Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie. Pani w szkole uczyła chyba. Jakiś prezydent wpadł na to aby wydać jakieś specjalne oświadczenie z okazji premiery Wiedźmina? 

Ty to musisz być na Bank z pokolenia "90"

Ty chyba krytykowałeś poziom nauczycieli, więc co z tego, co uczyła pani w szkole, skoro źle uczyła?

No jestem. Twoje tak wspaniałe? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Koelner napisał:

tarcza do darta jest lepsza :)

a takie chyba tez mamy + jakies pilkarzyki i takie pierdy - ale to w hindu strefie, wiec strach lazic lol

w sumie to z takich 'barowych' itemow to szanuje tylko billarda - ale tego pozalowali (w sumie nie dziwne - Pajeety by pewnie do luz zaczely srac xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, lorak said:

Walić Juszczyszyna. Niech tam sobie cierpi na pluszowym krzyżu. Ważniejsza, że Greta może być w końcu zadowolona.....

https://polskieradio24.pl/42/259/Artykul/2439718,Polska-i-Japonia-wspolnie-zbuduja-nowy-typ-reaktora-jadrowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeltaCenter encykliki Jana Pawła II nie sławią Polski bo on je głosił jako Papież glowa kościoła a nie Polak. Tak jak Papieża Franciszka nie traktujesz jako Argentyńczyka  . Serial wiedźmin więcej wniósł dobrego bo zwiększył zainteresowanie grą i twórczością Sapkowskiego. Polska kojarzy się z dobrymi grami i to wpływa pozytywnie na gospodarkę. Encykliki co najwyżej wesprą gospodarkę Watykanu

A z ciekawości, którą encyklikę o Europie polecasz. Którą uważasz za wartościową. Jakbyś mógł nas zachęcić. I nie traktuj tego jak złośliwość ale po prostu nie znam nikogo poza niektórymi księżmi którzy czytają. Byłbyś pierwszym świeckim , który czyta wszystkie encykliki. Z tego albumu wszystkie czytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, ely3 said:

@DeltaCenter encykliki Jana Pawła II nie sławią Polski bo on je głosił jako Papież glowa kościoła a nie Polak. Tak jak Papieża Franciszka nie traktujesz jako Argentyńczyka  . Serial wiedźmin więcej wniósł dobrego bo zwiększył zainteresowanie grą i twórczością Sapkowskiego. Polska kojarzy się z dobrymi grami i to wpływa pozytywnie na gospodarkę. Encykliki co najwyżej wesprą gospodarkę Watykanu

A z ciekawości, którą encyklikę o Europie polecasz. Którą uważasz za wartościową. Jakbyś mógł nas zachęcić. I nie traktuj tego jak złośliwość ale po prostu nie znam nikogo poza niektórymi księżmi którzy czytają. Byłbyś pierwszym świeckim , który czyta wszystkie encykliki. Z tego albumu wszystkie czytałeś?

Z pewnością Messi nie sławi Argentyny bo przecież gra na co dzień w Barcelonie. Przy ostatnich kilku enklawach zadawane jest zawsze jedno pytanie: "Z jakiego kraju będzie przyszły papież?". 

Grę Wiedźmin to sobie możesz podarować dzieciakowi. Jak oceniono taki prezent od Tuska to możesz sprawdzić. Chyba tylko Panda dla Thatcher albo Ipod dla Królowej Elżbiety były gorszymi wtopami.

Jeśli uważasz, że w Think Tankach czyta się twitterowe wpisy Radzia to jesteś w błędzie. Album był w wersji limitowanej, nie mam do niego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Delta

Moje pytanie brzmiało co polecasz i czy czytałeś. Zakładam że te encykliki nie są dostępne tylko w tym albumie

A dwa czy Ty porównałeś Papieża do piłkarza? Messi gra w kadrze a papież nie jest jednocześnie prymasem. Słów wypowiadane przez Franciszka traktujesz jako wypowiedź Argentyńczyka czy jako wypowiedź głowy kościoła katolickiego? 

Na konklawach jest ekscytacją bo mowa o kardynalach . Po wyborze tracą narodowość. W Polsce tylko dwóch papieży miało narodowość. Na Filipinach żaden

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

@Delta

Moje pytanie brzmiało co polecasz i czy czytałeś. Zakładam że te encykliki nie są dostępne tylko w tym albumie

W albumie to raczej zdjecia z jakimis cytatamk. Skad te encykliki mialyby tam byc???

 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W albumie to raczej zdjecia z jakimis cytatamk. Skad te encykliki mialyby tam byc???

Mnie nie pytaj. W latach 80 tych czasem czytano encykliki zamiast kazań. Dla mnie brzmiały jak naukowy referat. Niezrozumiałe więc ciekawi mnie czy ktoś odnajduje radość i przyjemność z czytani. Czy nadal to brzmi jak referat naukowy. Nie mówię że to źle ale raczej dla wąskiej grupy księży zrozumiałe a większość polityków w Europie katolikami nie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

@Delta

A dwa czy Ty porównałeś Papieża do piłkarza? Messi gra w kadrze a papież nie jest jednocześnie prymasem. 

Na enklawach jest ekscytacją bo mowa o kardynalach . Po wyborze tracą narodowość. W Polsce tylko dwóch papieży miało narodowość. Na Filipinach żaden

Ely... tak apropo Filipin, jak byłem na Filipinach w nie-turystycznym miasteczku, z którego pochodzi moja luba i mówiłem ludziom ze jestem z Polski to albo pytali czy to obok Rosji, albo mylili Poland z Holland, albo mówili Lewandowski, albo mówili John Paul II, to tak apropo nie porównywania papieża do piłkarza, oraz tego, że papież nie jest znany jako Polak. Uważam że akurat papież baaardzo mocno rozsławił swoją osobą naszą Polskę, a już zwłaszcza w tych biednych krajach z końca świata, gdzie ludzie znają tylko Rosję, Niemcy, Włochy i Francje z Europy, i pytają czy „Czech Republic is capital of Poland ? „ ( takie pytanie tez padło ;) ) 

 

Na płotach kilku szkół na filipinach, czy na płotach domów widziałem tez banery z jego wizerunkiem, wiec akurat tam go wielbią i czczą i większość chyba wie ze był Polakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/na-wirtualnej-polsce-400-tekstow-trzech-fikcyjnych-dziennikarzy-zachwalano-firmy-panstwowe-i-prywatne

A przy okazji ponawiam czyjeś pytanie. O co chodzi z tym oporem przed opublikowaniem/ujawnieniem list poparcia do KRS? Szopka się z tego robi jak usilnie i wszelkimi sposobami próbują do tego nie dopuścić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.