Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

No więc dokładnie jak Ty nie czytali wywiadu a postanowili się wypowiedzieć.

 

Jeżeli mamy bawić się w złośliwości to wątpię żebyś ty sam weryfikował każdy art Frondy o absurdach w Szwecji.
 
Nie czytałem wywiadu, bo zdaje się nie jest dostępny online (a przynajmniej nie bezpłatnie). Zgadzam się, że lepiej byłoby go osobiście przeczytać, jednak z drugiej strony niepoważne byłoby zakładanie, że czołowi polscy psychiatrzy skrytykowali swojego kolegę po fachu tak zupełnie bezpodstawnie (zazwyczaj jest odwrotnie - solidarność branżowa i te klimaty). 
 
Zresztą przeczytaj sobie oświadczenie Święckiego:
 
W tym oświadczeniu koleś zaprzecza, że wypowiedział te najbardziej kontrowersyjne stwierdzenia, jednak zauważ, że nie neguje, iż wywiad mógł zostać przez ludzi źle odebrany (tyle tylko, że przerzuca winę na DoRzeczy, które rzekomo nie oddało w wywiadzie jego prawdziwych intencji).  
 
Zatem albo faktycznie profesorek powiedział o dwa zdania za dużo i teraz się wypiera, albo DoRzeczy zmanipulowało jego wypowiedź. Jakby ktoś nie wiedział - DoRzeczy to pisowska gazeta. ;] 
Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakich ,,byle jakich dowodów"? pilecki był szefem sztabu TAP, co tu chcesz udowadniać? onr wykorzystuje pileckiego do swoich celów w taki sam sposób w jaki wykorzystuje go różycka i wszystkie kodziarskie portale, które w pocie czoła wklejały jej list wszędzie gdzie się da. i co o za pstryczek w nos, skoro jej jedynym osiągnięciem jest bycie domniemaną wnuczką pileckiego, co nijak nie dodaje jej słowom większej wagi niż słowom przypadkowego manifestanta z marszu KOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gadanie, że Pilecki, żołnierz NSZ, popierałby KOD to też kwalifikuje się do wysłania na badania na środki psychoaktywne.

Giertych utworzył Młodzież Wszechpolską a 25 lat później skakał na marszach Kodu. ;] 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar nie wiem kogo poparlby pielcki, ale z tego co się o nim naczytalem twierdzę że blizejcmu do idei demokratycznych niż "obalania republiki i wojny polsko-polskiej w wykonaniu narodowcow

Nie wydaje mi się że Polska wg Pileckiego to Polska jednego nurtu (a do tego dąży szowinizm narodowy), bo nie w takiej jak wiesz się wychował

Nie wychował się w Polsce to raz, a dwa właśnie najlepszy argument za Polską jednego nurtu jest właśnie to jak wyglądała tamta Polska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś wyskoczył

 

Wracamy do Wołynia, upy itd? (tak, dla mnie nie ma znaczenia kto kogo mordowal)

 

Pamiętasz co, albo raczej kto stał u sterów?

To nie było przypadkowe i spontaniczne działanie przecież, miało wyższy cel, we wszystkich przypadkach, czy to w Rosji czy na Ukrainie

I odpowiedzialność spada na zwyrodnialcow, których na ziemiach III RP teraz też nie brakuje

 

A propos żydów, bo to słowo musiało paść prędzej czy później

Przypominam, że ruskie ich też nieźle przerobili po wojnie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś wyskoczył

 

Wracamy do Wołynia, upy itd? (tak, dla mnie nie ma znaczenia kto kogo mordowal)

 

Pamiętasz co, albo raczej kto stał u sterów?

To nie było przypadkowe i spontaniczne działanie przecież, miało wyższy cel, we wszystkich przypadkach, czy to w Rosji czy na Ukrainie

I odpowiedzialność spada na zwyrodnialcow, których na ziemiach III RP teraz też nie brakuje

 

A propos żydów, bo to słowo musiało paść prędzej czy później

Przypominam, że ruskie ich też nieźle przerobili po wojnie

Pytanie: czy istnienie Polski jednego nurtu według Ciebie nie zabezpiecza przed takimi zachowaniami? Moja rodzina została zaciukana na Wołyniu i nie analizując winy, po prostu stwierdzam, że wolę by do takiego ekcesu nie doszło. 

To nie XIX wiek, inne narody mają swoje własne państwa, niech Polska będzie polska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakich ,,byle jakich dowodów"? pilecki był szefem sztabu TAP, co tu chcesz udowadniać? onr wykorzystuje pileckiego do swoich celów w taki sam sposób w jaki wykorzystuje go różycka i wszystkie kodziarskie portale, które w pocie czoła wklejały jej list wszędzie gdzie się da. i co o za pstryczek w nos, skoro jej jedynym osiągnięciem jest bycie domniemaną wnuczką pileckiego, co nijak nie dodaje jej słowom większej wagi niż słowom przypadkowego manifestanta z marszu KOD.

W sumie masz rację. Nawet jakby córka Piłsudskiego kogoś poparła to nie miałoby to żadnego znaczenia. Tak samo nie ma znaczenia, że wśród popierających KOD są brat Kurskiego czy siostra Pawłowicz (swoją drogą genetyka to nieodgadniona nauka). 

 

Jednak skoro nie ma znaczenia czy ktoś jest wnuczką Pileckiego to tak samo nie powinno mieć znaczenia czy ktoś np. miał babkę żydówkę albo resortowych dziadków. Jednak środowiska pisowsko-narodowe lubi przywiązywać znaczenie do takich rzeczy, więc co się dziwić, że strona przeciwna ten list wnuczki Pileckiego traktuje jako taki pstryczek w ich nos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli mamy bawić się w złośliwości to wątpię żebyś ty sam weryfikował każdy art Frondy o absurdach w Szwecji.
 
Nie czytałem wywiadu, bo zdaje się nie jest dostępny online (a przynajmniej nie bezpłatnie). Zgadzam się, że lepiej byłoby go osobiście przeczytać, jednak z drugiej strony niepoważne byłoby zakładanie, że czołowi polscy psychiatrzy skrytykowali swojego kolegę po fachu tak zupełnie bezpodstawnie (zazwyczaj jest odwrotnie - solidarność branżowa i te klimaty). 
 
Zresztą przeczytaj sobie oświadczenie Święckiego:
 
W tym oświadczeniu koleś zaprzecza, że wypowiedział te najbardziej kontrowersyjne stwierdzenia, jednak zauważ, że nie neguje, iż wywiad mógł zostać przez ludzi źle odebrany (tyle tylko, że przerzuca winę na DoRzeczy, które rzekomo nie oddało w wywiadzie jego prawdziwych intencji).  
 
Zatem albo faktycznie profesorek powiedział o dwa zdania za dużo i teraz się wypiera, albo DoRzeczy zmanipulowało jego wypowiedź. Jakby ktoś nie wiedział - DoRzeczy to pisowska gazeta. ;] 

 

 

Nie weryfikuję artykułów Frondy bo jej nie czytam i nigdy nie wrzuciłem tutaj ich informacji (chyba ze to informacje ogólne, które pojawiały się też gdzie indziej).

 

Święcicki nie powiedział tego za co psychiatrzy wyborczej go zjechali. Myślę, że na tym można zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą siostrą Pawłowicz to każdy już o niej powiedział, ale jeszcze nikt jej nie widział. 

A co do Kurskich to akurat genetyka dość trafnie ich dobrała, skoro oboje są w wśród najważniejszych ludzi w polskich mediach. 

W necie jest kilka zdjęć siostry Pawłowicz z marszów KOD. 

 

Co do Kurskich to chodziło mi o skrajnie różne poglądy polityczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak samo nie powinno mieć znaczenia czy ktoś np. miał (..) resortowych dziadków.

A tutaj się nie zgodzę. 

 

Wszystko zależy od tego, jaki to miało wpływ np. na jego karierę. Bo jeśli dzięki resortowym powiązaniom wszedł do pierwszej ligi (finansowej czy w swoim fachu), to jak najbardziej ma znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki nie powiedział tego za co psychiatrzy wyborczej go zjechali. Myślę, że na tym można zamknąć temat.

,,Psychiatrzy wyborczej", taaa. :)

 

Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się co faktycznie Święcicki powiedział, a co nie. Jednak skoro wywiad został tak odebrany jak został to mamy dwie opcje - albo on kłamie, albo DoRzeczy przeinaczyło jego wypowiedzi i dlatego wyszedł na oszołoma dla swoich kolegów po fachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Polska jest polska

Była w średniowieczu, kiedy to przyjmowała innowiercow

Była po 1918 i po 45tym

I jest teraz

 

Nie znaczy to że mamy się izolować na wszystko i wszystkich

Chyba najrozsądniejszy post jaki przeczytałem w tym temacie. Niektórzy powinni go sobie przeczytać ze 100 tys. razy. Może wtedy przestaliby pisać takie farmazony jak na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.