Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

"Marek Jakubiak zapowiada założenie nowej partii"/

 

świetnie.

Kukiz'15 podzieli się na dwa odłamy : Chamstwo Jakubiaka i Opilstwo Kukiza, Chamstwo dostanie 2,7 %, Opilstwo 2,3 i tym sposobem zniknie w całości, aby chamić się i pić wreszcie na własny koszt.

 

akurat Jakubiaka wspierałbym nie za poglądy ale za to , że facet był/jest przedsiębiorcom . od znajomego słyszałem, że jest rekinem finansowym w sensie , że jak to polski lat rodem z lat 90tych lubi temu nie zapłacić, tamtego oszukać ale to tylko pomówienia chociaż za wodę chyba też nie chciał płacić :)

liczyłem na Kukiz w sensie aby rozbił trochę beton PO/PiS ale jednak te towarzystwo szczególnie Winnickiego średnio mi odpowiada, chociaż na Liroya głosowałbym za to ,że jego kasetę miałem na walkmana ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka radiowa, audycja Za , a nawet przeciw, dyskusja o Tęczowym Piątku; masowo dzwonią widzowie, i mówią, że pod przykrywką rozmowy o tolerancji i zrozumieniu inności, złe i podstępne geje krzewią  toksyczną "ideologię" i że od tego dzieci zostaną homoseksualistami, a dowód na to jest taki, że po ulicach chodzą mężczyźni "zniewieściali" w wyglądzie, bo szczytem męskości w polskim wydaniu są brudne buty, gacie z bułami na d... i na kolanach oraz obowiązkowa łysa pała albo coś na wzór.

 

kiedyś ci sami ludzie mówili, że HIV można się zarazić przed podanie dłoni, a podając dłoń czarnoskóremu można zostać murzynem i grać w kosza.

 

jakaś pani mówi, że ona nigdy nie widziała, żeby jakiegoś geja prześladowano, więc wg niej te prześladowania nie istnieją, a cały wątek istnieje tylko w propagandzie. Przypomina się dyskusja o "Klerze" : nie widziałem nigdy pijanego ksiedza, więc tacy nie istnieją.

 

ja nigdy nie widziałem trzeźwego księdza, ale nie twierdzę, że innych taka sensacyjna historia nie spotkała.

 

homoseksualiści mają w Polsce duży problem. Tym problemem są heteroseksualne, cytując pana Nowaka, tępe cepy, prawdziwie patriotyczne

 

I jeszcze tekst : "dzieci nie mogą sobie poradzić z własną innością". no, skoro takie tępe cepy codziennie upewniają je w tym, że są dzwolągami i zasługują na staropolskiego kopa w d..., to jakże ma być inaczej. Taka forma piętnowania bez używania rozpalonego żelaza. Nawet skuteczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Jakubiaka wspierałbym nie za poglądy ale za to , że facet był/jest przedsiębiorcom . od znajomego słyszałem, że jest rekinem finansowym w sensie , że jak to polski lat rodem z lat 90tych lubi temu nie zapłacić, tamtego oszukać ale to tylko pomówienia chociaż za wodę chyba też nie chciał płacić :smile:

liczyłem na Kukiz w sensie aby rozbił trochę beton PO/PiS ale jednak te towarzystwo szczególnie Winnickiego średnio mi odpowiada, chociaż na Liroya głosowałbym za to ,że jego kasetę miałem na walkmana ;]

 

w tym całym zwierzyńcu podobał mi się tylko poseł Apel, kulturalny, rozsądny w opiniach i poglądach, przyjemny w rozmowie; mam nadzieję że znajdzie sobie miejsce w polityce, może w Platformie ?

Testował ktoś? Działa? Czy tak samo jak z HIV - "trzeba wejść do środka"?

 

wciąz jestem obrzydliwe biały i zawodniczką WNBA nie zostałem, więc nie działa

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem czytać o gościu, który wygrał wybory prezydenckie w Brazylii i nie wiem, na ile media przesadzają, ale wieści z Brazylii nie wydają się być optymistyczne:)

 

Jair Bolsonaro planuje zlikwidować Ministerstwo Środowiska, wyciąć puszczę amazońską i zakazać działalności Greenpeace:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbrodnie belgow w kongo są wyolbrzymiane.

"Mamy relacje na temat polowań na ludzi, które urządzali sobie uczestnicy wypraw. Po jednym z nich do Londynu wysłano głowę zabitego Afrykanina, która następnie została wypchana niczym łeb dzikiego zwierzęcia

.....

Kara chłosty, którą wymierzono za najdrobniejsze przewinienia, była często równoznaczna z karą śmierci. Natomiast jeśli ofiara przeżyła, musiała wstać i zasalutować oprawcy.

.....

Belgowie organizowali na przykład zawody w strzelaniu do przypadkowych ludzi. Zresztą nie byli to wyłącznie Belgowie, w Kongu pracowało również wielu innych Europejczyków. Szwedzki kpt. Force Publique zanotował w dzienniku, że w niecałe pięć miesięcy zabił ponad 500 osób. Inny, Belg nazwiskiem Permentier, kazał wyciąć krzaki w ogrodzie, żeby móc strzelać z okna do przechodzących drogą ludzi. Jeśli jego posiadłość była źle posprzątana, nakazywał ściąć 10 ludzi ze służby. Jeśli ścieżka w lesie była źle utrzymana, kazał zabijać dziecko z pobliskiej wioski. Takich ludzi było w Kongu mnóstwo. Całkowita bezkarność zamieniała ich w potwory. Mamy relacje o gotowaniu ludzi żywcem, o polewaniu głowy żywicą i podpalaniu.

.....

Czasami trzymano zakładników tak długo, aż uzbierała się wyznaczona ilość kauczuku. Tylko że przetrzymywano ich zakutych w kajdany w zagrodach otoczonych płotami, bez dachu, bez łóżek, na gołej ziemi, prawie ich nie karmiąc. W takich warunkach ludzie masowo umierali. Na ogół jednak stosowano inne kary. Zakładnikom odcinano uszy, nosy, a najczęściej dłonie. W ogóle odcinanie rąk stało się powszechną praktyką. Żołnierze Force Publique musieli rozliczać się z naboi, które dostawali od belgijskich oficerów. Na dowód, że żadnego nie zmarnowali, musieli przynosić odcięte dłonie ludzi, których zastrzelili. Ponieważ często głodowali i używali pocisków do polowania, odcinali ręce żyjącym. Belgowie zmuszali też lokalnych wodzów do pomocy w tłumieniu buntów. Dowodem zabicia buntownika również były odcięte dłonie. Często mijało wiele dni, zanim wódz mógł pokazać je Belgom, więc żeby je zakonserwować, trzeba było je wędzić. To samo dotyczyło Force Publique. W wielu oddziałach byli specjalni żołnierze, których zadaniem było wędzenie odciętych rąk. Trzymano je potem uwędzone w wielkich koszach."

 

https://dorzeczy.pl/historia/32668/Krol-Belgii-Leopold-II-wymordowal-8-mln-ludzi-w-prywatnym-panstwie.html

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W województwach średnio lepiej wykształconych tzw. Polsce A, odsetek zaszczepionych jest mniejszy niż w województwach średnio gorzej wykształconych tzw. Polsce B. To jest całkiem interesujące.

Najwięcej wykształconych jest w Mazowieckim, najmniej w Kujawsko-Pomorskim. Oba znajdują sie na mapce dość blisko siebie, w środku stawki.

Najwięcej odmów szczepień jest w Pomorskim, które jest 6 pod względem wykształcenia, najmniej w Podkarpackim i Podlaskim, które są kolejno 13 i 3.

Rozwiniesz dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej wykształconych jest w Mazowieckim, najmniej w Kujawsko-Pomorskim. Oba znajdują sie na mapce dość blisko siebie, w środku stawki.

Najwięcej odmów szczepień jest w Pomorskim, które jest 6 pod względem wykształcenia, najmniej w Podkarpackim i Podlaskim, które są kolejno 13 i 3.

Rozwiniesz dalej?

Nie rozwinę i nie będę brnął w jałową dyskusję, zatem skrócę:)

 

Na terenie określanym jako tzw. Polska A częściej odmawia się szczepienia niż na terenie określanym jako tzw.  Polska B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwinę i nie będę brnął w jałową dyskusję, zatem skrócę :smile:

 

Na terenie określanym jako tzw. Polska A częściej odmawia się szczepienia niż na terenie określanym jako tzw.  Polska B

 

oczywiście bardzo ładnie pokrywa się to też z wynikami ostatnich wyborów ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.