Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd zdziwienie? Przecież pedofilia, a raczej ebofilia w KK jest konsekwencją przyjmowania do seminariów homosekaualistów. Zakaz wyświecania homo w prowadził dopiero Benedykt XVI.

Wśród homo odsetek pedofilii jest wysoki. Tyle.

A jak sprawdzają czy kandydaci są homo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja dotycząca kryteriów rozeznawania powołania w stosunku do osób z tendencjami homoseksualnymi zatwierdzona przez papieża Benedykta XVI 31 sierpnia 2005 r.

A tak w skrócie jak to wygląda?

Bo jestem ciekaw czy po prostu się pytają, czy kuszą czy mają jakieś medyczne metody czy robią wywiad środowiskowy.

A czy prościej i skuteczniej nie byłoby zrobić takiej instrukcji i nie przyjmować pedofilii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w skrócie jak to wygląda?

Bo jestem ciekaw czy po prostu się pytają, czy kuszą czy mają jakieś medyczne metody czy robią wywiad środowiskowy.

A czy prościej i skuteczniej nie byłoby zrobić takiej instrukcji i nie przyjmować pedofilii?

Zrównujesz homoseksualizm z pedofilią? Nie ładnie.

Jak to się robi? Poszukaj,  ja przecież nie będę zastępował ci nauczycieli.

Na końcu pojechałeś ostro Szumlewiczem. Najlepiej "napisać" ustawę znoszącą ubóstwo. Proste c'nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie już jest klasykiem na irlandzkich forach. Drobny szczegół, co jest nie tak z tym zdjęciem ;) ?

 

Na drugim zdjęciu papież jedzie samochodem po drodze publicznej, natomiast na pierwszym przejeżdża przez tłum wiernych stojących przed ołtarzem, na którym zaraz ma zostać odprawiona Msza. 

 

Tak czy inaczej według danych jakie znalazłem na Mszy Świętej z udziałem papieża Jana Pawła 2 wzięło udział w 29 września 1979 roku 300 tysięcy wiernych, natomiast na Mszy Świętej z udziałem papieża Franciszka 26 sierpnia 2018 roku pojawiło się 300 tysięcy wiernych.

 

Także z tych 2 zdjęć nie wynika nic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęciu papież jedzie samochodem po drodze publicznej, natomiast na pierwszym przejeżdża przez tłum wiernych stojących przed ołtarzem, na którym zaraz ma zostać odprawiona Msza. 

 

Tak czy inaczej według danych jakie znalazłem na Mszy Świętej z udziałem papieża Jana Pawła 2 wzięło udział w 29 września 1979 roku 300 tysięcy wiernych, natomiast na Mszy Świętej z udziałem papieża Franciszka 26 sierpnia 2018 roku pojawiło się 300 tysięcy wiernych.

 

Także z tych 2 zdjęć nie wynika nic:)

Wynika - tendencyjne wstawienie zdjęć pod ustaloną wcześniej tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Tecu napisał, ta grafika wstawiona pod tezę. Ponoć na tym drugim zdjeciu papież przejezdżał przez taką ulice do której dostęp był dla kogoś z zewnatrz zamkniety. Tak wiec tylko mieszkancy domków przy ulicy mogli tam być. Nie zmienia to faktu, że nie ma już dawnej Irlandii. Autorytet KK spadł z własnej często winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Tecu napisał, ta grafika wstawiona pod tezę. Ponoć na tym drugim zdjeciu papież przejezdżał przez taką ulice do której dostęp był dla kogoś z zewnatrz zamkniety. Tak wiec tylko mieszkancy domków przy ulicy mogli tam być. Nie zmienia to faktu, że nie ma już dawnej Irlandii. Autorytet KK spadł z własnej często winy.

To prawda, sam się zdziwiłem, że te liczby są porównywalne, ale prawdopodobnie wynika to z charakteru tych 2 pielgrzymek. W 1979 roku była to po prostu pielgrzymka papieża do Irlandii. W 2018 roku spotkanie w Irlandii odbywało się w ramach Światowego Dnia Rodziny, w związku z czym pewnie spora część wiernych przyjechała jako pielgrzymi spoza Irlandii i stąd porównywalne liczby wiernych.

 

Obawiam się, że KK w Polsce już wkrótce czeka to samo co KK w Irlandii, łącznie z tymi samymi zmianami w prawie cywilnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd zdziwienie? Przecież pedofilia, a raczej ebofilia w KK jest konsekwencją przyjmowania do seminariów homosekaualistów. Zakaz wyświecania homo w prowadził dopiero Benedykt XVI.

Wśród homo odsetek pedofilii jest wysoki. Tyle.

Zakaz wyświęcania homoseksualistów pojawił się dużo wcześniej. Już w 1961 roku został wydany oficjalny zakaz przez Jana XXIII. Instrukcja Benedykta była tylko pewnego rodzaju odpowiedzią, na coming outy niektórych księży i podkreślenie, że ludzie z tego rodzaju skłonnościami nie powinni trafiać do seminariów oraz domów zakonnych.

 

A tak w skrócie jak to wygląda?

Bo jestem ciekaw czy po prostu się pytają, czy kuszą czy mają jakieś medyczne metody czy robią wywiad środowiskowy.

A czy prościej i skuteczniej nie byłoby zrobić takiej instrukcji i nie przyjmować pedofilii?

Pełny tekst tej instrukcji możesz znaleźć tutaj:

https://opoka.org.pl/biblioteka/W/WR/kongregacje/kedukacji/instrukcja_homos_04112005.html

 

Natomiast słowo "instrukcja" nie oznacza w tym przypadku tego, w jaki sposób to słowo w tym przypadku interpretujesz. To jest tylko uczulenie i przypomnienie ludziom odpowiedzialnym za przygotowywanie kandydatów do święceń o pewnych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz wyświęcania homoseksualistów pojawił się dużo wcześniej. Już w 1961 roku został wydany oficjalny zakaz przez Jana XXIII. Instrukcja Benedykta była tylko pewnego rodzaju odpowiedzią, na coming outy niektórych księży i podkreślenie, że ludzie z tego rodzaju skłonnościami nie powinni trafiać do seminariów oraz domów zakonnych.

 

Pełny tekst tej instrukcji możesz znaleźć tutaj:

https://opoka.org.pl/biblioteka/W/WR/kongregacje/kedukacji/instrukcja_homos_04112005.html

 

Natomiast słowo "instrukcja" nie oznacza w tym przypadku tego, w jaki sposób to słowo w tym przypadku interpretujesz. To jest tylko uczulenie i przypomnienie ludziom odpowiedzialnym za przygotowywanie kandydatów do święceń o pewnych sprawach.

A takiej samej "instrukcji" nie ma w stosunku do pedofilów?

 

A pro po homoseksualistów - to wg kościoła jest choroba, z którą człowiek się rodzi czy można ją nabyć? Czy będąc księdzem można nią się "zarazić"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.