Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to i ja płaczę, bo co komu winne lwy? Człowiek sam o sobie decyduje, chce umierać to papa

Spoko, rozumiem podejście. Biedne lwy. 

Ciekawi mnie tylko czy będziesz konsekwentny i jeśli to twój syn będzie miał myśli samobójcze w wieku nastoletnim, to zamiast porozmawiać z nim, pomóc mu, wysłać go do psychologa, kupisz mu sznur i krzesło i załączysz kartkę zrób  to dziecko. Wszak jeśli chce umierać to papa. 

 

 

jak to sie stało, że kobieta jest biskupem? czy to fejk news jakis?

 Luteranizm ma inne zasady. 

 

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sie stało, że kobieta jest biskupem? czy to fejk news jakis?

To nie jest najbardziej szokująca część tego newsa :nevreness:

 

 

Spoko, rozumiem podejście. Biedne lwy. 

Ciekawi mnie tylko czy będziesz konsekwentny i jeśli to twój syn będzie miał myśli samobójcze w wieku nastoletnim, to zamiast porozmawiać z nim, pomóc mu, wysłać go do psychologa, kupisz mu sznur i krzesło i załączysz kartkę zrób  to dziecko. Wszak jeśli chce umierać to papa. 

 

 

 

lub wyślesz go do Holandii jeżeli go nie przekonasz :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lub wyślesz go do Holandii jeżeli go nie przekonasz :nevreness:

Cokolwiek byleby nie próbował odejść przez przedawkowanie paracetamolu. Lekarze są wtedy zobowiązani go ratować i jest to dość kosztowne, a nie ma co marnować tyle kasy, jeśli zamiast tego można by kupić karmę do schroniska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejecie się z tych Szwedów ale ja jakbym siedział przez 20 godzin na plaży i sobie myślał to nigdy bym czegoś takiego nie wymyślił ,może nawet przez 20 lat, oni naprawdę mają nasrane w głowie , po nich widać jak model edukacji wpływa na głowy, na to wynika, że te lewicowe poglądy powodują samobójstwo społeczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Belka dzisiaj u Olejnik w Kropce

 

Olejnik: W ciągu ostatniego roku według Bloomberga z polskiej giełdy wyparowało 50 miliardów złotych. Jakie są tego przyczyny?

Belka: Głównie demontaż OFE...

Olejnik:...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejecie się z tych Szwedów ale ja jakbym siedział przez 20 godzin na plaży i sobie myślał to nigdy bym czegoś takiego nie wymyślił ,może nawet przez 20 lat, oni naprawdę mają nasrane w głowie , po nich widać jak model edukacji wpływa na głowy, na to wynika, że te lewicowe poglądy powodują samobójstwo społeczeństwa

Baba ma zryty beret, ale czym właściwie ona się różni od tego polskiego profesora psychiatry, który ,,rozpoznał" u przeciwników PiSu urojenia psychiczne i zaleca im poddanie się elektrowstrząsom?

 

Albo od tej polskiej reżyserki, która chce przywrócić karę śmierci specjalnie dla Tuska?

 

Polacy nie gęsi i swoich oszołomów też mają (czy jak to tam szło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko, rozumiem podejście. Biedne lwy.

Ciekawi mnie tylko czy będziesz konsekwentny i jeśli to twój syn będzie miał myśli samobójcze w wieku nastoletnim, to zamiast porozmawiać z nim, pomóc mu, wysłać go do psychologa, kupisz mu sznur i krzesło i załączysz kartkę zrób to dziecko. Wszak jeśli chce umierać to papa.

 

 

dziecko to co innego

Jeśli tam chodziło o jakiegoś nastolatka to sprawa jest zupełnie inna i ktoś najzwyczajniej zaniedbal, nie dopilnowal dzieciaka, a może po prostu wcpore nie zauważył problemu

 

Jasne, że gdyby chodzi o dziecko zasady są inne

Dziecko nie potrafi na wiele pytań sobie odpowiedzieć, wielu kwestii nie rozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba ma zryty beret, ale czym właściwie ona się różni od tego polskiego profesora psychiatry, który ,,rozpoznał" u przeciwników PiSu urojenia psychiczne i zaleca im poddanie się elektrowstrząsom?

 

Albo od tej polskiej reżyserki, która chce przywrócić karę śmierci specjalnie dla Tuska?

 

Polacy nie gęsi i swoich oszołomów też mają (czy jak to tam szło).

 

Ale Artlan, czytałeś ten wywiad ze Święcickim czy tylko rzetelny jego brief wyborczej? Bo nigdzie ani nie stawiał żadnej diagnozy ani nie zalecał elektrowstrząsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziecko to co innego

Jeśli tam chodziło o jakiegoś nastolatka to sprawa jest zupełnie inna i ktoś najzwyczajniej zaniedbal, nie dopilnowal dzieciaka, a może po prostu wcpore nie zauważył problemu

 

Jasne, że gdyby chodzi o dziecko zasady są inne

Dziecko nie potrafi na wiele pytań sobie odpowiedzieć, wielu kwestii nie rozumie

Ale jak już będzie miał 18 lat i będzie dorosły to rozumiem, że już tylko wariant ze mówimy papa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Belka dzisiaj u Olejnik w Kropce

 

Olejnik: W ciągu ostatniego roku według Bloomberga z polskiej giełdy wyparowało 50 miliardów złotych. Jakie są tego przyczyny?

Belka: Głównie demontaż OFE...

Olejnik:...

Prawda jest jeszcze bardziej "aksamitna" dla nowej władzy.

Nasza giełda jest skorelowana silnie z niemiecką

 

Jeśli wziąć pod uwagę WIG20 a więc największe spółki

http://stooq.pl/q/?s=dy.f&d=20160524&c=1y&t=c&a=ln&b=1&r=wig20

To tutaj mamy większy spadek niż u Niemca, ale wciąz większośc tego spadku to po prostu naśladowanie geiłdy niemieckiej, a OFE jej mniejsza część.

 

Powinno się jednak brac pod uwagę całosc a nie tylko 20 największych spółek którymi chętnie posługują się popularne media

http://stooq.pl/q/?s=dy.f&d=20160524&c=1y&t=c&a=ln&b=1&r=wig

Okazuje się że spadamy w takim samym tempie jak Niemiec, bez względu na OFE czy PIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar znam chłopaka 20+ lat studiujacego medycynę, który zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak więc różnie to może wyglądać w przypadku mojego syna

Czyli jeśli twoje dziecko będzie chciało popełnić samobójstwo po uzyskaniu pełnoletności zaakceptujesz to i nie będziesz go od tego pomysłu w żaden sposób odwodził.

Ok, zrozumiałem, koniec dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie woem co będę robił, bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji

Na pewno był go przekonywał żeby nie popełnił samobójstwa, zresztą tego kolesia od Lwów też bym przekonywał żeby się nie zabijał gdybym tam był

Ale jak wspomniałem- dorosły człowiek sam o sobie decyduje, gdyby mój syn kiedyś chcial (modlę się żeby jednak tak nie było), myślę że nie miałbym za wiele do powiedzenia

 

 

Ale odchodzimy od tematu, którym były lwy, a tych mi wciąż szkoda bo to niewinne zwierzęta, które nikomu celowo krzywdy nie wyrządziły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest jeszcze bardziej "aksamitna" dla nowej władzy.

Nasza giełda jest skorelowana silnie z niemiecką

 

Jeśli wziąć pod uwagę WIG20 a więc największe spółki

http://stooq.pl/q/?s=dy.f&d=20160524&c=1y&t=c&a=ln&b=1&r=wig20

To tutaj mamy większy spadek niż u Niemca, ale wciąz większośc tego spadku to po prostu naśladowanie geiłdy niemieckiej, a OFE jej mniejsza część.

 

Powinno się jednak brac pod uwagę całosc a nie tylko 20 największych spółek którymi chętnie posługują się popularne media

http://stooq.pl/q/?s=dy.f&d=20160524&c=1y&t=c&a=ln&b=1&r=wig

Okazuje się że spadamy w takim samym tempie jak Niemiec, bez względu na OFE czy PIS

Profesor Belka akurat wspominał coś o odpływie kapitału do USA ze względu na jakieś spodziewane podwyżki stóp procentowych, ale ja kompletnie tego nie ogarniam :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor Belka akurat wspominał coś o odpływie kapitału do USA ze względu na jakieś spodziewane podwyżki stóp procentowych, ale ja kompletnie tego nie ogarniam :nevreness:

Amerykanie inwestują na świecie dolary, kupują złotówki i za te złotówki kupują np. akcje czy obligacje.

Robią to bo w USA oprocentowanei niskie i u nich nie da się zarobić, a u nas wyższe wiec u nas się da.

Niestety nas postrzegają jako kraj w którym ryzyko jest większe niż w USA, dlatego jak tylko rosną stopy procentowe w USA to Ci co wcześniej inwestowli w Polsce mogą z powrotem sprzedac nasze akcje i obligacje (spadek wartosci obligacji i wzrost ich oprocentowania oraz spadki na giełdach) i za te złotówki później odkupić dolary (spadek wartości złotego) zabierając kasę do siebie by tam zainwestowąc z mniejszym zyskiem ale większym bezpieczeństwem

 

Tyle teoria, w rzeczywistosci to czy złotówka i giełda spada czy rosnie zalezy głównie od spekulacyjcnych decyzji dużych funduszy które są ważniejsze (mają większy wpływ) niż takie rynkowe siły o których wspomina Belka.

Belce w sumie nie wypada wspominac o innych siłach niż rynkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.