Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

fluber czyli zamieszki wywoływała policja perfidnie prowokując spokojnie maszerujących młodych ludzi. Tych młodych ludzi, których sprowokował wóz transmisyjny tvn, ubranych w kominiarki.

Czy w Poznaniu ktoś ma zamiar bić kogoś czy tylko blokować lokal? To może lepiej wrzucić tam mołotowa, w końcu mały pożar to nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber czyli zamieszki wywoływała policja perfidnie prowokując spokojnie maszerujących młodych ludzi. Tych młodych ludzi, których sprowokował wóz transmisyjny tvn, ubranych w kominiarki.

Czy w Poznaniu ktoś ma zamiar bić kogoś czy tylko blokować lokal? To może lepiej wrzucić tam mołotowa, w końcu mały pożar to nic złego.

Z tego co obejrzałem na filmie ktory wrzucil lbs wynika ze tak wlasnie bylo.

 

Nie uwazam zeby spalenie teczy bylo czyms dobrym. Nie uwazam ze to nic zlego. No ale nie porownuj agresji wobec ludzi do spalenia jakiegos przedmiotu ktory nawet nie wiem do czego sluzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto proszę państwa typowy lewak z USA. ma tak wdrukowane zachowania, iż na hasło "Trump" staje natychmiast gotów do boju i nic go nie obchodzi, że gównem upaćka sobie ręce (oraz własną godność...). ważne, aby to gówno poleciało na Donalda.

Dzięki.,Ciężko by było mieszkać w Nowym Jorku i kochać Trumpa,a chodzić w czerwonej czapce z napisem MAGA by było niebezpiecznie,pomimo tego ,że NY to jedno z najbezpieczniejszych miast na świecie.Jest takie przysłowie :" Jak wejdziesz miedzy wrony, musisz krakać tak jak one".,Mnie najbardziej zaskakuje fenomen popularności Trumpa w Polsce,przecież w Polsce naród nienawidzi bogaczy i innych Kulczyków,a na dodatek ruskich i Putina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.,Ciężko by było mieszkać w Nowym Jorku i kochać Trumpa,a chodzić w czerwonej czapce z napisem MAGA by było niebezpiecznie,pomimo tego ,że NY to jedno z najbezpieczniejszych miast na świecie.Jest takie przysłowie :" Jak wejdziesz miedzy wrony, musisz krakać tak jak one".,Mnie najbardziej zaskakuje fenomen popularności Trumpa w Polsce,przecież w Polsce naród nienawidzi bogaczy i innych Kulczyków,a na dodatek ruskich i Putina.

 

nie chodzi o to, abyś go kochał, ale ten twój poprzedni wywód był mega słaby i typowy dla tego, co się dzieje po jednej stronie w stanach. wystarczy też np. poczytać r/politics.

 

co do ruskich, to przecież - wbrew propagandzie z CNN itp - Trump jest adwersarzem Putina ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber czyli zamieszki wywoływała policja perfidnie prowokując spokojnie maszerujących młodych ludzi. Tych młodych ludzi, których sprowokował wóz transmisyjny tvn, ubranych w kominiarki.

Czy w Poznaniu ktoś ma zamiar bić kogoś czy tylko blokować lokal? To może lepiej wrzucić tam mołotowa, w końcu mały pożar to nic złego.

 

Przecież na marszach antify procent osób zamaskowanych jest nieporównywalnie większy (nawet wliczając policjantów na MN :) ) - czemu Ci to przeszkadza?

chodzić w czerwonej czapce z napisem MAGA by było niebezpiecznie.

 

Myślę, że do gajerka służbowego i designerskich butów bardziej pasowała by czapka z podobizną Mateusza Magi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.,Ciężko by było mieszkać w Nowym Jorku i kochać Trumpa,a chodzić w czerwonej czapce z napisem MAGA by było niebezpiecznie,pomimo tego ,że NY to jedno z najbezpieczniejszych miast na świecie.Jest takie przysłowie :" Jak wejdziesz miedzy wrony, musisz krakać tak jak one".,Mnie najbardziej zaskakuje fenomen popularności Trumpa w Polsce,przecież w Polsce naród nienawidzi bogaczy i innych Kulczyków,a na dodatek ruskich i Putina.

Ma prawie tyle zabójstw do Polska mimo prawie 5-krotnie mniejszej liczby mieszkańców. Ale z drugiej strony faktycznie nie ma co porównywać NYC do cywilizowanego kraju. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto proszę państwa typowy lewak z USA. ma tak wdrukowane zachowania, iż na hasło "Trump" staje natychmiast gotów do boju i nic go nie obchodzi, że gównem upaćka sobie ręce (oraz własną godność...). ważne, aby to gówno poleciało na Donalda.

 

to sie nazywa konformizm normatywny. kazdy lewak,jako posiadacz zniewolonego umyslu i,tym samym,jako jednostka niezdolna do niezaleznych sadow/decyzji,plynie z pradem [swiatopogladem narzucanym przez mainstreamowe scierwo-media]. cnn i tusk vision network zawsze na propsie!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to argumenty ktore ciagle slyszysz?

 

Faszyzm

Kaczor wprowadzi godzinę policyjną

Kaczor nakaże chodzenie do kościoła w kordonie policyjnym

PiSlam

 

Za każdym zadanym pytaniem liczyłem, że padnie odpowiedź w stylu "podnoszą podatki" "sponsorują socjal", ale nic z tych rzeczy. Za pierwszym razem mnie to jeszcze zdziwiło, ale wyszło na to, że kilka zupełnie różnych ekip obraca się tylko w tych kilku argumentach. Zastanawiam się skąd to się bierze u młodych ludzi i dochodzę do wniosku że operowanie społeczeństwa trwa w najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faszyzm

Kaczor wprowadzi godzinę policyjną

Kaczor nakaże chodzenie do kościoła w kordonie policyjnym

PiSlam

 

Za każdym zadanym pytaniem liczyłem, że padnie odpowiedź w stylu "podnoszą podatki" "sponsorują socjal", ale nic z tych rzeczy. Za pierwszym razem mnie to jeszcze zdziwiło, ale wyszło na to, że kilka zupełnie różnych ekip obraca się tylko w tych kilku argumentach. Zastanawiam się skąd to się bierze u młodych ludzi i dochodzę do wniosku że operowanie społeczeństwa trwa w najlepsze.

Imho zmien prace (wez kredyt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że takie przypadki nie są odosobnione, obserwując media głównego ścieku.

 

znam byłego zagorzałego PiSowca który jest teraz mega wkurwiony na nich za to co pozwalają Urzędom Skarbowym a nic nie boli jak uderzenie po kieszeni

ale PiS wie , że na tym dużo nie straci a może zyskać (kasę) bo to niby nie ich elektorat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam byłego zagorzałego PiSowca który jest teraz mega wkurwiony na nich za to co pozwalają Urzędom Skarbowym a nic nie boli jak uderzenie po kieszeni

ale PiS wie , że na tym dużo nie straci a może zyskać (kasę) bo to niby nie ich elektorat

 

Chyba mają tam jakiegoś PR'owca, który umie liczyć i chyba policzyli że na tym ubędzie im 0,7% ale przybędzie kasy na projekt X, który przysporzy im 2% głosów. Chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mają tam jakiegoś PR'owca, który umie liczyć i chyba policzyli że na tym ubędzie im 0,7% ale przybędzie kasy na projekt X, który przysporzy im 2% głosów. Chyba...

 

dokładnie z 500 plus dostaną więcej niż od drobnych i średnich przedsiębiorców % głosów ale coraz więcej osób których znam z sektora prywatnego odczuwa dożynanie i szukanie przez skarbówkę na wynalazki typu 500 plus.

ale kogo to obchodzi jak co piąty pracujący polak jest  sektora publicznego a reszta z korporacji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle podobnie jak cardi ze to czysta ekonomia, ale dodam ze troche smiesznie brzmi sugerowanie ze od dwoch lat trwa dorzynanie firm skoro bezrobocie regularnie spada i zatrudnienie w sektorze prywatnym rosnie nie mowiac o tym ile kasy wczesniej przekrecanej dzieki temu udalo sie odzyskac.

Nie znam tez wsrod moich znajomych wlasciciela firmy ktory bylby kiedykolwiek zadowolony z pracy skarbowki...

 

podaj mi dane w jakim sektorze prywatny. jeśli taka Nordea w Gdańsku przerzuca helpdesk z Indii bo u nas jest tańsza oraz oczywiście bardziej wykwalifikowana siła robocza to oczywiście cieszę się z tego rozwoju ale mnie osobiście bardziej zależałoby aby Pani który ma warzywniak na Przymorzu byłaby w stanie się utrzymać i dodatkowo otworzyć drugi na Zaspie. oczywiście to moje małe patriotyczne marzenia ale chyba to jest lepszy rozwój ;]

 

śmieszne może być dla Ciebie jeśli to Cię nie dotyczy więc trochę szacunku dla osób walczących ze skarbówką, skarbówka od tego roku szaleje ;]

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

śmieszne może być dla Ciebie jeśli to Cię nie dotyczy więc trochę szacunku dla osób walczących ze skarbówką, skarbówka od tego roku szaleje ;]

No to oczywiscie nie jest priorytet pis i nigdy nie byl bo morawiecki jest z tej szkoly w ktorej kapital ma narodowosc (darkonza kiedys to fajnie tlumaczyl) i im wiecej go sprowadzimy do kraju tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.