Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, darkonza napisał:

Po co jakieś aluzje, kombinacje, najlepsze byłyby deklaracje, ze bardziej mi smakuje 40% alkohol, niż lody waniliowe, niż czekoladowe, niż sok pomarańczowy i coca-cola.

Bardziej mi smakuje coca-cola, ale alkohol nie jest w kategorii napojów gazowanych 

 

18 godzin temu, darkonza napisał:

i jak bardzo mu ta wóda smakuje.

Wóda nie smakuje, a wchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 10:41, Cardi napisał:

Takie newsy to woda na młyn Konfederacji, której prawybory i frekwencja na nich kontrastuje z takim cyrkiem, aż w oczy razi. Problem w tym, że o takim cyrku słychać X razy bardziej w mediach niż o prawyborach w Konfie. No cóż :)

To mówisz, że w Konfederacji nie ma cyrku?:)

Jedyny skutek tych prawyborów będzie taki, że po raz 75-ty partia Korwina rozpierdoli się od środka:) Ja nie wiem, jak gościu, który partii nie potrafi przez więcej niż parę lat zachować w całości ma się zabrać z Polskę:)

Cytat

 

O start zostałem poproszony przez władze partii, które uznały, że startując szeroką ławą z planem kumulacji głosów, mamy szansę na zdobycie ponad 50%, a co za tym idzie, przeskoczenie wynikiem Bosaka i Brauna i wybranie kandydata wolnościowego.nie wiedząc kto to będzie, wielokrotnie deklarowaliśmy, w wypowiedziach i wpisach, że nasze głosy przejdą w finale na najsilniejszego.W piątek poprzedzający dzień finału odbyło się prezydium partii KORWiN, na którym część członków władz wysunęła żądanie aby uchwalić poparcie dla Grzegorza Brauna, co oznaczałoby de facto rezygnację z walki o finał i przy okazji zmuszało mnie bym w półfinale nie zagłosował sam na siebie. Ze względów oczywistych oznajmiłem, że nie godzę się na taką treść uchwały.

Ostatecznie prezydium partii nie podjęło żadnej uchwały, a jedyne głosowanie było za, dla mnie oczywistym i pozornie niewymagającym decyzji władz, zobligowaniem elektorów partii KORWiN, by głosowali do końca na kandydata partii KORWiN, a nie Ruchu Narodowego, czy Korony. Ten pomysł został odrzucony z wynikiem 7 do 9.

Po burzliwej dyskusji podczas której każdy członek prezydium wyraził swoją opinię, zamknęliśmy obrady i rozeszliśmy się do domów.

W chwili głosowania miałem nadzieję, że mimo braku decyzji władz partii, finał w którym wystąpi przedstawiciel partii KORWiN, która łącznie zdobyła najwięcej elektorów, z przedstawicielem Ruchu Narodowego, który w tym rankingu był drugi, będzie oczywisty. Niestety, myliłem się.

Zamiast finału Bosak – Dziambor, mieliśmy finał Bosak – Braun

Poprosiłem moich elektorów na krótką rozmowę, podczas której poprosiłem ich o głosowanie na Krzysztofa Bosaka. Nie wszyscy tak zrobili, część zagłosowała na Grzegorza Brauna, część wstrzymała się od głosu, w szoku po tym co stało się w półfinale byliśmy wszyscy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/17/2020 at 3:53 PM, fluber said:

Po przeczytaniu sprawozdania za 2018 rok  (jakby ktoś jeszcze chciał poczytać, nie jest tego dużo: https://www.pfn.org.pl/aktualnosci/sprawozdania-z-dzialalnosci-fundacji) jestem szczerze zdziwiony Twoją opinią.

W jednym z pierwszych wypisanych przez ciebie punktów jest błąd, który pozbawia siły rażenia twoich argumentów. Spróbuj znaleźć.

PS. Odpisuję teraz dopiero. Wina syna :)

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

W jednym z pierwszych wypisanych przez ciebie punktów jest błąd, który pozbawia siły rażenia twoich argumentów. Spróbuj znaleźć.

Argumenty sa niezalezne od siebie:)

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

 

PS. Odpisuję teraz dopiero. Wina syna :)

Nic nie szkodzi skoro i tak nie masz kontrargumentow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Wolę z synem spędzić czaś niż siedzieć na forum.

Milo ze usiadles na forum zeby nas o tym poinformowac:)

7 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

Spróbuj znaleźć błąd, który psuje całą twoją narrację. Choć to nie twoja wina, po prostu bezmyślnie skopiowałeś.

Daj spokoj, to nie ja tu wyszedlem na bezmyslnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie. Ty jeszcze nie. Pewnie zajrzałeś na Wikipedia - tam masz w przypisie, że źródło to strona pfn, która  przekierowuję cię na stronę główną.

Jak chcesz bardzo poszukać na stronie głównej pfn. Jest coś o misji. Ale twojego cytatu tam nie znajdziesz.

Masz taki problem, że przypis wikipedii odnosi się do września 2017 roku. Teraz czas na refleksję z twojej strony i powoli zmierzamy do końca tej części dyskusji. Po niej dopiero nastąpi dalsza, ciekawsza część.

 

PS. póki co jesteś ponad trzy lata do tyłu.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2020 o 14:50, Tecu napisał:

Jeżeli ktoś pije alkohol i mu nie smakuje to mu współczuję, bo strasznie się męczy. Może powinien zmienić alkohol, poszukać czegoś co mu pasuje, albo przestać pić. 

Nikomu nie smakuje, dlatego maskuje się ten smak w drinkach cukrami, w piwie chmielem itp., w winie smakiem owoców, a w koniakach, wiskaczach i innych maskuje się intensywnym smakiem ziół. Te wszystkie wynalazki plus picie na zimno maskują i łagodzą smak prawdziwego, czystego alkoholu.

Jeśli ktoś naprawde lubi smak alkoholu to polecam sączyć powoli czystą wódeczkę na ciepło - takie picie wydobędzie ten czysty smak najlepiej, żadne cukry, soki, czy zioła nie będą już nam maskować smaku tej ambrozji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, DeltaCenter napisał:

Ja wiem, że nie. Ty jeszcze nie. Pewnie zajrzałeś na Wikipedia - tam masz w przypisie, że źródło to strona pfn, która  przekierowuję cię na stronę główną.

No akurat pudło, bo zajrzałem na dorzeczy.

59 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

 

Masz taki problem, że przypis wikipedii odnosi się do września 2017 roku. 

 

PS. póki co jesteś ponad trzy lata do tyłu.

Lol:) Chyba to jednak Ty postanowiłeś sobie pokoelnerować:)

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

 

Jak chcesz bardzo poszukać na stronie głównej pfn. Jest coś o misji. Ale twojego cytatu tam nie znajdziesz.

Masz taki problem, że przypis wikipedii odnosi się do września 2017 roku. Teraz czas na refleksję z twojej strony i powoli zmierzamy do końca tej części dyskusji. Po niej dopiero nastąpi dalsza, ciekawsza część.

 

Ten cytat wisiał tam mniej więcej do czasu, kiedy wywalono Świrskiego (lipiec 2018), a rozmawiamy o sprawozdaniu z realizacji celów statutowych za... 2018 rok, więc w ogóle nie jestem do tyłu:)

Jak będzie raport za 2020 rok, to będziemy mogli ocenić, jak się odnosi do nowej misji pfn, a do oceny sprawozdania z działalności za 2018 rok powinniśmy używać misji, która była na stronie pfn w 2018 roku?:) Bo sorry, ale nie ogarniam czemu się do tego przypierdoliłeś, zamiast odnieść się do moich argumentów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

No i git. A już myślałem ze w Polsce mamy problem alkoholizmu. A tu po prostu są sami smakosze smaku drożdży ziół owoców lub cukru który mocno uniezależnia. Ufffff 

 

Alkohol jest twardym narkotykiem i uzaleznia nawet nie będąc smacznym. Nikotyna czy heroina tez nie smakuja najlepiej ale uzależniaja.

6 minut temu, ignazz napisał:

Otwieram owoce zaraz. 

 

Świetny pomysł.

Otwórz kompociki, postaw obok rózne soki, colę itp, a zaraz przy nich czysty alkohol, w jakim chcesz stęzeniu, moze byc 40%, moze być 95%, a moze być i 20%.

I teraz próbuj po kolei wszystkich zgromadzonych płynów, na koniec wydaj werdykt, co było smaczne, co bardzo smaczne a co smakowało jak toksyczna syntetyczna chemia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Zapewne cola.

Ogólnie nie polecam coli, przestałem nią zapijać, bo wtedy głowa na drugi dzień boli. Teraz niby też trochę, ale to pewnie przez lata błędów.

Dziwne bo mam zupelnie przeciwne doswiadczenia. Cole pije doslownie ze wszystkim i jest ok dopoki nie pomieszam alkoholo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, fluber said:

Jak będzie raport za 2020 rok, to będziemy mogli ocenić, jak się odnosi do nowej misji pfn, a do oceny sprawozdania z działalności za 2018 rok powinniśmy używać misji, która była na stronie pfn w 2018 roku?:) Bo sorry, ale nie ogarniam czemu się do tego przypierdoliłeś, zamiast odnieść się do moich argumentów:)

Sprawozdanie masz za rok 2018. Jaki wtedy statut obowiązywał? Znasz jego treść ? To jest całe meritum. Wtedy dopiero może zajarzysz o co chodzi w moim jak to ująłeś "przypierdal...."

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Zapewne cola.

Widzę ze wciąz jest możliwosc by sie oszukiwać. Dla pewności więc pijac ze szklanki poszczególne napoje proponuję przed oczyma postawić lustro. Ono nikomu nie pozwoli się okłamać, zapewniam ze reakcja w czasie picia coli nie będzie się za bardzo wyróżniać, za to grymasy w trakcie sączenia wódy ze szklany będą wyjątkowe.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cola jest lekarstwem na żoładek i chyba takie były początki jej stosowania

https://www.national-geographic.pl/aktualnosci/coca-cola-syrop-na-bol-glowy-i-zoladek

Wiele osób tak leczy wszelkie niestrawnosci czy nawet grypę żołądkową

Sorry za źródło, ale na szybko:

https://kafeteria.pl/15975,coca-cola-na-niestrawnosc-fakt-czy-mit

p.s A jeszcze wracaja do wódy, jak to jest ze alkohol w czystej postaci wymaga czegos takeigo jak "popitka". Przeciez skoro jest dobry jaki sens go popijac i to szybko? To trochę jakby wspaniała potrawę zagryzac od razu chlebem, tak by smak potrawy natychmiast po jej połknieciu sie ulotnił.

 

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.