Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

14 minutes ago, DeltaCenter said:

 

 

Każda osoba publiczna ma takich screenow setki. Tu na forum podobnego języka używa @josephnba

No faktycznie życzyłem komuś śmierci 

 

Ty jakieś wyjątkowo smutne masz życie 

To dlatego że nawet w tej beznadziejnej unii ci się nie udało?

 

Szczerze mnie pierdoli twoje zdanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Koelner said:

 

Uważaj bo czołowy moralizator cię upomni jakiś wykwintnym tekstem o tym jakie niski masz pobudki umiejscowiona jego idola dają ego mu socjal na cipie

 

C

2 minutes ago, RappaR said:

Ale wpierdol chciałeś spuścić i jedynie policji się przestraszyłeś jak każdy patus. 

Parysa to sobie u tatusia szukaj

I sugeruje mnie więcej tak nie nazywać

No ja w przeciwieństwie do ciebie nie rzucam słów na wiatr

Poza tym nigdzie nie napisałem że ci woierdole tylko że ci twarzą w twarz wyjaśnię a że tobie puściły zwieracze i , automatu włączyło się 997 w telefonie to już nie moja wina

To geny, nie mam do ciebie zalu, takie masz widac wzorce w rodzinie

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Wzrośnie akcyza o 30%, co nie oznacza wcale wzrostu ceny paliwa o 30%

Czego nie rozumiesz, proste pytanie - czego nie jesteś w stanie obecnie intelektualnie zrozumieć?

Gdzie, dokładnie gdzie w mojej wypowiedzi znajdują się słowa w których choćby sugeruję, że wzrost akcyzy o X% oznacza jednakowy X%towy wzrost ceny ? 

Walnąłeś idiotyzm i teraz próbujesz odwracać kota ogonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Gdzie, dokładnie gdzie w mojej wypowiedzi znajdują się słowa w których choćby sugeruję, że wzrost akcyzy o X% oznacza jednakowy X%towy wzrost ceny ? 

Walnąłeś idiotyzm i teraz próbujesz odwracać kota ogonem. 

Napisałem, że ceny alkoholi nie wzrosły o 10%, tylko wzrosła na nie akcyza o 10%. Gdzie jest w tym stwierdzeniu idiotyzm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Napisałem, że ceny alkoholi nie wzrosły o 10%, tylko wzrosła na nie akcyza o 10%. Gdzie jest w tym stwierdzeniu idiotyzm?

Rappar.... 

W poście do którego się odnosiłem napisałeś:

Cytat

Czyli nie ceny alkoholu wzrosły, a akcyza wzrosła. Jak dla mnie jest różnica. 

Nie ma tu nic o procentach. Wzrosła i akcyza i ceny alkoholu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Zależy dla kogo. Niektórym wolno nawet oferować usługi erotyczne dla dzieci:)

 

 

to niezła beka , że we fitnessach w całej Polsce mamy treningi z usług erotycznych . to dziewczyny z Pole Dance można już legalnie nazwać striptizerkami ? :)

a co z twerkingiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

to niezła beka , że we fitnessach w całej Polsce mamy treningi z usług erotycznych . to dziewczyny z Pole Dance można już legalnie nazwać striptizerkami ? :)

a co z twerkingiem ?

Zgodzę się, że Pole Dancing to normalny fitness. Podobnie jak kluby Go Go to normalne lokale dla wymagającej klienteli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MA23 napisał:

Pisałem o whisky która nie jest specjalnie droga ale lepiej się zdecydowanie piję niż wódkę, dlatego wg mnie to dobra alternatywa szczególnie że w tej cenie można napotkać sporo podłych trunków nawet z colą. Cenowo od czarnego Jasia można zwrócić uwagę ale zamiast niego w tej cenie masz jego rówieśnika grantsa 12 letniego, który ma ciekawy posmak kawy 

 

 

Jakoś nigdy za  grantem nie przepadałem może kwestia złego pocztatku " budżetowej whisky" dlatego namawiam jak ktoś ma ochotę aby popróbować bo mozna się zrazić na całe życie do trunku na "myszach pedzonym" dlatego polecam zacząć od tego ancnoc 12 i cardhu 12 ciut drożej ale jest warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Koelner napisał:

to niezła beka , że we fitnessach w całej Polsce mamy treningi z usług erotycznych . to dziewczyny z Pole Dance można już legalnie nazwać striptizerkami ? :)

a co z twerkingiem ?

To generalnie tylko takie krzykliwe nagłówki, bo sprawa dotyczyła konkretnego klubu i sąd orzekł, że w tamtym klubie taniec na rurze to usługa erotyczna:

Cytat

Zgodnie ze zgromadzonym materiałem dowodowym tancerki zatrudnione w klubie w ogóle nie musiały umieć tańczyć. Inne aspekty towarzyszą tańcowi pole dance, który wymaga dużej sprawności fizycznej oraz dużej ilości treningów. A zupełnie inne tańcowi, który odbywał się w klubie. W związku z tym sąd nałożył na oskarżonego grzywnę w kwocie 3000 zł. 

Ponieważ ogólnie status pole dance jest następujący:

Cytat

17 października 2017 Zgromadzenie Generalne Międzynarodowych Federacji Sportowych (GAISF) poinformowało, że pole dance zostaje oficjalnie potwierdzoną dyscypliną sportową

co otwiera drogę do takich pokazów dla dzieci:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

Zgodzę się, że Pole Dancing to normalny fitness. Podobnie jak kluby Go Go to normalne lokale dla wymagającej klienteli. 

dobrze jesteś pierdolnięty .

 

5 minut temu, fluber napisał:

To generalnie tylko takie krzykliwe nagłówki, bo sprawa dotyczyła konkretnego klubu i sąd orzekł, że w tamtym klubie taniec na rurze to usługa artystyczna:

widocznie brały za to kasę 

 

6 minut temu, fluber napisał:

co otwiera drogę do takich pokazów dla dzieci:)

piękne czasy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.