Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

No PO jest skończone totalnie - nawet wśród skrajnie antypisowych (głosujących nie raz nie dwa na platformę) znajomych powoli zauważam że do PO mają jeszcze gorszy stosunek niż do PiSu :grin:

 

I dlatego PiS powinien teraz zrobić wjazd i w skrajną prawicę i w skrajną lewicę - nic nie tracą a trochę mogą dokuczyć takim razemowcom, których mainstream powoli szykuje na głównego rywala pisów.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PO jest skończone totalnie - nawet wśród skrajnie antypisowych (głosujących nie raz nie dwa na platformę) znajomych powoli zauważam że do PO mają jeszcze gorszy stosunek niż do PiSu :grin:

 

I dlatego PiS powinien teraz zrobić wjazd i w skrajną prawicę i w skrajną lewicę - nic nie tracą a trochę mogą dokuczyć takim razemowcom, których mainstream powoli szykuje na głównego rywala pisów.

W sumie to wyjaśnia te badania, które podawał vasquez, że ludzie z wyższym wykształceniem są smutni. Zawsze głosowali na PO, a jak teraz widzą, co odpieprza ich ulubiona partia, to dostają niezłej załamki. W ostatnim sondażu PO miała 14%. I to nie był sondaż CBOS. To już jest totalne dno i jak nie wymienią Schetyna na jakiegoś Trzaskowskiego zaraz, albo jak Tusk nie wróci, to nie będzie co zbierać.

 

Też tak podejrzewam, że komuniści dostaną rykoszetem. Od narodowców i tak się pisowcy odcięli już po ostatnim marszu i to nie są ich wyborcy, więc pisowi nie będzie ich szkoda. Podobnie jak skrajnej lewicy. Dość powiedzieć, że w komitecie honorowym na 100-lecie Marszu Niepodległości jest Hanna Gronkiewicz-Waltz, a organizatorów Marszu Niepodległości i narodowców z komitetu wyrzucono.

 

Kolejny tekst gościa z PO:

https://twitter.com/KrzySla/status/956612678595895296

Czy oni nie mają świadomości, co robią?:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie TVN powinno zostać pociągnięte do kary za promowanie nazizmu.
Do czasu ich reportażu było to pięciu idiotów jedzących ciasto raz do roku w lesie, teraz są znani na cały świat.

Nieważne co się mówi, ważne, że się mówi. I TVN powinno za to zapłacić. I jeśli w tym roku będzie więcej niż 5 osób obchodzących urodziny Hitlera - jest to wina tylko i wyłącznie TVN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie TVN powinno zostać pociągnięte do kary za promowanie nazizmu.

Do czasu ich reportażu było to pięciu idiotów jedzących ciasto raz do roku w lesie, teraz są znani na cały świat.

Nieważne co się mówi, ważne, że się mówi. I TVN powinno za to zapłacić. I jeśli w tym roku będzie więcej niż 5 osób obchodzących urodziny Hitlera - jest to wina tylko i wyłącznie TVN. 

 

Myślę, że za jakiś czas może być krzyk, że TVN dostał karę od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji za to:

https://twitter.com/TygodnikLisicki/status/956616339183099904

 

To z dzisiejszych Faktów:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem w 2007 przy winie się dogadali , wy 8 lat później my, inaczej sobie tego nie jestem w stanie wytłumaczyć co się dzieje w polityce

 

Jak kiedyś oglądałem pierwszy raz Nocną zmianę to się dziwiłem, że aż tyle znanych facjat się tam przewija. Myślę, że uzasadniony jest wniosek o dogadaniu się o wiele wcześniej jednych, ekhm, z drugimi, ekhm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś oglądałem pierwszy raz Nocną zmianę to się dziwiłem, że aż tyle znanych facjat się tam przewija. Myślę, że uzasadniony jest wniosek o dogadaniu się o wiele wcześniej jednych, ekhm, z drugimi, ekhm.

tym bardziej że za rządów PO jak nawet PiS trochę zaczynał iść do góry to nagle uaktywiał się Pierwszy Słuchacz Antoni i sondaż oczywiście szły w dół. naprawdę politycy to nie są tacy durnie jak nam się czasami wydaje i te działania opozycji zdecydowanie nie służą aby wzrastało poparcie co najwyżej utwardniało żelazny elektorat który u nich nie jest tak silny jak słuchacze Radio Maryja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej że za rządów PO jak nawet PiS trochę zaczynał iść do góry to nagle uaktywiał się Pierwszy Słuchacz Antoni i sondaż oczywiście szły w dół. naprawdę politycy to nie są tacy durnie jak nam się czasami wydaje i te działania opozycji zdecydowanie nie służą aby wzrastało poparcie co najwyżej utwardniało żelazny elektorat który u nich nie jest tak silny jak słuchacze Radio Maryja

Takie działania na wzmacnianie twardego elektoratu mają miejsce wtedy, kiedy dana partia godzi się z tym, że na wygrane wybory nie ma szans. Partia, która atakuje wygraną zawsze stara się przesuwać w łagodniejsze rejony, żeby dobierać tych, którzy są zniesmaczeni grą na twardy elektorat w innych partiach. Z tym właśnie mamy do czynienia teraz. Z czymś podobnym mieliśmy do czynienia przed drugą kadencję PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie działania na wzmacnianie twardego elektoratu mają miejsce wtedy, kiedy dana partia godzi się z tym, że na wygrane wybory nie ma szans. Partia, która atakuje wygraną zawsze stara się przesuwać w łagodniejsze rejony, żeby dobierać tych, którzy są zniesmaczeni grą na twardy elektorat w innych partiach. Z tym właśnie mamy do czynienia teraz. Z czymś podobnym mieliśmy do czynienia przed drugą kadencję PO.

ok, a coś nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a coś nowego?

Nowe jest to, ze platforma była partią dla ludzi wykształconych, a pis nie, w związku z czym na takiej grze na twardy elektorat platforma traci więcej niż tracił wtedy pis. Ponadto pis w pierwszej kolejności wyczyścił wszystko co bardziej konserwatywne, a platformie się nie udało powchłaniać nowoczesnych, a do tego na lewo mają sld i razem. Ta taktyka wydaje się być skazana na porażkę, tego twardego elektoratu nie ma w końcu tak wiele, bo ciężko nawet scharakteryzować typowego przedstawiciela twardego elektoratu platformy. Dodałbym jeszcze do tego, że Kaczyński miał komfort pełnego poparcia w swojej partii, a Schetyna takiego luksusu nie ma, w związku z czym musi grać na dwóch fortepianach, co nie bardzo mu wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe jest to, ze platforma była partią dla ludzi wykształconych, a pis nie, w związku z czym na takiej grze na twardy elektorat platforma traci więcej niż tracił wtedy pis. Ponadto pis w pierwszej kolejności wyczyścił wszystko co bardziej konserwatywne, a platformie się nie udało powchłaniać nowoczesnych, a do tego na lewo mają sld i razem. Ta taktyka wydaje się być skazana na porażkę, tego twardego elektoratu nie ma w końcu tak wiele, bo ciężko nawet scharakteryzować typowego przedstawiciela twardego elektoratu platformy. Dodałbym jeszcze do tego, że Kaczyński miał komfort pełnego poparcia w swojej partii, a Schetyna takiego luksusu nie ma, w związku z czym musi grać na dwóch fortepianach, co nie bardzo mu wychodzi.

ok, co nowego w sensie jaki plan działania proponujesz platformie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, co nowego w sensie jaki plan działania proponujesz platformie ?

Schetyna, Hanka, Kopacz out plus jeszcze kilka jak róża thun czu Boni

To twarze porażki, skompromitowane w społeczeństwie, w ich miejsce młodzi działacze sprawdzeni w polityce lokalnej

 

Na sukces w najbliższych wyborach szans nie ma, ale 4 lata pracy w opozycji da młodym czas na nabycie umiejętności w dużej polityce.

Za 5.5 roku, przy mądrym programie mają szansę wyprzedzić PiS, który po emeryturze Kaczyńskiego raczej będzie słabszy niż silniejszy

 

 

No i właśnie przede wszystkim PROGRAM

Teraz po nie ma niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, co nowego w sensie jaki plan działania proponujesz platformie ?

Wymianę przewodniczącego, odcięcie się od Nowoczesnych, Kodów, Obywateli RP. Zakończenie narracji z dyktaturą, łamaniem konstytucji i końcem demokracji w Polsce, powrócenie do swoich chadeckich korzeni, zaprzestanie gry na elektorat lewicowy.  Powrót do sprawdzonego scenariusza, plus unikanie afer, odcinanie się od łapówkowiczów, porzucenie pomysłu jakiejkolwiek zmiany bądź wyrzucenia 500 plus oraz przyjmowania muzułmańskich uchodźców, powrót do wizerunku partii centrowej, przewidywalnej i umiarkowanej. No i to co napisał RappaR to w pierwszej kolejności. 

 

To co się stało z Platformą, to jest jakieś kuriozum. Ja jeszcze w 2009 głosowałem na PO w wyborach do PE, ale tak długo odjeżdżali od centrum, że w końcu okazało się, że jest to dla mnie za daleko.

Schetyna, Hanka, Kopacz out plus jeszcze kilka jak róża thun czu Boni

To twarze porażki, skompromitowane w społeczeństwie, w ich miejsce młodzi działacze sprawdzeni w polityce lokalnej

 

Na sukces w najbliższych wyborach szans nie ma, ale 4 lata pracy w opozycji da młodym czas na nabycie umiejętności w dużej polityce.

Za 5.5 roku, przy mądrym programie mają szansę wyprzedzić PiS, który po emeryturze Kaczyńskiego raczej będzie słabszy niż silniejszy

 

 

No i właśnie przede wszystkim PROGRAM

Teraz po nie ma niczego

 

Co się dzieje, joseph?:) Zgadzam się całowicie:)

 

Byleby tymi młodymi działaczami nie zostali Nitras, Myrcha, Gajewska, Pomaska, czy Wielichowska... Powinni zdecydowanie postawić na Trzaskowskiego, to jest tam jedyny człowiek z potencjałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"po prostu nie pisze, to to wina PISu"

 

 

jeszcze by tego brakowało, przecież każdy wie, że takie rzeczy nie mają nic wspólnego z polityka, mediami wspierającymi politykę, z kulturą społeczną, z której te media i polityka wyrastają i zwrotnie na nią oddziałują.

 

źródłem nazizmu w Polsce jest smog.

 

 

"ze PIS ostro poleci w naziolkow jak i komuszkow"

 

zdecydowanie, wszyscy wiedzą przecież, ze skin i hippis to taka sama swołocz, równie groźna dla

zdrowego organizmu narodu.

 

lol.

 

 

"TVN promuje nazizm"

 

a badania mammograficzne promują raka piersi

 

 

"plan działania dla Platformy ?"

 

 

co za niepoważne pytanie :]

 

jesli w Polsce rządzi partia, która bezczelnie łamie Konstytucję, na rympał wywraca podstawy ładu ustrojowego, prowadzi iście gebelowską propagandę, to wyborca albo idzie za nimi albo wybiera najsilniejszego oponenta.

 

jeśli 40 % wyborców akceptuje politykę PIS, to co ma zrobić PO czy cała opozycja ? Czym jeszcze ma przyciągnąc elektorat demokratyczny ?

 

 

PIS rozdał socjal i podlizał się biedocie, wieś dopóki są dopłaty też nie pierdnie, a drobnomieszczaństwo PIS zachęcił godnościowo-paranoiczną propagandą.

 

co ma robić opozycja, skoro ludzie dają się wciągać na takie plewy ?

 

 

w "Lalce" jest rozmowa Wokulskiego z baronem Dalskim, w której Wokulski wyprowadza go ze złudzeń dotyczących płci przeciwnej : "Cóż pan poradzi, jesli suka, nawet najlepszej rasy, nie pójdzie za lwem, lecz za psem ? Tak, baronie, psy ! Psy są jej gatunkiem"

 

co ma zrobić opozycja, skoro polski lud w tak dużym stopniu popiera partię rządzącą metodami dresiarskiego mafiosa na dzielnicy ?

 

a ch... im  w d...

 

Platforma powinna zacząć prowadzić akcję w kierunku secesji części Polski, zwłaszcza województw zachodnich. Róznice kulturowe są nie do zasypania, nawet jak PIS z powodów biologicznych w końcu się rozsypie, to jego

liczny elektorat pozostanie i rozmaite faszyzujące organizacje i partie [których nazw może jeszcze nie znamy] już zostały poinstruowane jak zaskarbić sobie jego przychylnośc i wodząc go za fioletowy nos dojśc do władzy.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymianę przewodniczącego, odcięcie się od Nowoczesnych, Kodów, Obywateli RP. Zakończenie narracji z dyktaturą, łamaniem konstytucji i końcem demokracji w Polsce, powrócenie do swoich chadeckich korzeni, zaprzestanie gry na elektorat lewicowy.  Powrót do sprawdzonego scenariusza, plus unikanie afer, odcinanie się od łapówkowiczów, porzucenie pomysłu jakiejkolwiek zmiany bądź wyrzucenia 500 plus oraz przyjmowania muzułmańskich uchodźców, powrót do wizerunku partii centrowej, przewidywalnej i umiarkowanej. No i to co napisał RappaR to w pierwszej kolejności. 

 

To co się stało z Platformą, to jest jakieś kuriozum. Ja jeszcze w 2009 głosowałem na PO w wyborach do PE, ale tak długo odjeżdżali od centrum, że w końcu okazało się, że jest to dla mnie za daleko.

 

czyli  PO do grobu i nowy twór , taka rewolucja nie miałyby szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źródłem nazizmu w Polsce jest smog.

 

źródłem nazizmu jest głupota - akurat Ty coś powinieneś wiedzieć na ten temat :grin: (bo że nic nie wiesz na temat ruchów subkulturowych, ich intensywności i występowania - to standardowo nie przeszkadza Ci się to wypowiadać na ten temat :grin:)

 

zdecydowanie, wszyscy wiedzą przecież, ze skin i hippis to taka sama swołocz, równie groźna dla

zdrowego organizmu narodu.

 

lol.

 

Wszyscy, którzy mają JAKĄKOLWIEK wiedzę w temacie to wiedzą, że ani "skin" ani "hippis" nie są groźni (a jeśli już któryś ma być "gorszy" to pewnie hipis, ze względu na gorsze używki jakie są promowane w jego otoczeniu).

 

Wszycy ogarnięci wiedzą, że to nie "skin" jest naziolkiem ani "hippis" nie jest komuszkiem.

 

Ty ofc tego nie wiesz - w materiale TVNu nie powiedzieli!!!!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.