Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Delta akurar ty i tobie podobni "patrioci" jako obrońcy ONR mnie nie dziwią i mi wiszą

 

Ja wychowałem siexna osiedlu gdzie większość to właśnie kibolska czołówka ONR i niepolakow

 

 

Najpierw w 2004 wyjazd na wyspy bo można później powrót bo tam gówna nie chcieli trzymać i "narodowe przebudzenie"

 

Rzygać się chce

 

 

Aga jeszcze bajki o Rudym jako członku ONR nie napisałeś!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta akurar ty i tobie podobni "patrioci" jako obrońcy ONR mnie nie dziwią i mi wiszą

Ja wychowałem siexna osiedlu gdzie większość to właśnie kibolska czołówka ONR i niepolakow

Najpierw w 2004 wyjazd na wyspy bo można później powrót bo tam gówna nie chcieli trzymać i "narodowe przebudzenie"

Rzygać się chce

Aga jeszcze bajki o Rudym jako członku ONR nie napisałeś!

Z ciekawości jak kopałeś z kolegami tego gościa z twojej klasy, koledzy z ONR stali po której stronie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież dzieciaki z onr to głupki manipulowani przez psycholo jak w american x history. mialem dwoch typow na studiach ktorzy dolaczyli do tego to nieudacznicy, zadnej dziewczyny, nie skonczyli studiow, specjalnie latali w niedziele do kosciola gdzie ksiadz mowil po lacinie , spiewali bogurodzica ale jak chodzili z flagami podczas marszow to kozacy i dumni. nie jestem za ich usunieciem bo nic zlego nie robia ale to glupki jak ten antifi i inni neokomunisci. ale sciana musi byc legalna po obu stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym nie polemizuję. Dlaczego zabrano połowę kasy z OFE?

 

 

to już pytanie do rządu oraz o to, dlaczego w Polsce żadne konsylium tęgich głów nie wpadło na jakiś wartościowy pomysł reformy ZUS, ani nawet na przykrojenie do polskich warunków czegoś, co działa gdzieś indziej, tak jakby wszystkie systemu emerytalne na świecie przypominały ser szwajcarski.

 

btw, a co z drugą połową kasy z OFE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka mitów z III RP: Wielkie zagrożenie ze strony ONR

 

jak będziesz miał mały guzek w mózgu, to też go zbagatelizujesz, czy jednak udasz się na operację - zaraz po tym, jak przeczytasz w wikipedii do czego może prowadzić niekontrolowany rozwój takiego guzka w mózgu ?

 

Kilka mitów z III RP: potężny majątek o.Rydzyka.

 

malwersacja forsy ze zbiórki na Stocznię, to żaden mit.

 

mitem jest "bezdomny, który wygrał w totka, potem umarł, a międzyczasie podarował nam te dwa luksusowe mercedesy". Złośliwa bestia.

 

 

Jakim to wielkim zagrożeniem jest ONR?

 

ONR jest zagrożeniem przede wszystkim dla PIS, dlatego PIS go dopieszcza i przyznaje się gromko i gorliwie do symboli preferowanych przez nacjonalistów.

 

może i ONR to tylko 2 tys uczestników, ale skala poparcia dla takich poglądów może wynosić 1-2 % na skali wyborczej, a PIS potrzebuje każdego 0,1 %.

 

a tzw. imperium Radia Maryja grozi przede wszystkim oficjalnemu Kościołowi, bo prowadzi do nieoficjalnej schizmy, czyli do tego, ze starsi ludzie zamiast odejmować sobie od ust i płacić na wiktuały i wygodne życie biskupów i ich dworzan wspomagają Rydzyka i jego podejrzanych kolesiów.

 

podział w hierarchii kościelnej przebiega wzdłuż stosunku poszczególnych biskupów do Radia Maryja i całego tego towarzystwa, co dla oficjalnego Kościoła jest zagrożeniem, bo jeśli władzę przejmą ci "od Rydzyka", to w istocie on stanie się kimś ważniejszym od prymasa, a już na pewno od prezydenta.

 

dla PIS Radio Maryja jest korzystnym sojusznikiem, o ile wciąz nie rządzi w oficjalnym Kościele. Jak zacznie, to też będzie kłopotem, a wtedy ośrodek władzy przeniesie się z Nowogrodzkiej do Torunia.

 

zatem, pytanie o zagrożenia ze strony ONR czy RM kierujesz pod niewłaściwym adresem.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta akurar ty i tobie podobni "patrioci"

 

Nie po to delta wracał z emigracji

Zapomniałeś w pakiecie jeszcze wspomnieć o tym, żebym pieniądze oddał Unjiiiii.  :)

 

Czy ktoś napisze o konkretnych zarzutach wobec ONR? O co konkretnie chodzi? Przypomnę, że faszyzm w Polsce istnieje tylko wtedy gdy nakręca go TVN, który reporterów wysyła po lasach, aby z ukrycia kręcili tort z wafelkami, chyba Prince Polo :)

To, że Pankowski i NIgdy Więcej go wszędzie widzą to rozumiem, oni na tym zarabiają tworząc jakieś Orodki Monitorowania wszelkich "nie dobrych" zachowań.

Tymczasem jeden pisze o jakiś swoich traumatycznych przeżyciach z osiedla a drugi spotkał dwóch kolesi na studiach. Znając życie i statystykę to więcej użytkowników tego forum w życiu nie widziało kobiecego cycka.

Bo na osiedlu według subiektywnej opinii mieszka jakiś debil to na tej zasadzie zdelegalizujmy wszelkie stowarzyszenia i organizacje, bo tam też debili znajdziesz.

 

Teraz tylko czekać na słynne zdjęcie kilku ONR-wców chyba,,, z 2009 roku.

O Rudym nie muszę pisać, 95% biografii członków ONR sama się broni.

 

vasquezowi polecam archiwalne numery Bravo, gdzie w specjalnym dziale pani doktur odpisywała czytelniczkom m.in o tym, że guzek pod kolanem to na pewno nie jest ciąża pozamaciczna ponieważ gdy plemnik łączy się z komórką jajową to......................... itd

Poziom vasqueza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga KONSTYTUCJO. Wbity Ci do głowy "problem z ONR" to właśnie taki guzek pod kolanem///

 

z takiego guzka pod kolanem, w latach 30-tych wyhodowano całkiem słusznych rozmiarów narośl.

 

ale w archiwalnych numerach Bravo mogli o tym nie pisać, więc nie czuj się zobowiązany w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymień proszę z imienia i nazwiska przewojennych członków ONR, którzy zostali taką naroślą. Tym razem zamiast Bravo polecę Ci pozycje Szymona Rudnickiego albo Miłosza Sosnkowskiego?

Szukaj... oby się to nie skończyło jak kiedyś peanami na cześć Jaruzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na przedwojennej historii ONR i nie zamierzam się znać, bo szkoda mi cennego czasu na zaśmiecanie sobie głowy idiotyzmami.

 

mówię o tym, że faszyzm, rasizm, szowinizm należy ciąć razem z kością, póki jest w zalążku i nie zdązył dać przerzutów.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości: czy jeśli stwierdzi się fakt, iż "rasa" A ma lepiej rozwiniętą cechę X od "rasy" B, to jest rasizm?

nie

Ale hasło oficjalnego marszu Polska dla Polaków już tak

 

Dodam marszu w stolicy którego politycy opcji rządzącej kiedyś bronili a teraz mu przyklaskują

 

I nie delto

Nie jestem za przyjmowaniem uchodźców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.