Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, jack napisał(a):

Arthur Morgan zadziwiająco wysoko patrząc na towarzystwo. 

Jak dla mnie za nisko. Choć przyznam, że mniej więcej w połowę gier z tej listy nie grałem. 

Brak mi jeśli chodzi o tzw kultowe postaci Trevora Phillipsa z GTA 5. 

A także Joela z TLOU. Zwłaszcza ile lez i hejtu wylało się po TLOU II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarion?

BG3 to oficjalnie najbardziej przereklamowana gra w dziejach 

Z mojej listy postaci, które absolutnie powinny byc

Silverhand
Shepard

Geralt 

Bezimienny

Duke Nuken

 

Nie zauważyłem, że jest jeszcze Shadowheart, ale to już bardziej komentarza zaakcentować nie potrafię 

Thrall!!!

Diablo!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kangurek Kao

Sub-Zero/Scorpion

Jakieś Tekkenowe (Forest Law był moim ulubionym)/Street Figterowe postacie.

Dante z Devil May Cry.

George Stobbart z serii Broken Sword

Rogacz z Dungeon Keepera

Marco Rossi z Metal Sluga 

Z Mgs V Kazuhira Miller 

Tak na szybko 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jack napisał(a):

Dziwi też trochę obecność Ellie a brak Joela. 

Ellie to postać, u której można obserwować więcej zmian na przestrzeni lat plus dostała zwyczajnie więcej czasu ekranowego w tej serii, a i tak załapała się dopiero pod koniec listy, więc to nie wielkie zdziwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

wow, ale pi****lenie, dla mnie półkę wyżej od takiego Cyberpunka nie mówiąc o Wiedźminie

Zrobiłem kilkanaście godzin(wiem długą gra i dalej połowa pierwszego rozdziału) i naprawdę gra poza zajebistym prologiem, który mnie wciągnął i sprawił, że myślałem że mam do czynienia z arcydziełem, nudziła. Ani jednej fajnej mechaniki, questu, postaci. Nic. Po prostu średniak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał(a):

Zrobiłem kilkanaście godzin(wiem długą gra i dalej połowa pierwszego rozdziału) i naprawdę gra poza zajebistym prologiem, który mnie wciągnął i sprawił, że myślałem że mam do czynienia z arcydziełem, nudziła. Ani jednej fajnej mechaniki, questu, postaci. Nic. Po prostu średniak 

ja Tobie nie odbieram abyś grał sobie w to co lubisz, ale jednak skoro nie przeszedłeś nawet pierwszego aktu, to jednak wystawianie takich sądów jak post wcześniej jest mało poważne

BG3 ma to do siebie, że podczas rozgrywki każdy przechodzi ją inaczej, trafia na inne questy czy postacie, być może Ty akurat trafiłeś na takie, które Tobie nie podeszły, nie zmienia to faktu, że jeśli porównamy Baldura do większości produkcji AAA, to jest to arcydzieło, sugerowałbym dać jej kiedyś jeszcze jedną szansę, bo takich opinii jak Twoja jest naprawdę promil, być może wynika to z nostalgii do BG2, bo rzeczywiście pod wieloma względami, to nie jest dosłowna kontynuacja sagi

ja na przykład w dwójkę nie grałem nigdy, nawet crpegi nie bardzo poza epizodami i wiele mechanik skumałem dopiero po kilkudziesięciu  godzinach, nawet jeśli chodzi o wykorzystywanie otoczenia podczas walki to możliwości jest multum, dlatego trochę dziwi mnie opinia o braku ciekawych mechanik

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.04.2024 o 19:40, RappaR napisał(a):

Zrobiłem kilkanaście godzin(wiem długą gra i dalej połowa pierwszego rozdziału) i naprawdę gra poza zajebistym prologiem, który mnie wciągnął i sprawił, że myślałem że mam do czynienia z arcydziełem, nudziła. Ani jednej fajnej mechaniki, questu, postaci. Nic. Po prostu średniak 

BG3 to ewenement. Pierwszy raz od lat nastu spędziłem całą noc po prostu grając, mając 30+ lat. Wcześniej się to zdarzało jedynie przy jakichś mmo jakieś 10 lat temu. Jak odpaliłem w piątek popołudniu, to do niedzieli wieczór siedziałem przyspawany do fotela.

Nazywanie jest średniakiem jest kompletnie niezrozumiałe. A, nawet nie jestem fanem serii, zawsze mnie bardziej wciągał icewind i nvn

 

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qooniu napisał(a):

BG3 to ewenement. Pierwszy raz od lat nastu spędziłem całą noc po prostu grając, mając 30+ lat. Wcześniej się to zdarzało jedynie przy jakichś mmo jakieś 10 lat temu. Jak odpaliłem w piątek popołudniu, to do niedzieli wieczór siedziałem przyspawany do fotela.

Nazywanie jest średniakiem jest kompletnie niezrozumiałe. A, nawet nie jestem fanem serii, zawsze mnie bardziej wciągał icewind i nvn

 

Ja tak miałem z Cyberpunkiem pierwsza gra od Wiedźmina 3 z czymś takim.

No ja nie wiem czy kiedykolwiek wrócę dokończyć, pewnie nie.

Ale początek, tak pierwsze 3h gry faktycznie genialne.

Potem dopiero mnie rozczarowała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.