Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dość, że supermarkety zamknięte dwa dni z rzędu, to na przykład ja wtedy muszę iść do pracy :/

A zapłacą Ci chociaż jak za pracę w święto?:)

 

Mnie wkurza to, że posiedzenie sejmu będzie dopiero 7-9 listopada, więc prezydent chyba będzie musiał w sejmie z długopisem czekać, żeby się wyrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapłacą Ci chociaż jak za pracę w święto? :smile:

 

Mnie wkurza to, że posiedzenie sejmu będzie dopiero 7-9 listopada, więc prezydent chyba będzie musiał w sejmie z długopisem czekać, żeby się wyrobić. 

 

Ty to chyba jesteś agentem rządowym. Ładnie się udało przykryć temat exit tax i niekorzystnych zmian w rozliczaniu leasingu samochodów. 19% wartości firmy - tak kraść to najwięksi złodzieje nie potrafią. 

Ale wszyscy gadają tylko o jednym głupim dniu wolnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 19% wartości firmy?

Jezeli probujesz uciec przed podatkami przenoszac siedzibe firmy z polski za granice to musisz zaplacic podatek w wysokosci 19 procent wartosci firmy. Pis wprowadza zeby firmy placily podatki w polsce a nie za granica.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Anty-PiS > PiS w sejmikach

6 do 0 (prawdopodobnie) w największych polskich miastach (do tego sweepy w Łodzi i Warszawie)

Nie zapominajmy, że twardy elektorat PO również nie zawiódł. Nie tylko wspaniałe zwycięstwo, ale również ogromna mobilizacja:)

https://www.wprost.pl/kraj/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli probujesz uciec przed podatkami przenoszac siedzibe firmy z polski za granice to musisz zaplacic podatek w wysokosci 19 procent wartosci firmy. Pis wprowadza zeby firmy placily podatki w polsce a nie za granica.

Niektórym mogą skoczyć. Zamykasz biznes tutaj i powołujesz podmiot za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli probujesz uciec przed podatkami przenoszac siedzibe firmy z polski za granice to musisz zaplacic podatek w wysokosci 19 procent wartosci firmy. Pis wprowadza zeby firmy placily podatki w polsce a nie za granica.

 

I fajnie by było gdyby ten domiar wynosił na przykład dwukrotność zapłaconych w ostatnim roku podatków. Ale 19% wartości firmy ? Kogoś zdrowo pojebało. W normalnym biznesie potrzeba kilku dobrych lat aby wartość firmy o te 19% podnieść. 

 

A - drodzy emigranci zapłacą 3% - a mieli nic nie płacić.

 

Coś jak solidarnościowy - miało być 1% są 4% 

 

I jeszcze ten idiota Tchórzewski  zapewnia, że ceny prądu dla obywateli z  pierwszego progu podatkowego nie wzrosną. To już wiadomo, że znów "solidarni" mają być Ci bogatsi.

 

Co dalej - większe ceny na bułki i chleb dla bogatszych ? Płatne szkoły dla ich dzieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz nie przebił :)

Wcześniej Kukiz utrzymywał, że ktoś się włamał na konto, teraz jednak przyznał, że popił i odjechał.

Jak to się tam wszystko trzyma i ma te kilka procent poparcia to ja nie wiem.

jakby wszyscy głosowali co się gorzej od niego prowadzą/prowadzili to byłby dożywotnim dyktatorem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.