Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mapka to kontr-wniosek do tego, że odmawiają szczepień potencjalni wyborcy PO, a nie ciemnogród PiSowski tak jak była narracja w mediach podczas spraw sejmu nad ustawą antyszczepionkową?

albo że ludzie w tych regionach mają większe poczucie wolności i nie lubią przymusu :) można interpretować dowoli :) Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorniach już budowana jest narracja o epidemiologicznej hetakombie. Moja teściowa, u której w domu tv jest jak członek rodziny, od kilku dni o niczym innym nie gada jak o odrze. Doktory w tv mówią, że można umrzeć. Strach.

Dopóki utrzymujemy wysoki odsetek zaszczepionych to nic nam nie grozi. Ale jeżeli liczba połglówków się powiększy to będzie się czego bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczy mnie ta historia anty-antyszczepionkowa. Banda debili z internetu, jedna z naprawdę wielu, jak chociażby fani Utah Jazz, a wszyscy się jarają tym, jakby właśnie Hitler zrobił Barbarossę. W Polsce mniej niż 0,5% populacji ma odmowy szczepień, szczepienia zabezpieczają populację przy 95%, czyli mamy 10-krotny zapas. 

Naprawdę nie rozumiem ile można na ten temat gadać i poświęcać temu uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczy mnie ta historia anty-antyszczepionkowa. Banda debili z internetu, jedna z naprawdę wielu, jak chociażby fani Utah Jazz, a wszyscy się jarają tym, jakby właśnie Hitler zrobił Barbarossę. W Polsce mniej niż 0,5% populacji ma odmowy szczepień, szczepienia zabezpieczają populację przy 95%, czyli mamy 10-krotny zapas.

Naprawdę nie rozumiem ile można na ten temat gadać i poświęcać temu uwagi.

Wskaznik odmów na poziomie ponad 4 procent jest jednak już niepokojacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita sprawa, niemiecka dziennikarka udziela wywiadu Gazecie Wyborczej, której opowiada, że wyniki wyborów w Polsce w 2015 r. bardzo ją i innych niemieckich "ekspertów" zaskoczyły ponieważ oni czerpali wiedzę o Polsce z..............  twitterowego konta i felietonów Anne Apllebaum.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczy mnie ta historia anty-antyszczepionkowa. Banda debili z internetu, jedna z naprawdę wielu, jak chociażby fani Utah Jazz, a wszyscy się jarają tym, jakby właśnie Hitler zrobił Barbarossę. W Polsce mniej niż 0,5% populacji ma odmowy szczepień, szczepienia zabezpieczają populację przy 95%, czyli mamy 10-krotny zapas. 

Naprawdę nie rozumiem ile można na ten temat gadać i poświęcać temu uwagi. 

 

 

Weź się może jak skończony gnój nie zachowuj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdą jest że MN zaprosili na 11go skrajne odłamy prawicowych bojówek do stolicy?

 

Jeśli tak fluber ja się jako mieszkaniec Warszawy bardziej obawiam tych ludzi niż kodu i innych oszołomów

 

Pamiętam jak pierdololo było o antifie swego czasu ze strony niepolakow, k****nistow i on®anistow

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdą jest, że Kaczyński porywa małe dzieci i chce wproeadzić dyktaturę, wyprowadzić Polskę z UE, wywołać wojnę z Rosją, zamknąć granicę ¿??????

 

Tak zaprosili ich w oficjalnym liście, a przed marszem ku uciesze GW, będą z tymi skrajnymi bojówkami siedzieć w piaskownicach i pić piwo. Polecam także więcej Anne Apllebaum.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdą jest że MN zaprosili na 11go skrajne odłamy prawicowych bojówek do stolicy?

 

Jeśli tak fluber ja się jako mieszkaniec Warszawy bardziej obawiam tych ludzi niż kodu i innych oszołomów

 

Pamiętam jak pierdololo było o antifie swego czasu ze strony niepolakow, k****nistow i on®anistow

Masz jakis link bo nic nie kojarzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki nie bo słyszałem w radiu, dowiedziałem się tylko później że włoska Forza nouva czy jakoś tak i inne neo(patriotyczne) ugrupowania przyjadą

 

Delta ja wiem że ty u tobie podobne tworom puszczają zwieracze ale my mieszkańcy Warszawy czujemy niepokój przed banda pojebow czy to z prawej czy lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.