Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Linki nie bo słyszałem w radiu, dowiedziałem się tylko później że włoska Forza nouva czy jakoś tak i inne neo(patriotyczne) ugrupowania przyjadą

 

Forza Nuova przyjeżdża co roku. Rok temu na pewno byli. Co roku są zapraszani narodowcy spoza polski na wspólne świętowanie. Ale o jakich bojówkach słyszałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki nie bo słyszałem w radiu, dowiedziałem się tylko później że włoska Forza nouva czy jakoś tak i inne neo(patriotyczne) ugrupowania przyjadą

 

Delta ja wiem że ty u tobie podobne tworom puszczają zwieracze ale my mieszkańcy Warszawy czujemy niepokój przed banda pojebow czy to z prawej czy lewej strony

 

PiS sobie nie pozwoli żeby robili rozpierdol , wydaje mi się że opozycja chce sprowokować aby właśnie chłopacy których nie trzeba podpuszczać zaczęli odpierdalać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta ja wiem że ty u tobie podobne tworom puszczają zwieracze ale my mieszkańcy Warszawy czujemy niepokój przed banda pojebow czy to z prawej czy lewej strony

Bez takich prostackich tekstów proszę. Tobie radzę zająć się czymś przyjemniejszym niż tylko lektura tych samych dziennikarzy, którzy co roku dostają rozwolnienia. Już rok temu polityka wymyśliła sobie Spencera na marszu.

Od kilku lat na marszu goszczą "najbardziej skrajne, najbardziej ultra itd" organizacje z całej Europy i nic się nie dzieje.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez takich prostackich tekstów proszę. Tobie radzę zająć się czymś przyjemniejszym niż tylko lektura tych samych dziennikarzy, którzy co roku dostają rozwolnienia. Już rok temu polityka wymyśliła sobie Spencera na marszu.

Od kilku lat na marszu goszczą "najbardziej skrajne, najbardziej ultra itd" organizacje z całej Europy i nic się nie dzieje.

To prawda, w sumie to od 2014 roku chyba nie było żadnych poważnych problemów z marszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i muzeum powstania

to prawda, Lech (w tym przypadku zasluzenie) ma tam swoje zaszczytne miejsce

 

 

A propos szczepień i tej afery z Odrą

Właśnie żona mi powiedziała o corkach jej koleżanki z pracy

 

Obie dziś odesłane do domu z objawami odry

Obie szczepione

To trochę pstryczek w nos dla sprawców tej nagonki

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos szczepień i tej afery z Odrą

Właśnie żona mi powiedziała o corkach jej koleżanki z pracy

 

Obie dziś odesłane do domu z objawami odry

Obie szczepione

To trochę pstryczek w nos dla sprawców tej nagonki

Obie poniżej 10 roku życia, prawda?

Męczy mnie ta historia anty-antyszczepionkowa. Banda debili z internetu, jedna z naprawdę wielu, jak chociażby fani Utah Jazz, a wszyscy się jarają tym, jakby właśnie Hitler zrobił Barbarossę. W Polsce mniej niż 0,5% populacji ma odmowy szczepień, szczepienia zabezpieczają populację przy 95%, czyli mamy 10-krotny zapas. 

Naprawdę nie rozumiem ile można na ten temat gadać i poświęcać temu uwagi. 

Na stronie Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego jest taka grafika:

ZaszczepienieMMR-600x457.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśnie Pani Walec w pojedynkę przeciwko całemu złu tego świata!

Wystarczy jedna raca i osobiście rozwiąże Marsz

Superbohaterka która chce przy okazji chronić Gaworowa!

 

Pan Walec wczoraj to okazał się Donald . nigdy za nim nie przepadałem ale facet z warsztatu jest numer jeden na tę chwilę. ta komisja mogłaby co najwyżej przesłuchiwać sprawę ukradzenia kredy z klasy w podstawówce a i tak nie wiem czy rozwiązaliby ten problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kasa jest do zgarnięcia. Niestrudzony bojownik o demokrację, Lechu Wałęsa deklaruje wypłącenie 250 tys. zł nagordy dla tego szczęsliwca, który dostarczy mu dowodów na te, że bracia Kaczyńścy wrobili go w agenturalną działalność.

Jednak z każdym zdaniem jego deklaracji entuzjazm spada ponieważ kasa ma być wypłącona ze zbiórki jego sympatyków. Ilu on tych sympatyków ma, to wie już tylko on.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjancie masowo idą na zwolnienia, w niektórych województwach nawet ponad 40% na chorobowym:

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-protest-policjantow/fakty/news-epidemia-psiej-grypy-co-czwarty-policjant-oddzialu-prewencji,nId,2654214

 

Tymczasem pani HGW już zapowiedziała, że rozwiąże marsz pod byle pretekstem, wystarczy że pojawi się raca ( np. taka jakiej użyli politycy PO na Marszu Wolności)mi marsz zostanie rozwiązany osobiście przez HGW. Wszystko będzie nagrywane.

 

Mam złe przeczucia, co do tego marszu. 

 

Za to wyjaśniło się dlaczego 12 listopada jest wolny:)

 

http://www.radiomaryja.pl/informacje/100-dni-trzezwosci-na-100-lecie-niepodleglosci/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kasa jest do zgarnięcia. Niestrudzony bojownik o demokrację, Lechu Wałęsa deklaruje wypłącenie 250 tys. zł nagordy dla tego szczęsliwca, który dostarczy mu dowodów na te, że bracia Kaczyńścy wrobili go w agenturalną działalność.

Jednak z każdym zdaniem jego deklaracji entuzjazm spada ponieważ kasa ma być wypłącona ze zbiórki jego sympatyków. Ilu on tych sympatyków ma, to wie już tylko on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili we Wrocławiu to jest nieporozumienie. Odwołanie marszu, bo może podczas marszu zostanie popełnione przestępstwo, to jest jakaś wyższa szkoła jazdy pod kątem prawa. W normalnym państwie karze się jednostki po popełnieniu przestępstwa, a nie wszystkich przed jego popełnieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnym państwie karze się jednostki po popełnieniu przestępstwa, a nie wszystkich przed jego popełnieniem.

Też nie popieram w tej sytuacji, ale tym tekstem trochę odjechałeś.

Prewencja.

Protestowałeś jak Żuk zakazywał marszu równości w Lublinie?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili we Wrocławiu to jest nieporozumienie. Odwołanie marszu, bo może podczas marszu zostanie popełnione przestępstwo, to jest jakaś wyższa szkoła jazdy pod kątem prawa. W normalnym państwie karze się jednostki po popełnieniu przestępstwa, a nie wszystkich przed jego popełnieniem.

a jazda po pijaku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.