Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2014/15


metlik

Rekomendowane odpowiedzi

No on akurat jest elite stopperem. Za to w team defense i obronie off-ball nie wyróżnia się niczym szczególnym plus nic nie zbiera w def, przez co nie jest takim dobrym obrońcą jak można się spodziewać po highlightach z gry 1 na 1. Ale i tak jest niezły.

 

...a z drugiej strony, w stopperowatości Klaya może być też dobrze ukryty pozytywny wpływ na team D, bo biorąc najlepszych graczy przeciwnika umożliwia Iguodali nieskrępowane sianie chaosu na całym parkiecie (czy tam połowie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie gadacie o tym jakim obrońcą jest Klay, a tu D. Green pokazuje że to on chce być DPOY. To oczywiście spore nadużycie z mojej strony. Fakt jest jednak taki, że Griffin sobie nie pograł zbytnio. Niech nikogo nie zwiedzie 7/15 Blake'a bo bo rzuty zaczęły mu wpadać jak już było pozamiatane albo Greena nie było na boisku. Gdyby Drummond miał kilka centymetrów więcej to byłby mega wymiataczem.

Kerr wpuścił dzisiaj z ławki Lee i mam nadzieje że tak zostanie. Swoją drogą zna ktoś droższą ławkę rezerwowych w lidze (Lee 15 mln, AI - 12 mln). 

Ignazz wspominał kilka stron wcześniej co by było gdyby Lee zhandlować i twierdze że chyba by nic nie było. Ja z kolei pisałem kiedyś że Green może dostać pięć razy więcej niż teraz zarabia (800 tys), a obawiam się że to może być spokojnie razy 10. Z nim w sumie mogliby podpisać umowę na kształt Lina w Houston, w sensie mało w pierwszym sezonie, a więcej w trzech następnych. 

Na razie Warriors grają najlepszą koszykówkę w lidze.W sobotę jadą do Houston. Cousins i Griffin sobie z nimi zbytnio nie pograli. Czekam jak wypadnie Howard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta cała akcja z Iguodalą w 2nd unicie to trochę próba zwiększenia wartości rynkowej Barnesa. Jak chłopak trochę podbuduje swoje statystyki, to może się ktoś na niego nabierze i uda się wyciągnąć jakiegoś weterana z dobrym kontaktem. Na początku pomyślałem o Davidzie West i Brandonie Bassie. Jeden trochę za drogi, a drugi schodzi po tym sezonie. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://vine.co/v/OeOxrijMOuD

 

Kerr rządzi

 

Myślę, że ta cała akcja z Iguodalą w 2nd unicie to trochę próba zwiększenia wartości rynkowej Barnesa. Jak chłopak trochę podbuduje swoje statystyki, to może się ktoś na niego nabierze i uda się wyciągnąć jakiegoś weterana z dobrym kontaktem. Na początku pomyślałem o Davidzie West i Brandonie Bassie. Jeden trochę za drogi, a drugi schodzi po tym sezonie. Szkoda.

 

Jordan Hill?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta cała akcja z Iguodalą w 2nd unicie to trochę próba zwiększenia wartości rynkowej Barnesa. Jak chłopak trochę podbuduje swoje statystyki, to może się ktoś na niego nabierze i uda się wyciągnąć jakiegoś weterana z dobrym kontaktem. Na początku pomyślałem o Davidzie West i Brandonie Bassie. Jeden trochę za drogi, a drugi schodzi po tym sezonie. Szkoda.

A po cóż tam David West? Teraz w Golden muszą się martwić jak by tu Greena przedłużyć... Bo kontrakt Lee schodzi po następnym sezonie dopiero.

 

van Gundy mówił, że Draymond może dostać nawet 10-12 baniek, a jeśli będzie tak grał, trafiał w miarę trójki, to jak zrobi się jeszcze trochę głośniej o Wojownikach, to jest to całkiem prawdopodobne. 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerr wpuścił dzisiaj z ławki Lee i mam nadzieje że tak zostanie. Swoją drogą zna ktoś droższą ławkę rezerwowych w lidze (Lee 15 mln, AI - 12 mln). 

 

Może i najdroższa ale źle to nie wygląda. Oglądałem mecz z LAC i gra s5 i graczy z ławki była lepsza niż przed rokiem. Oby ta zmiana trwała jak najdłużej. Co do przedłużenia Greena i kontraktu Lee, chyba przez rok jakoś zdzierżą taki wydatek? Ewentualnie jakiś pick z Lee i ktoś to przejmie? Jedno mnie tylko dziwi ktoś zmusił Curry'ego by ruszał dupsko w obronie? Jakieś dodatek, bonus, aneks do umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Lee muszą oddać za spadający kontrakt najpóźniej do końca sezonu. Już teraz płacą podatek, a w przyszłym roku zakładając utrzymanie składu:

Klay - +14 mln

Green - co najmniej +7

kończą się kontrakty Nedovica, Kuzmica i Barbosy, razem niecałe 3 mln . Nawet gdyby ich nie podpisać to trzeba by mieć dodatkowe 18 mln plus podatek. 

 

Gra z ławki musi być lepsza niż przed rokiem. W poprzednim sezonie ławki nie było w ogóle. W większości meczów rozwalali przewagę wypracowaną przez S5. Pytanie brzmiało czy S5 wyciągnie wynik tak wysoko żeby rezerwy nie spieprzyły czy nie. W tym sezonie to oni są lepsi od ławek przeciwnika. 

A Stefka do obrony zmusił Kerr. Najpierw na konferencji prasowej po chyba drugim meczu w preseason powiedział że nauczy go większej intensywności w obronie, później była zmiana, dość szybka jak dla mnie. To znaczy, że on to potrafił tylko nikt tego od niego nie wymagał. Pewnie na treningach Curry też musi zapierdzielać, a nie tylko rzucać trójki z tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Lee muszą oddać za spadający kontrakt najpóźniej do końca sezonu. Już teraz płacą podatek, a w przyszłym roku zakładając utrzymanie składu:

Klay - +14 mln

Green - co najmniej +7

kończą się kontrakty Nedovica, Kuzmica i Barbosy, razem niecałe 3 mln . Nawet gdyby ich nie podpisać to trzeba by mieć dodatkowe 18 mln plus podatek. 

 

Gra z ławki musi być lepsza niż przed rokiem. W poprzednim sezonie ławki nie było w ogóle. W większości meczów rozwalali przewagę wypracowaną przez S5. Pytanie brzmiało czy S5 wyciągnie wynik tak wysoko żeby rezerwy nie spieprzyły czy nie. W tym sezonie to oni są lepsi od ławek przeciwnika. 

A Stefka do obrony zmusił Kerr. Najpierw na konferencji prasowej po chyba drugim meczu w preseason powiedział że nauczy go większej intensywności w obronie, później była zmiana, dość szybka jak dla mnie. To znaczy, że on to potrafił tylko nikt tego od niego nie wymagał. Pewnie na treningach Curry też musi zapierdzielać, a nie tylko rzucać trójki z tunelu.

 

 

ogólnie dobrze prawisz kolego, ale trudno mieć S5 za 50 baniek czy tam ile i do tego dobro ławkie, jakaś szczątkowa sprawiedliwość na tym świecie jeszcze jest

btw jak patrze na kontrakt Lee i to co on wnosi do gry to nie sądzę żeby ktokolwiek się o niego pokusił, stawiam że dogra do końca kontraktu w GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie dobrze prawisz kolego, ale trudno mieć S5 za 50 baniek czy tam ile i do tego dobro ławkie, jakaś szczątkowa sprawiedliwość na tym świecie jeszcze jest

btw jak patrze na kontrakt Lee i to co on wnosi do gry to nie sądzę żeby ktokolwiek się o niego pokusił, stawiam że dogra do końca kontraktu w GSW

Barnes + Lee do Sixers za capspace i myślę, że deal jest do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.