Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

up, dokładnie, nadal czekam na info przed wywaleniem na waiver ale od wczoraj widziałem już kilka artykułow, że niby Ibaka ma poddać się zabiegowi. Między innymi na 6g mimo że amerykanskie media milczą :) 
Przy okazji Leszczur widzę że masz spore pojęcie o tego typu urazach, albo po prostu chcesz sprawiać takie wrażenie :D Z kolanami nie ma żartów, nawet jakby nie było to nic poważnego to szanse że wróci jeszcze w RS są raczej niskie, no bo po co mają ryzykować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up, dokładnie, nadal czekam na info przed wywaleniem na waiver ale od wczoraj widziałem już kilka artykułow, że niby Ibaka ma poddać się zabiegowi. Między innymi na 6g mimo że amerykanskie media milczą :smile: 

Przy okazji Leszczur widzę że masz spore pojęcie o tego typu urazach, albo po prostu chcesz sprawiać takie wrażenie :grin: Z kolanami nie ma żartów, nawet jakby nie było to nic poważnego to szanse że wróci jeszcze w RS są raczej niskie, no bo po co mają ryzykować. 

Jak nie wróci w RS to szanse, że wróci w play-offs też są niskie :nonchalance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up, dokładnie, nadal czekam na info przed wywaleniem na waiver ale od wczoraj widziałem już kilka artykułow, że niby Ibaka ma poddać się zabiegowi. Między innymi na 6g mimo że amerykanskie media milczą :smile: 

Przy okazji Leszczur widzę że masz spore pojęcie o tego typu urazach, albo po prostu chcesz sprawiać takie wrażenie :grin:

Chirurg-ortopeda-amator do usług ;-) Skoro zabawa w wioskowego głupka nie zawsze jest moją mocną stroną, to chociaż się pobawię w wioskowego mędrka :smile:

 

Z kolanami nie ma żartów, nawet jakby nie było to nic poważnego to szanse że wróci jeszcze w RS są raczej niskie, no bo po co mają ryzykować.

Na razie nic nie wiemy. OKC i sam najbardziej zainteresowany też nie. Jesli uraz jest poważny to jest po zawodach i nikt nie bedzie ryzykował jego kariery. Ale jeśli OKC będą mieli szanse na playoffs a uraz nie niesie długoterminowego ryzyka, to może zobaczymy go jeszcze w RS.

Gorzej, ze druzyny po kilku latach otwartości w kwestiach związanych z kontuzjami przeszły w tym roku w tryb pilnowania się z newsami i teraz katar jest chorobą "bez określonej daty powrotu". No ale to juz wina agresywnych mediów. Na rotoworld piszą że jest to "czyszczenie" co nie musi brzmieć bardzo poważnie, ale ze stawami już tak jest, że czasami dopiero w czasie zabiegu okazuje się z czym tak naprawdę mamy do czynienia.

Ja w każdym razie Ibaki poki co nie wyrzucam w kiperze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chirurg-ortopeda-amator do usług ;-) Skoro zabawa w wioskowego głupka nie zawsze jest moją mocną stroną, to chociaż się pobawię w wioskowego mędrka :smile:

 

 

Felszczur :nevreness:

 

Z Ibaką po ostatnich play-offs nic nie wiadomo, ale zgodnie z prawem Murphy'ego informacje o jego powrocie pojawią się tuż po tym, jak go wyrzucisz, więc jeżeli dobrze mu gogalq życzysz to do dzieła :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felszczur :nevreness:

 

Z Ibaką po ostatnich play-offs nic nie wiadomo, ale zgodnie z prawem Murphy'ego informacje o jego powrocie pojawią się tuż po tym, jak go wyrzucisz, więc jeżeli dobrze mu gogalq życzysz to do dzieła :nevreness:

 

Właśnie się pojawiły. Surgery i few weeks z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony Davis będzie w przyszłym sezonie najbardziej przepłaconym graczem a fantasy. Średnie kosmiczne, ale mam wrażenie, ze w połowie meczów nie gra, a kontuzje, których doznaje dotyczą za każdym razem innej części ciała

Ciekawa teoria. W tym roku też Davis też uzyskiwał bardzo wysokie ceny.

I jego wlasciciele w ligach I-IV (10 lig) chyba nie mogą szczególnie narzekać. Aż 5 znajdują się obecnie w Top4 swoich lig. W dwóch są na 6-7 miejscu i chyba tylko 1 lub 2 są w strefie spadkowej.

 

Ligi oboczne (LM, Keeper i Dynasty) prezentują się gorzej bo właściciele Antka plasują się odpowiednio na 9, 8 i 17 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej ceny jest wart według rankingów na średnich z fb-ninja?

73-75$. W II East lidze poszedł za 76$.

 

Po prostu szedł w tym roku poniżej swojej wartości. W przyszłym roku jeżeli się połamie to spadek niemal murowany.

I to zdanie niby nie jest prawdziwe dla każdego innego z drogich zawodników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73-75$. W II East lidze poszedł za 76$.

 

 

I to zdanie niby nie jest prawdziwe dla każdego innego z drogich zawodników?

73-75 to wartość bez uwzględnienia liczby rozegranych spotkań?

No właśnie odnoszę wrażenie, że od czasów, które pamiętacie tylko Ty i washko nie było tak dominującego statystycznie zawodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73-75 to wartość bez uwzględnienia liczby rozegranych spotkań?

Tak - to średnia wartość.

 

No właśnie odnoszę wrażenie, że od czasów, które pamiętacie tylko Ty i washko nie było tak dominującego statystycznie zawodnika

To zalezy na jakie statsy bedziemy patrzeć i jak zdefiniujemy słowo "dominacja". Dwa lata temu Durant miał wybitny sezon i na srednich jego wartość była podobna do Davisa. Na sumach był wręcz lepszy, bo opuścił ledwie 1 mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto awansuje, kto spadnie? jakieś przewidywania? bo choćby Le to ostatnio z kandydata do spadku powoli zmienia się w kogoś mogącego powalczyć o awans, a Qooniu odwrotnie.

Directions juz od dłuższego czasu sugerowały, że mam szanse wyrwać się ze strefy spadkowej. Nie ma co przesadzać z tym awansem własnymi siłami (i już wiLQ'a w tym głowa jak to załatwić legalnie mimo, ze bez wyników).

Ale też pierwszą polowe sezonu miałem wyjątkowo dziadowską przez kontuzje Hilla i dziadowanie Parkera.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepiecie trejdy w takim tempie, ze ponizsze pewnie przestanie byc aktualne za tydzien, ale uwzgledniajac te dotychczasowe zaczynam wrozenie z arkuszy [ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi, nie bierzcie tego osobiscie, staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania i nie chce pisac 5 razy "solidne" ;-)].

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, a wiec i na awans]:

Ważki Wrocław East [tylko jedna slaba kategoria, ale przed trejdem mialem ta druzyne w srodku stawki!]

Obroncy Krzyza [podoba mi sie fundament i rozklad kategorii, ale beda potrzebne wzmocnienia z FAsow]

lorak [swietny fundament do tankowania FT%, zdrowie i braki w trojkach/pkt temperuja optymizm, ale sa wciaz nadwyzki na sprzedaz, wiec zakladam, ze to nie koniec rzezbienia trejdami i bedzie dobrze]

POLAND STRONK [zatankowane asysty, ale reszta dobra o ile tylko zdrowie pozwoli... spore ryzyko spadku do srodka]

klekoty [fajny i mocny fundament, ale taka wysoka pozycja to tylko przy zalozeniu, ze z FAsow cos uda sie wyciagnac bo jak nie to srodek stawki]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze zaczynaja z dolka]:

Love's Broken Hand [za malo pewnych zawodnikow jesli chodzi o produkcje, sporo przecietnych kategorii, maly upside]

TrioCity [na dzisiaj zbyt ektremalny podzial kategorii, wiec trejdy rozstrzygna los tej druzyny]

Tottenham Cavaliers [za slaba glebia jak na brak gwiazd i za duzo ryzyka zdrowotnego]

Dragon Mike [wychodzi mi az 5 kategorii ponizej przecietnej, nie za duzo zalezy od rookich?]

 

Ogolnie rzecz biorac liga mi wychodzi baaaaaardzo wyrownana tzn z czolowki kazdy moze to wygrac, ale moze i wyleciec poza Top5. Pewnie tez ktos wskoczy ze srodka do Top5, ale na dzisiaj nie wiem na kogo postawic ;-)

W okolicach strefy spadkowej rowniez mi wychodzi tlok, wiec wiele moze sie tam zdarzyc, a do grupy najwiekszego ryzyka na spadek zakwalifikowalbym Tottenham Cavaliers i Dragon Mike... takze tego drugiego tym bardziej boli Wasze weto...

Ale generalnie zapowiada sie emocjonujaca liga takze gratulacje za to i wczesna aktywnosc trejdowa ;-)

 

Wiadomo jedynie, że przewidywania są zupełnie różne w stosunku do początku sezonu. Pewnych mamy raczej dwóch spadkowiczów. Co do awansu, to bez Davisa mogę nie wejść do trójki. Gdyby gał Durant to w ciemno stawiałbym grubsa. Powinien też awansować Chicken, jeżeli nie grubs to pewnie awansuje washko. Spadek prawdopodobnie Rabblemasters, może Obrońcy Krzyża, klekoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Leszczur. Jeszcze na koniec lutego miał na średnich 61 punktów, a wczoraj miał 76,5.

Ortopeda amator i złodziej w jednym :nevreness:

Po informacji o KD to Washko powinien wejść razem z Chickenem i ze mną, ale zobaczymy jak to się skończy, jeszcze trochę ponad 100 spotkań zostało do rozegrania. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.