Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2014/15, czyli przytul miska


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

@tegotamtego

 

Też tak myślałem o Bryancie, ale kampania Jamesa w Heat bardziej mnie rozczarowała niż uświadomiła w przekonaniu o LBJu w 1st tier. Dlatego też zabieg z zamianą miejsc tych panów. Jak James ugra coś w Cavs to znowu zmienie zdanie, ale szału się nie spodziewam. Kobe to zwycięzca, a Lebron... no jak go określić w ogóle? Semi-Winner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie miał, tylko analogicznie Pau w Memphis nie miał nigdy takiego wsparcia, jak teraz Marc.

 

no i bądź co bądź, jeśli się nie ma jaj, to nie ma się ich bez względu na to, kto jest trenerem, prawda?

Tu bym właśnie nie był taki pewien. Dobry trener, albo lepiej - sztab - potrafi zbudować pewność siebie, wolę zwycięstw, nieustępliwość itd u największej pizdy. Niektórzy mają to od "natury", ale to nie znaczy że jak tego nie ma, to nie można nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tegotamtego

 

Też tak myślałem o Bryancie, ale kampania Jamesa w Heat bardziej mnie rozczarowała niż uświadomiła w przekonaniu o LBJu w 1st tier. Dlatego też zabieg z zamianą miejsc tych panów. Jak James ugra coś w Cavs to znowu zmienie zdanie, ale szału się nie spodziewam. Kobe to zwycięzca, a Lebron... no jak go określić w ogóle? Semi-Winner?

Wiesz ja się z Tobą generalnie zgadzam. Krytykowałem Lebronza za to że wrócił do Cle- dla mnie to on po prostu uciekł z tonącego statku. Obiecywał w ohio za 1szej kadencji zdobędzie misia, nie wyszło, obiecywał w Miami skończył z bilansem 2-2 w finałach. 

Na początku tego sezonu powiedział coś w stylu ' jak nie wygramy w tym sezonie misia to ok, nie będę miał z tym problemu' później mówi że bulls are much better. Gość który pod koniec kariery widzi się na koszykarskiej mount rushmore w życiu nie powinien mówić takich rzeczy.

Anyway Bron ma whui paliwa w baku zobaczymy.

Co do Kobe - http://instagram.com/p/wJZVsPtfL_/ ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/thefishnation/status/540355373371097088

 

Assessing knee injury, Marc Gasol, "I don't know what it is. I'm not an MRI machine and we don't have one here. We'll find out tomorrow."

 

 

https://twitter.com/thefishnation/status/540358903477714944

 

Postgame- Marc Gasol also said he doesn't chalk this up to "just one of those games", because "good teams don't have one of those games."

 

Mam nadzieję że będzie ok.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jon Leuer to dla mnie koszykarskie odkrycie sezonu obok Kostasa Papanikolau i Joe Inglesa.

 

Jednak czasem warto inwestować w białego koszykarza z prawdziwym all-around skillem i z małym ego.

 

#aClippersmogliichmieć

Ale miśki odpuścili kosztem niego Eda Davisa, a teraz wychodzi ze to nie tylko maszynka do zbiórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike motherfucker Conley! Słabo się robi trochę, 2OT z Hornets teraz OT z PHI no kurde.. dziwnie to wygląda. Jak zaczną dobrze mecz to jest OK, ale z słabszymi drużynami grają jakby lekceważąco. Przynajmniej jest na co popatrzeć - takie końcówki najbardziej lubimy. Teraz 2 mecze GSW i SAS i jak się nie mylę to w B2B.

co do tych OT moim zdaniem to na dobre wyjdzie w PO gdzie tam dopiero będą ciasne mecze.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem live lecz nagrany mecz z GSW, znów ławka pięknie zagrała - piękny ten 20-0 run :D. Sędziowie dziwnie gwizdali na korzyść i niekorzyść jednych i drugich. Czy obecność Lee coś by zmieniła? nie wiem. Obecność Boguta na pewno. GSW też nie trafiło sporo trójek, a Curry też kilka dziwnych odpala choć jemu ma to prawo wpaść. Tony Allen hustle hustle grint and grind, tylko żeby trafiał te proste layupy a będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.