Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

"na czym polega malzenstwo w islamie ?"

 

to jakaś szarada ?

 

no na czym, na publicznej defloracji ? 

bo jesli nie, to nie wiem, skąd wytrzasnąłeś przekonanie, że 9-latki współzyją seksualnie ze swoimi

mężami.

 

 

Z tego, że w islamie po to się bierze małżeństwo, żeby można było uprawiać seks i mieć potomstwo. Z tego, że według islamu 9 lat to wiek, w którym kobieta osiąga pełną dojrzałość płciową. Możesz mi powiedzieć na jakiej podstawie Ty uważasz, że muzułmanie nie współżyją ze swoimi 9letnimi małżonkami, które osiągnęły pełną dojrzałość płciową? Czy Ty się w ogóle czytasz?

 

 

 

"mozna legalnie uniewinnic ksiedza pedofila"

 

skoro stwierdzono, ze jest pedofilem, to jak mozna go legalnie uniewinnić ?

 

pedofilia w Polsce jest karana.

małzeństwo z 9-latką wg prawa koranicznego, uznawanego w Niemczech, jest ganz legal.

 

I mozesz tego kota obracać ogonem do woli, a faktów nie zmienisz.

moze ci się to nie podobać, ale na gruncie twojego ulubionego Prawa, jesteś zmuszony szanować

taką sytuację.

 

 

Tak samo, jak Ty jesteś zmuszony szanować uniewinnienie księdza pedofila.

 

Ale nie wmawiaj ludziom, że oddawanie 9 latkę pod opiekę "mężowi" jest czymś na co powinniśmy się zgadzać i siedzieć cicho, bo jest to ganz legal. Nie jest tak samo, jak uniewinnianie czynów pedofilskich

 

Prawo nie stoi ponad wolą narodu i jeżeli jakikolwiek sąd w Polsce, bądź w UE każe w moim kraju respektować prawo szariatu to będę przeciwko temu protestował, bo mam takie prawo. Tak samo, jak mam prawo nagłaśniać patologię niemieckiego wymiaru sprawiedliwości.

 

 

 

"przestepstwo powinienes zglosic"

Kafka by się uśmiał

 

 

Myślałem, że sądów PIS jeszcze nie przejął.

 

 

 

"ze ci tlukacy sie o kurtki chodza w niedziele rano do kosciola ?"

 

po to własnie o nie się tłuką

 

 

Ja nie wiem, co Ty masz z tymi kurtkami. Sam miałeś chrapkę na jedną i Cię poturbowali, że piszesz dzisiaj, jak potłuczony?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na jakiej podstawie uwazasz ze muzulmanie nie wspolzyja ze swoimi 9-letnimi malzonkami ?"

 

masz jakieś wiarygodne statystyki ciąz i urodzin 9-letnich matek w małzeństwach koranicznych ?

 

 

"jestes zmuszony szanowac uniewinnienie ksiedza pedofila"

 

bzdura.

 

pedofilia, w polskim prawie jest przestępstwem, wiec jeśli ktoś wypuszcza przestępcę, to znaczy ze mam prawo tego nie szanować i nie uznawac.

 

małzeństwo koraniczne z 9-latką jest uznawane przez sądy np. w Niemczech, więc nie jest przestępstwem, co oznacza, że ty z kolei

masz obowiązek ten fakt szanować i uznawać.

 

taka jest róznica.

 

"prawo nie stoi ponad wolą narodu"

 

wola narodu, to co to jest ? preferencje sondażowe w danej sprawie czy wola partii rządzącej, którą wybrało 15 % pogłowia ?

 

"myslalem ze sadow PIS jeszcze nie przejął"

 

wystarczy ze przejąl nadzor nad nimi

 

"sam miales chrapke na jedna"

 

po co mi kurtka, jak ja do kościoła nie chodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na jakiej podstawie uwazasz ze muzulmanie nie wspolzyja ze swoimi 9-letnimi malzonkami ?"

 

masz jakieś wiarygodne statystyki ciąz i urodzin 9-letnich matek w małzeństwach koranicznych ?

 

 

To, że 9-latki są uznawane przez Koran za dojrzałe płciowo, to nie znaczy, że z tego powodu zaczną rodzić dzieci...

 

 

 

 

"jestes zmuszony szanowac uniewinnienie ksiedza pedofila"

 

bzdura.

 

pedofilia, w polskim prawie jest przestępstwem, wiec jeśli ktoś wypuszcza przestępcę, to znaczy ze mam prawo tego nie szanować i nie uznawac.

 

małzeństwo koraniczne z 9-latką jest uznawane przez sądy np. w Niemczech, więc nie jest przestępstwem, co oznacza, że ty z kolei

masz obowiązek ten fakt szanować i uznawać.

 

taka jest róznica.

 

 

Jak sąd wydaje wyrok nie po Twojej myśli to masz prawo tego nie szanować, a jak wydaje wyrok po Twojej myśli to wszyscy mają obowiązek to szanować i uznawać. Kali tak rozumieć sprawiedliwość:)

 

 

 

"prawo nie stoi ponad wolą narodu"

 

wola narodu, to co to jest ? preferencje sondażowe w danej sprawie czy wola partii rządzącej, którą wybrało 15 % pogłowia ?

 

Wola narodu to jest prawo.

 

 

 

"sam miales chrapke na jedna"

 

po co mi kurtka, jak ja do kościoła nie chodzę

 

Żeby te tępe biedne katole nie miały w czym iść?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę na temat młodego pokolenia w USA? Ale zupełnie nie masz racji.,Wśród millennials (osób pomiędzy 18 a 29 rokiem życia) Bernie Sanders miał większe poparcie niż Clinton i Trump razem wzięci., 

 

 

to dla lepszej wizualizacji kim są millenialsi

 

 

leniwymi pizdami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to ze 9 latki uznawane sa przez Koran za dojrzale plciowo, to nie znaczy ze z tego powodu zaczna rodzic dzieci"

 

czyli, nie ma żadnych dowodów na to, ze małzeństwo z 9-latkami wiedzie do "seksualnego obcowania z małoletnimi".

chyba, ze jakies jednak są - aczkolwiek, przypuszczam, że jakby były, to rzuciłbyś nimi na samym początku, zamiast brnąć w te akty strzeliste swojej głębokiej wiary, że świat jest takim, jakim chcesz go widzieć. 

 

"Kali tak rozumiec sprawiedliwosc"

 

już zacząłeś żle, zestawiając przestępstwo na gruncie polskiego prawa  z czymś absolutnie zupełnie innym i llegalnym  na gruncie prawa koranicznego i  niemieckiego, a teraz próbujesz konsekwencje tego błędu zwekslować na mnie. 

 

"wola narodu to jest prawo"

 

prawo zaś stanowi większośc sejmowa, której mandat daje 15 %, a jak wziąc pod uwagę, że ta większośc wykonuje bezmyślnie polecenia 2-3 gostków, na których w sumie głosowało ze 100 tys ludzi, to właściwie mamy czarną komedię.

 

"żeby katole nie mialy w czym isc"

 

...

 

o te kurtki, to mozna walczyc z uzyciem jakiego pałasza ? ;]

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to ze 9 latki uznawane sa przez Koran za dojrzale plciowo, to nie znaczy ze z tego powodu zaczna rodzic dzieci"

 

czyli, nie ma żadnych dowodów na to, ze małzeństwo z 9-latkami wiedzie do "seksualnego obcowania z małoletnimi".

chyba, ze jakies jednak są - ale jakby były, to pewnie rzuciłbyś nimi na samym początku, zamiast brnąć w te akty strzeliste swojej głębokiej wiary.. 

 

 

No niestety, są dowody jedynie na to, że małżeństwo z 9-latką powoduje seks z 9-latką. Niestety nie wiem, jak wyjaśnić Ci zależność między dymaniem 9-letniej żony, a pedofilią, tak abyś zrozumiał.

 

 

 

"Kali tak rozumiec sprawiedliwosc"

 

już zacząłeś żle, zestawiając przestępstwo na gruncie polskiego prawa  z czymś absolutnie legalnym  na gruncie prawa koranicznego i  niemieckiego, a teraz próbujesz konsekwencje tego błędu zwekslować na mnie. 

 

 

Nie wiem też, jak wyjaśnić, że uniewinnianie księży jest absolutnie legalne, tak żebyś zrozumiał.

 

 

 

"wola narodu to jest prawo"

 

prawo zaś stanowi większośc sejmowa, której mandat daje 15 %, a jak wziąc pod uwagę, że ta większośc wykonuje bezmyślnie polecenia 2-3 gostków, na których w sumie głosowało ze 100 tys ludzi, to właściwie mamy czarną komedię.

 

 

Lepszego sposobu realizowania woli narodu nie wymyślono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"są dowody"

 

no własnie NIE ma dowodów.

tak samo jak nie ma dowodów na to, ze małzeństwo z 19-, 29-, 39-, 49-, 59-, czy 69 latką "prowadzi do seksu".

 

to że seks jest wpisany w model postrzegania małzeństwa nie gwarantuje że jest praktykowany.

stawiam, ze ilość tzw. białych małzeństw koranicznych dórównuje ilości białych małzenstw w każdym innym obrządku

kulturowym. 

 

łatwo wyobrażam sobie także, ze 9-latka może być na tyle ładna że antycypując jej urodę w wieku 19 lat - dobrze

jest się zgłosić i zaklepać ją sobie 10 lat przed terminem, jak Real Madryt talent piłkarski, to że podpisuje z nim

umowę w wieku 11 lat nie oznacza, ze wpuści go na boisku kiedy będzie miał 12.

 

do tego dochodzą małzeństwa aranżowane, dla interesu, w transakcji wiązanej, zresztą - można róznie mowić o islamie i

muzułmanach, ale trudno uwazać rodziców wydających 9-latkę za takich oszołomów, którzy zgodzą się, by w tym małzeństwie

od razu dochodziło do seksu. 

 

jesli kto nie brał ślubu z 9-latką, to może po prostu nie powinien tego seksu antycypować, bo nie wie jak to wygląda w umowie

przedślubnej, nie wie jaki jest niepisany obyczaj, a kierowanie się swoimi seksualnymi fiksacjami nie służy mądrym wnioskom.

 

 

"uniewinnianie ksiezy jest absolutnie legalne"

 

jesli sąd oczyści ich z zarzutów - owszem. 

ale jeśli mówisz przez cały czas o "uniewinnianiu księzy-pedofilów", to ja czniam taką "legalność".

 

"lepszego sposob realizowania woli narodu nie wymyslono"

 

referendum wygląda na lepszy.

 

a jesli nawet nie wymyślono, to nadal pozostaje faktem, że z "wolą narodu" ma to guzik wspólnego.

jaką "wolę narodu' realizował rząd AWS który tworzył prawo i podejmował decyzję mając 3 % poparcia społecznego, a potem przegrał wybory z wynikiem 4 % ?

 

teoria swoją drogą, a rzeczywistość swoją.

 

 

"wiem, brak doswiadczenia mnie skresla"

 

wedle przyjętych kryteriów ustawiania kolejki - wprost przeciwnie

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"są dowody"

 

no własnie NIE ma dowodów.

tak samo jak nie ma dowodów na to, ze małzeństwo z 19-, 29-, 39-, 49-, 59-, czy 69 latką "prowadzi do seksu".

 

to że seks jest wpisany w model postrzegania małzeństwa nie gwarantuje że jest praktykowany.

stawiam, ze ilość tzw. białych małzeństw koranicznych dórównuje ilości białych małzenstw w każdym innym obrządku

kulturowym. 

 

łatwo wyobrażam sobie także, ze 9-latka może być na tyle ładna że antycypując jej urodę w wieku 19 lat - dobrze

jest się zgłosić i zaklepać ją sobie 10 lat przed terminem, jak Real Madryt talent piłkarski, to że podpisuje z nim

umowę w wieku 11 lat nie oznacza, ze wpuści go na boisku kiedy będzie miał 12.

 

do tego dochodzą małzeństwa aranżowane, dla interesu, w transakcji wiązanej, zresztą - można róznie mowić o islamie i

muzułmanach, ale trudno uwazać rodziców wydających 9-latkę za takich oszołomów, którzy zgodzą się, by w tym małzeństwie

od razu dochodziło do seksu. 

 

jesli kto nie brał ślubu z 9-latką, to może po prostu nie powinien tego seksu antycypować, bo nie wie jak to wygląda w umowie

przedślubnej, nie wie jaki jest niepisany obyczaj, a kierowanie się swoimi seksualnymi fiksacjami nie służy mądrym wnioskom.

 

 

"uniewinnianie ksiezy jest absolutnie legalne"

 

jesli sąd oczyści ich z zarzutów - owszem. 

ale jeśli mówisz przez cały czas o "uniewinnianiu księzy-pedofilów", to ja czniam taką "legalność".

 

"lepszego sposob realizowania woli narodu nie wymyslono"

 

referendum wygląda na lepszy.

 

a jesli nawet nie wymyślono, to nadal pozostaje faktem, że z "wolą narodu" ma to guzik wspólnego.

jaką "wolę narodu' realizował rząd AWS który tworzył prawo i podejmował decyzję mając 3 % poparcia społecznego, a potem przegrał wybory z wynikiem 4 % ?

 

teoria swoją drogą, a rzeczywistość swoją.

 

 

"wiem, brak doswiadczenia mnie skresla"

 

wedle przyjętych kryteriów ustawiania kolejki - wprost przeciwnie

 

jedyna słuszna odpowiedź na posty tego Pana (flubcio - to taki tip dla Ciebie):

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bo nie na tym polega ten cytat"

 

koniec ping ponga, zaczyna się dyskusja z kształtem rakietki :]

 

"trzeba czytac ksiazki co ludziom z dolow spolecznych sie nie zdarza"

 

gdyby każdy twój tekst o "czytaniu ksiażek" powodował wzrost twojej męskosci o choć 1 milimetr - dzisiaj

mógłbyś zarabiać obijając ch...em gruszki w sadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gnębiony 14-latek z Gorczyna odebrał sobie życie. 

 

Kacper był prześladowany przez rówieśników, słyszał od nich, że ma inną orientację. Popełnił samobójstwo krótko po 

rozpoczęciu nowego roku szkolnego"

 

 

Prezes Kaczyński : 

 

"Polska jest samotną wyspą tolerancji i wolności w Europie"

 

 

byłoby to zestawienie pythonowskie w swoim absurdalnym komizmie, gdyby nie tragedia tego chłopaka i jego rodziny.

 

"wyspa tolerancji" z dumnymi faszystami w kościołach, na ulicach i stadionach, "wyspa wolności" rządzona przez bolszewickich komisarzy partyjnych żywcem wyjętych z ciemnych lat niedawno minionego systemu.

 

świat widzi i komentuje jednoznacznie, a 40 % Polaków nadal z głową w... kisielu.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gnębiony 14-latek z Gorczyna odebrał sobie życie. 

 

Kacper był prześladowany przez rówieśników, słyszał od nich, że ma inną orientację. Popełnił samobójstwo krótko po 

rozpoczęciu nowego roku szkolnego"

 

 

Prezes Kaczyński : 

 

"Polska jest samotną wyspą tolerancji i wolności w Europie"

 

 

byłoby to zestawienie pythonowskie w swoim absurdalnym komizmie, gdyby nie tragedia tego chłopaka i jego rodziny.

 

 

Myślę, że pythonowskim zestawieniem jet zestawienie tego posta, w którym ubolewasz nad samobójczą śmiercią 14-letniego chłopca, z którego "seksualności" śmiali się inni uczniowie z postem wyżej, w którym piszesz o "męskości" Rappara.

 

 

 

"wyspa tolerancji" z dumnymi faszystami w kościołach, na ulicach i stadionach, "wyspa wolności" rządzona przez bolszewickich komisarzy partyjnych żywcem wyjętych z ciemnych lat niedawno minionego systemu.

 

świat widzi i komentuje jednoznacznie, a 40 % Polaków nadal z głową w... kisielu.

 

Twoje szacunki, że PIS ma 60% poparcia w Polsce uznaję za głęboko przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pythonowskim zestawieniem jet zestawienie tego posta, w którym ubolewasz nad samobójczą śmiercią 14-letniego chłopca, z którego "seksualności" śmiali się inni uczniowie z postem wyżej, w którym piszesz o "męskości" Rappara.

 

 

 

Twoje szacunki, że PIS ma 60% poparcia w Polsce uznaję za głęboko przesadzone.

Myslisz, ze ten chlopiec mogl slyszec swiatle teksty w stylu "za c***a to mozesz zlapac swoja dziewczyne pod stolem" (czy jakos tak)?

 

Nie wiem co gorsze u vasquiego. Jego homofobia czy raczej jego obluda? Hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bo nie na tym polega ten cytat"

 

koniec ping ponga, zaczyna się dyskusja z kształtem rakietki :]

Raczej z ogólnym celem gry, tłumaczę tobie, że paletka nie służy do tego by walić się nią po mordzie.

 

 

gdyby każdy twój tekst o "czytaniu ksiażek" powodował wzrost twojej męskosci o choć 1 milimetr - dzisiaj

mógłbyś zarabiać obijając ch...em gruszki w sadzie.

 

To typowe u ludzi, że często schodzą na tematy swoich zainteresowań. Ty na przykład znowu wspomniałeś o swojej największej pasji - cudzych penisach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaje tylko jako ciekawostkę, bo dawno nic mnie tak nie zażenowało, choć vasquezowi akcja z babcią może akurat przypaść do gustu

 

 

ciężko o większego zjeba niż ten Betlejewski

 

z tego co pamiętam to robił sobie hipsterską-głodówkę, żeby solidaryzować się z Żydami zabitymi w obozach....

 

i coś im nie pykło chyba z tym przekazem jak to Polska taka anty: co drugie drzwi to obcokrajowcy mieszkają :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.