak Lawsona i Farieda oddadzą? Jak dla mnie to początki przebudowy. A jeszcze nie tak dawno temu było tak miło w Kolorado. Teraz play-offy za dobre pare lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston także jest wielkim wygranym tego TD za Thorntona i Pick Cavs ( ktory zamienia sie w dwa 2rnd picki, ktoych Boston ma od chu**) dostali swietnego grajka w postaci Thomasa :smile: A gdyby jeszcze głębiej wejsc w szczegoły to pamietajmy ze Boston dostal Thorntona i Zellera za TPE Pierca :grin: Czyli reasumując : za TPE Pierca boston dostal Thomasa i Zellera ! Good Job Danny ! :smile:

 

Pick Cavs jest 2016 top10 protected przez 3 lata, a unprotected w 2019, więc Suns dostaną go najprawdopodobniej już w 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy Celtics w Thomasie nie widzą przyszlosci jak Danny dzwonil do niego jako pierwszy gdy byl wolnym agentem. Do tego caly czas te plotki jeszcze za czasów gry w Sacramento wtedy cos bylo na zasadzie : Thomas + McLemore + pick za Rondo.Wiec Danny bardzo ale to bardzo chciał Thomasa i tego dopiął ja sie ciesze :smile: Podoba mi się backcourt Thomas/Smart/Bradley, Smart cały czas będzie mógł grać sporo off-ball. No i powinno być więcej minut dla Younga.Mysle ze nawet by mozna bylo kombinowac z PG i SG w s5 : Thomas/Smart.Bardzo duzo Marcus grywal na SG i swietnie sobie radzil, do tego caly czas polepsza rzut a efekty widac gołym okiem, do tego bardzo dobra defensywa na 2jkach ( choćby ostatni mecz na Hardena ) Pytanie tylko co z Bradleyem, jako pierwszy gracz z ławki zapewne byłby idealny ale to samo mozna powiedziec o Thomasie przy Smarcie i Bradleyu w pierwszej piątce.No ale ogolem jestem bardzo zadowolony i zobaczymy jak to Stevens poukłada :smile:

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kminie Hinkiego, kminie i chyba wykminiłem. 

 

Noel, Grant, Covington to zdecydowanie part of the future. 

 

mamy wybór w top5 (nasz), + 2x w okolicach 15-20. 

 

1. W przyszłym roku wraca Embiid, na #1 nie mielismy wielkich szans

2. możemy z naszym pickiem wybrać PG z sufitem wyzszym od MCW (Mudiay, Russell)

3. Canaan zrobił nam backup na PG z rzutem za 3

4. z dalszymi pickami możemy szukać PF/SG / zadealować za coś co już jest w NBA

 

bottomline:

longterm dostalismy lepszy value za MCW, zrobilismy miejsce na lepszego zawodnika niż MCW,  zrobilismy miejsce na ludzi z tego draftu i kolekcjonujemy assety, które powinny fajnie przydać się, keidy core bedzie juz wyklarowny.

 

Chyba jest dobrze, ale serduszko boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodze do domu, wlaczam kompa i wide ze jest ponad 20 podstron w watku o deadline - juz czulem ze cos sie musialo stac

 

ale to co widze - starczylo mi siel tylko na sprawdzenie 3 ostatnich podstron - jestem w stanie skomentowac tylko tak:

 

co-tu-sie-odpierdala.jpg

Też ten gif przyChodził mi do głowy, ale c'mon - bez plagiatów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi jest McDanielsa z jednej strony nie będzie gral w 76ears :grin: Ale z durgiej w Houston moze byc mu strasznie ciezko o minuty. Chłopak ma talent i mam nadzieje ze nie zmarnuje sie jak chocby TJ Warren w Suns :/ 

pojawiła się teoria, że KJ będzie miał ciężko o minuty w HOU, Morrey nie bedzie chciał przepłacic i wtedy Hinkie go zaatakuje ;]

 

btw:

http://www.sheridanhoops.com/2015/02/19/sheridan-analyzing-thursdays-trade-deadline-deals-sixers-win/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam apel - niech ktoś jebnie podsumowanie deadline bo tego nie da się ogarnąć równocześnie czytając forum!!!

 

Z góry dziękuję.

 

 

 

To MIL: Michael Carter-Williams, Tyler Ennis, Miles Plumlee

To PHI: LAL pick (protected)

To PHX: Brandon Knight

To BOS: Isaiah Thomas

To PHX: Marcus Thornton, CLE pick

To DET: Reggie Jackson

To OKC: D.J. Augustin, Enes Kanter, Steve Novak, Kyle Singler

To UTA: Kendrick Perkins, 1st round pick

To BOS: Luigi Datome, Jonas Jerebko

To DET: Tayshaun Prince

To HOU: Pablo Prigioni

To NYK: Alexey Shved, 2 2nd round picks

To HOU: K.J. McDaniels

To PHI: Isaiah Canaan, 2nd round pick

To MIA: Goran Dragic, Zoran Dragic

To NOP: Norris Cole, Shawne Williams

To PHX: Danny Granger, Justin Hamilton, John Salmons, 2 1st round picks

To DEN:

To PHI: JaVale McGee, OKC pick (protected)

To BKN: Thaddeus Young

To MIN: Kevin Garnett

To SAC: Andre Miller

To WAS: Ramon Sessions

To DEN: Will Barton, Victor Claver, Thomas Robinson, POR pick (protected), 2nd round pick

To POR: Arron Afflalo, Alonzo Gee

Za małe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Larry Bird i Pat Riley na pewno trzymają telefon gdzieś w pobliżu. Wyobraźcie sobie: wraca Paul George, Pacers wraca Wade, Heat robią push po #7 seed i trafiają w pierwszej rundzie na Lebrona. Hm?

 

Hehe.

 

Za długo znam Pata Riley, żeby nie wiedzieć do kogo będzie dzwonił :) Się śmiejecie, ale Heat fajnie wyszli z sytuacji po Lebronie i może nie mają najmłodszego składu, ale na Wschodzie powinni się liczyć samym Dragic-Bosh-Whiteside jeśli Whiteside będzie grał jak GOATside.

 

 

Nie rozumiem dlaczego Rockets grali tak wysoko po Prigioniego - tzn backup rozgrywacz bardzo by im się przydał, a Prigioni jest naprawdę spoko, ale w świecie gdzie za daleki pick w drafcie można kupić luksusowy jacht - to chyba trochę przepłacili. No ale na boisku: Prigioni, KJ MCDANIELS (czyżby Rockets nie mieli akurat atletycznego defensora z trójką?!) to super wzmocnienie i ruchy Moreya w środku sezonu bardzo ulepszyły biedacką głebię Rockets (Josh Smith!)

 

 

Jason Kidd ma chyba jakiś fetysz długich rąk. Na każdej pozycji zbiera zawodników, których nienaturalnie długie ręce widoczne są z kosmosu tuż obok Muru Chińskiego (tak, wiem że to fake).

aaaa, Aaron Afflalo dużo lepiej pasuje do defensywnego schematu Blazers (ofensywnego zresztą też) niż Wilson Chandler.

 

cicho, spokojnie - Blazers dodali poważnego gracza do rotacji na PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.