Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Built their bench (Augustin, Novak, Singler, Kanter)

Nie no, niezły bench. Kto tam w PO pogra? Kanter i Augustin, ale raczej nie ma podejścia do tego, co pokazałby Jackson. 

 

W ogóle dziwię się Thunder. Mogli pozyskać ofensywnego centra z dobrą prezencją w defensywie, a wzięli średnio broniącą stretch four. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanki słoneczne w gazie. Chciałem zmian ale to przebiło moje wyobrażenia. Za dużo tego. Piekę chleb.

Thunder up

Perk :D w Jazz. Szkoda mi was, rili

Bux holy shit

Pistons - just shit

Garnett - hit sezonu, oglądam wszystko Minny do końca, nawet video spod prysznica. KG ma dostać dwuletnie xtension.

Kings z Millerem dobra, solidna opcja

Sixers mają McGee :D

Boston ma betleya

Blazers so-so

Cole w pelikanach

Blatche ma się pojawić w Heat

chleb mi klepie, coś się jara. nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie. Thunder i Heat wielkimi wygranymi tego TD, a Portland i Houston małymi. Boston w sumie też.

 

Boston także jest wielkim wygranym tego TD za Thorntona i Pick Cavs ( ktory zamienia sie w dwa 2rnd picki, ktoych Boston ma od chu**) dostali swietnego grajka w postaci Thomasa :) A gdyby jeszcze głębiej wejsc w szczegoły to pamietajmy ze Boston dostal Thorntona i Zellera za TPE Pierca :D Czyli reasumując : za TPE Pierca boston dostal Thomasa i Zellera ! Good Job Danny ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To MIL: Michael Carter-Williams, Tyler Ennis, Miles Plumlee
To PHI: LAL pick (protected)
To PHX: Brandon Knight

To BOS: Isaiah Thomas
To PHX: Marcus Thornton, CLE pick

To DET: Reggie Jackson
To OKC: D.J. Augustin, Enes Kanter, Steve Novak, Kyle Singler
To UTA: Kendrick Perkins, 1st round pick

To BOS: Luigi Datome, Jonas Jerebko
To DET: Tayshaun Prince

To HOU: Pablo Prigioni
To NYK: Alexey Shved, 2 2nd round picks

To HOU: K.J. McDaniels
To PHI: Isaiah Canaan, 2nd round pick

To MIA: Goran Dragic, Zoran Dragic
To NOP: Norris Cole, Shawne Williams
To PHX: Danny Granger, Justin Hamilton, John Salmons, 2 1st round picks

To DEN:
To PHI: JaVale McGee, OKC pick (protected)

To BKN: Thaddeus Young
To MIN: Kevin Garnett

To SAC: Andre Miller
To WAS: Ramon Sessions

To DEN: Will Barton, Victor Claver, Thomas Robinson, POR pick (protected), 2nd round pick
To POR: Arron Afflalo, Alonzo Gee

 

 

smutno mi z powodu KG. niby dobrze, że wrócił na stare śmieci ale to oznacza, że chyba po tym sezonie skończy karierę. i jego 6.8 i 6.8 przy 47%TS oznacza, że rozmienił swoją karierę na koniec na drobne jak Ewing czy Hakeem. że Shaqa 9.8 4.8 przy  65TS% wygląda nieźle a myślałem, że gorzej być nie może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widzę oczyma wyobraźnie mej jak KG uczy Wigginsa jak zajebać z partyzanta jak szczekać na przeciwnika jak walić łapą w klatę by się nie zapadła. jak skakać to tylko do mniejszego itd.

masa rad panie masa.

 

 

ps; Legia to powinna KG na bramkarza ajaxu posłac

Edytowane przez Wirakocza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia co do Thomasa. Ani to specjalnie przyszłościowy grajek, ani ktoś, kto będzie robił szatnie. 

Aczkolwiek prawdą jest, że w tych C's powinien naklepać trochę punktów i może na lato/później będzie w porządku assetem do czegoś poważniejszego. 

Ainge już latem chciał IT, więc musi go bardzo lubić. Zobaczymy jak go wykorzystają, ja myślę, że dobry by był jako 6th man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to idealny materiał na 6th mana, ale... w mocnym zespole z weteranami. Na moje w młodej drużynie to po prostu szkodnik. 

 

Chociaż na wschodzie w dolnej połowie tabeli swoje zrobi. Dobra wiadomość z punktu widzenia walki o pick. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.