Skocz do zawartości

BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Ach biedny ten Kobe...mając setki milionów na koncie mógł zażyczyć sobie jeszcze 30 baniek na sezon wtedy mieliby lepszy roster.Koleś jest sobie sam winien,że musi grać z jakimiś Boozerami a nie normalnymi graczami.

 

tak, niewiele zabrakło i byłby LeBron/Melo/Bosh, ale byłaby paka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spiny każdy wie o co chodzi.Kobe jest świetny,na parkiecie mimo swojego wieku gra genialnie, ale... . No właśnie mając już swoje lata i braki w defensywie czy kondycyjne,a wciąż wielkie ambicje powinien zejść z ceny by choćby obudować się fajnymi rolsami.Już sama jego obecnośc w PO z lakersami byłaby fajną rzeczą dla tak wiekowego lidera.Kto wie czy jakimś cudem nie przeszli by jednej rundy i zaczełaby się realna walka o 6 tytuł ,a tak mamy w**rwionego Kobego rzucającego po 25 ppg z bilansem 0-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł jest słaby, w ogóle co to za pomysł robienia takiej analizy po czterech meczach?

jest bardzo dobry, szczególnie jak na polskie warunki. a analizę robi się nawet i po jednym meczu, ba jednej kwarcie, więc w czym problem? należy tylko pamiętać, aby nie wyciągać z tego jakichś poważniejszych wniosków na przyszłość, ale jako diagnoza obecnego stanu rzeczy to czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo dobry, szczególnie jak na polskie warunki. a analizę robi się nawet i po jednym meczu, ba jednej kwarcie, więc w czym problem? należy tylko pamiętać, aby nie wyciągać z tego jakichś poważniejszych wniosków na przyszłość, ale jako diagnoza obecnego stanu rzeczy to czemu nie?

 

Wiedziałem, Lorak, że coś takiego napiszesz, pamiętając, jak broniłeś Henry Abotta. Nie mam pojęcia jaki jest sens analizy po czterech meczach rozgrywanych w pięć dni. Zresztą, tu już samo założenie jest złe, bo autor twierdzi, że nikt się nie spodziewał takiego początku. No bez jaj, czy ktoś oczekiwał innego startu niż 0-4? Nawet wśród fanów Lakers mało kto spodziewał się czegoś innego, bukmacherzy obstawiają ok. 30 zwycięstw, Zach Lowe pisał o najlepszym ukrytym tankowaniu w historii. Sam myślałem, że będzie jeszcze gorzej. Autor zwyczajnie szuka pretekstu.

 

Dalej, obwinianie Scotta i Bryanta za słabą obronę drużyny, która ma w składzie może z 2-3 przyzwoitych obrońców, a dobrego prawdopodobnie ani jednego? Poważnie? Jeśli kierujemy zarzuty pod kątem trenera, to wypadałoby podać konkretne przykłady.

 

Analiza statystyczna oparta o proste +/-, przy ignorowaniu kontekstu - podstawowy grzech teoretyków. Zanim wysnuje się na tej podstawie wnioski, że dany zawodnik szkodzi drużynie, należy przeanalizować, z kim i przeciwko komu gra. Co konkretnie robi na parkiecie takiego, że jego zespół gra słabiej. Tutaj ewidentnie widać, że autor nie wie tak naprawdę co się w Lakers dzieje. To jest absolutnie podstawowa sprawa, Lorak. Jak oglądam mecze, widzę roster, to w pale mi się nie mieści, że ktoś może próbować wciskać ten kit, puszczać tą najbardziej zgraną płytę, że "Bryant za mało podaje". Jeszcze brakuje jakiegoś pojazdu po D'Antonim do kompletu. No i obowiązkowo Jim Buss.

Bez spiny każdy wie o co chodzi.Kobe jest świetny,na parkiecie mimo swojego wieku gra genialnie, ale... . No właśnie mając już swoje lata i braki w defensywie czy kondycyjne,a wciąż wielkie ambicje powinien zejść z ceny by choćby obudować się fajnymi rolsami.Już sama jego obecnośc w PO z lakersami byłaby fajną rzeczą dla tak wiekowego lidera.Kto wie czy jakimś cudem nie przeszli by jednej rundy i zaczełaby się realna walka o 6 tytuł ,a tak mamy w**rwionego Kobego rzucającego po 25 ppg z bilansem 0-4.

 

Lakers dali Hillowi 9 milionów dolarów, bo nie mieli co zrobić z wolną kasą. Dajcie już spokój z tym kontraktem Bryanta.

Nie neguje niesamowitego powrotu bo można mnie wygooglowac jak w to nie wierzylem... Ale to jedna strona medalu bo może to zespołowi nie pomagać niestety.

 

ale jakiemu zespołowi, ignazz? Wesley Johnson? Ronnie Price? Wayne Ellington? Widziałeś, co wyrabia Boozer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt by nie obwinial Kobiego,gdyby lakers traktowano jak philly i ich graczy. Tymczasem czyta sie sporo jak to Kobe wrocil i gra swietny sezon. Kobe w prime moglby z tym szrotem o po powalczyc. Btw Gasol mial rok temu gorszy support calkiem mozliwe ze wykrecil lepszy bilans. Artykul calkiem dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem czyta sie sporo jak to Kobe wrocil i gra swietny sezon.

 

gdzie?

 

Kobe w prime moglby z tym szrotem o po powalczyc.

 

no i?

 

 

Btw Gasol mial rok temu gorszy support calkiem mozliwe ze wykrecil lepszy bilans.

 

lol what?

 

 

Artykul calkiem dobry

.

gimnazjalista by równoważnikami zdań napisał hate na Bryanta i byś pochwalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla fanów Bryanta:

Kobe widzi Kareema na horyzoncie, na razie bardzo odległym, ale...

 

Mam złą wiadomość dla fanów Lakers:

Kobe widzi Kareema na horyzoncie, na razie bardzo odległym, ale...

 

Ponadto nie jest to zła wiadomość dla zarządu Lakersów i doskonała dla modów e-nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla fanów Bryanta:

Kobe widzi Kareema na horyzoncie, na razie bardzo odległym, ale...

 

Mam złą wiadomość dla fanów Lakers:

Kobe widzi Kareema na horyzoncie, na razie bardzo odległym, ale...

 

Ponadto nie jest to zła wiadomość dla zarządu Lakersów i doskonała dla modów e-nba.

mam złą wiadomość dla ciebie - fani Lakers, fani Bryanta (chociaż to nie Lebron żeby to były dwie odrębne grupy ) i sam Bryant mają gdzieś pobicie rekordu Kareema, przede wszystkim dlatego, że w odróżnieniu od wielu podobnych tobie, którzy o tym piszą jako o czymś ważnym po pierwsze umieją liczyć i po drugie przywiązują wagę do innych osiągnięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe chce wygrywać i zdobyć tytuł będąc liderem tego zespołu - niestety się nie da.
Kibice w różowych okularach chcą tego co wyżej.
Realnie patrzący na sytuacje kibice chce obronić pick tego draftu, życzą zdrowia Randle'owi i wierzą ze wróci lepszy. Chcą tez wyjścia z tego gówna, ale jak pisałem wcześniej do 2016 jest to raczej nierealne. Poki samozwanczy krol nie opusci LAL, to walka o PO raczej malo realna.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, że w Los Angeles każdy liczy doskonale wiadomo nie od dziś. Najlepiej wychodzi liczenie milionów, od 25 w górę, ale myślę że nie jest problemem doliczenie się marnych 40 000. W wieku, czy i ja mogę pobawić się liczbami?, 40 lat. I w jednym (1!) klubie w czasie dwudziestoletniej (20 i 2!!! lat) kariery.

 

Ba. Nawet przemycam małą nutkę podziwu, bo nie myślałem, że można, nie w takim wieku, nie po takich 18 miesiącach, a teraz oswajam się z myślą, że on, a nawet ON, może to zrobi? Niemożliwe staje się mało malutko tyci tyciutko ... realne.

 

I patrz pan, nawet nie zaburza, bardzo ładnie tu opisanego, najlepszego cichego tankowania ever.

 

Z tymi nieodrębnymi grupami też się w pełni zgadzam. Najpierw jest się fanem Bryanta na całe życie. Potem człowiek dorasta. I staje się Lakersów.

Edytowane przez Iwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym, co aktualnie gra Kobe, przy USG37% (career high?) możesz sobie pisać o Lebronie co Ci się żywnie podoba, Ty będziesz ignorantem.

Go go Kobe, za długo już ten rekord Kareema niepobity. A chciałbym, zeby Kobe pobił dlatego, że mu się należy ale jednocześnie to zbyt zaszczytny tytuł żeby taka zarozumiała gnida dzierżyła go przez lata, a po prostu wiem, że Durant przed 2027 mu go zabierze i jestem spokojny. Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe buduje now a chate???

 

Ale ale, zamiast hejtingu popatrzmy na sytuację w jakiej gra Kobe!

W momencie kiedy pomyślałem, że może już dość rzucał może czas zrobić coś innego - bah, mówisz i masz, bad pass by Kobe.

Niech już lepiej rzuca przynajmniej są szanse na ofensywna zbiórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.