Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2014/15


metlik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w dotychczasowych mecz wspiera go tylko freakin Tyrake Evans to ciężko o efekty.

 

Też go nie widzę w top5, dla mnie jest obiektywnie najlepszy, może razem z Duncanem, który nadrabia osiągnięciami i doświadczeniem. LMA przy swojej jednowymiarowości nie ma nawet startu do Antoniego. Blake miałby szanse pretendować, ale chyba ma nieuleczalny syndrom rozhisteryzowanej nastolatki.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 LMA przy swojej jednowymiarowości nie ma nawet startu do Antoniego.

 

What.

 

Może jakbyś mógł sobie wybrać jednego z nich na przyszłość. Jeśli chodzi o przeszłość, to jeszcze nie było takiej NBA, w której Davis byłby lepszym graczem (nie prospectem) niż Aldridge. 2 dotychczasowych meczów zakładam, że nie liczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem pierwszą rundę z Rox a pomimo to jakbym miał wybrać to na PO wolałbym Davisa.

 

Pierwsze mecze nic nie znaczą, ale potwierdzają, że Davis nie ma zamiaru czekać i kontynuuje rozpierdol z poprzedniego roku. Może gdybym widział kiedyś LMA w finale konferencji byłbym podobnego zdania, że jest jeszcze na dzisiaj lepszy od pelikana.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy na właściwe tory. GSW gra najlepszy basket w lidze (top#3) a wy tu sobie na PO PF wybieracie. Fajne są te akcje typu nowy kontrakt nowy rekord Klaya ;-)Pytanie: handlowalibyscie Lee w kontekście GSW?

Przed sezonem obstawialem Clippers ale na razie grają obrzydliwe D. W roto mam raz CP3 a raz BG i tez mnie nie podniecili ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z brakiem leadershipu moge sie zgodzić, ale trzeba pamietać żę to Roy był liderem w PTB. Los chciał że przedwczesnie odszedł zakończył kariere. Dałeś Blejka a nic nie wspomniałeś o jego obronie, która notabene jakas wybitna tez nie jest. 

Co do ciągotek do atakowania obreczy hmm to typ gracza pick and pop, ma range, jest efektywny w tym co robi głownie przez warunki fizyczne. Jesli sytacja tego wymaga to wbije w pomalowane i zdobędzie pkt bo ma duzy wachlarz zagrywek ;]

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz skąd wiesz, że nie ma. Zresztą przekonamy się może już w tym sezonie.

 

Davis to full package a ile on ma lat, zobacz jakie nazwiska robiły to co on w pierwszych latach gry.

 

Cały czas mówisz o tym co może być, ja mówię o tym co było. Aldridge może "nie mieć startu" do Davisa kiedyś tam, ale jak dotąd przez 100% swojej kariery Davis był gorszym graczem niż Aldridge.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stawiałem/stawiam na Clippers chociaż bardziej lubię GSW(o Klaya walczyłem w ligach ROTO w jednej go mam). GSW lepiej wygląda gdy Iggy wychodzi z ławki. Fajnie, że nie ma z tym problemu, swoje pograł w PHI porzucał sobie tutaj widać, że chodzi o wygrywanie i dobro zespołu. Kerr jak na razie to ogarnia. Ich pozycja zależy też od zdrowia Australijczyka, bo w tamtym sezonie (nie wiem dokładnie ile) ale przegrywali bez niego. W tym roku maja kogo włożyć na paręnaście minut za niego. Kolc w postaci Festusa sprawdza się :D. Sportowo i pod względem bycia przychylnym z tych dwóch drużyn wolałbym GSW, ale na Clipps postawiłem pieniądze.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mówisz o tym co może być, ja mówię o tym co było. Aldridge może "nie mieć startu" do Davisa kiedyś tam, ale jak dotąd przez 100% swojej kariery Davis był gorszym graczem niż Aldridge.

Nie jestem jakimś tłukiem, rozumiem Twój punkt widzenia i może zbyt się nahypowałem ale liczę, że AD jest w stanie zrobić coś takiego jak Shaq czy Duncan w swoich debiutanckich sezonach. Nie w takiej drużynie, ciężko będzie mu coś ugrać, ale to talent wart wiary, że jest na tej sam półce co w/w.

 

Ja LMA bardzo lubię, ale czy to materiał na HoFa? Nie pytam o to czy nim zostanie, tylko czy rzeczywiście to taki kaliber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś tłukiem, rozumiem Twój punkt widzenia i może zbyt się nahypowałem ale liczę, że AD jest w stanie zrobić coś takiego jak Shaq czy Duncan w swoich debiutanckich sezonach. Nie w takiej drużynie, ciężko będzie mu coś ugrać, ale to talent wart wiary, że jest na tej sam półce co w/w.

 

Ja LMA bardzo lubię, ale czy to materiał na HoFa? Nie pytam o to czy nim zostanie, tylko czy rzeczywiście to taki kaliber.

Man ja nie powiedzialem ze to przyszły HoF...

Zrozumiałem że zarzucasz mu brak czysto koszykarskich umiejętności a nie brak liderszipu czy czy atakowania obręczy.

Koleś nie myli się na mid range ma 210 cm i naprawde Griffin jedynie atletyzmem góruje, co do Timmiego to oczywiscie najlepszy PF ever ale już od jakiegoś czasu gra na C i zwyczajnie gra nieco słabiej...

 

Wracając do tematu to uważam ze te 70/4 dla Klay oczywiscie zasłużenie, IMO to bedzie 7-8 lat all star, a w swoim prime (czyli za rok dwa) spokojnie kandydat na superstara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś tłukiem, rozumiem Twój punkt widzenia i może zbyt się nahypowałem ale liczę, że AD jest w stanie zrobić coś takiego jak Shaq czy Duncan w swoich debiutanckich sezonach. Nie w takiej drużynie, ciężko będzie mu coś ugrać, ale to talent wart wiary, że jest na tej sam półce co w/w.

 

Ja LMA bardzo lubię, ale czy to materiał na HoFa? Nie pytam o to czy nim zostanie, tylko czy rzeczywiście to taki kaliber.

Duncan w rookie season miał 23 lata.

Shaq nic kalibru HoF nie zrobił w rookie seasonie, też miał 22 lata w 95.

Davis na razie jest największym talentem w lidze młodego pokolenia. Tylko tyle i aż tyle.

Nie jest zaś top3 PF ligi i nie jest lepszy od Aldridge.

Love jest według mnie gdzieś w okolicach 4-5 miejsca. Po Aldridge, Boshu i Griffinie, gdzieś obok Duncana, przed Ibaką, Dirkiem i Davisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man ja nie powiedzialem ze to przyszły HoF...

Zrozumiałem że zarzucasz mu brak czysto koszykarskich umiejętności a nie brak liderszipu czy czy atakowania obręczy.

Koleś nie myli się na mid range ma 210 cm i naprawde Griffin jedynie atletyzmem góruje, co do Timmiego to oczywiscie najlepszy PF ever ale już od jakiegoś czasu gra na C i zwyczajnie gra nieco słabiej...

 

Wracając do tematu to uważam ze te 70/4 dla Klay oczywiscie zasłużenie, IMO to bedzie 7-8 lat all star, a w swoim prime (czyli za rok dwa) spokojnie kandydat na superstara.

Jeśli chodzi o Twój post to chodziło mi, że LMA jest u mnie 4-5 bo nie wiem jak traktować Dirka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego niby Love, miałby być za Blakiem w tym rankingu, ale cóż, różnie to ludzie widzą. Wg mnie Duncan już niestety na ten moment nie jest w top5 PF, bo automatycznie z jego ilością minut, która spada, ma coraz mniejszy wpływ na losy meczów, zwłaszcza jeśli porównać to do konkurencji.

 

Ja bym to widział tak:

TOP3 (ciężko określić najlepszego): Love, LMA, Bosh

Next2: Griffin, Davis

I dalej na podobnym poziomie obecnie: Duncan oraz Dirk i Ibaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love lepszy od Dirka??! Za co on tu tak wysoko? Tzn w sumie zapamiętam opinię jak marudzić będziesz potem o "tym czego nie wolno wymawiać na tym forum" LBJa pod koniec PO. 

 

Dopóki Dirk jest zdrowy i od kiedy TD traktujemy jak centra nie widzę jak można wyciepnąć Niemca z top3 PF w lidze. Aldridge jest overrated. 

Love gra więcej minut, Love nie zapomniał na starość jak się zbiera.

Ja już marudzę o tym i nie wiem co chcesz mi przypominać potem - już teraz mówię, że ta drużyna nie ma szans na mistrza i w potencjalnym finale zostanie zmasakrowana przez dowolną drużynę potrafiącą trafiać piłką do kosza.

Aldridge ma świetny jumper, potrafi brać na siebie scoring, broni, dobrze zbiera, nie ma mankamentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.