Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Trafilem ta sama dwojke w deadline totku, wiec swietujemy razem ;-)

 

Ale ogolnie czyste szalenstwo!

Burdel nie z tej ziemi zrobili :smile: Choć, co ciekawe na moje drużyny w 4 ligach w zasadzie żaden trejd nie wpłynął.

Podobają mi się za to ruchy Sixers. Oddali jedynego PG, a wzięli kolejnego połamanego centra i prawa do kolesia o nazwisku Chukwudiebere Maduabum ;] To się nazywa tankowanie pełną gębą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel nie z tej ziemi zrobili :smile: Choć, co ciekawe na moje drużyny w 4 ligach w zasadzie żaden trejd nie wpłynął.

Podobają mi się za to ruchy Sixers. Oddali jedynego PG, a wzięli kolejnego połamanego centra i prawa do kolesia o nazwisku Chukwudiebere Maduabum ;] To się nazywa tankowanie pełną gębą!

O, jednak jest wpływ. Natłok trejdów wywołał u Sullingera przeciążenie nogi (a może to już złamanie przeciążeniowe), więc będzie siedział pewnie do końca sezonu...

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel nie z tej ziemi zrobili :smile: Choć, co ciekawe na moje drużyny w 4 ligach w zasadzie żaden trejd nie wpłynął.

Podobają mi się za to ruchy Sixers. Oddali jedynego PG, a wzięli kolejnego połamanego centra i prawa do kolesia o nazwisku Chukwudiebere Maduabum ;] To się nazywa tankowanie pełną gębą!

Wyrwali tez Canaana, ktory z miejsca staje sie ich starterem na PG. Miało być cicho w tym roku, a prawie 10% zawodników zmieniło adresy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz, ze Carter-Williams wiele zmieniał pod tym względem???

MCW nawet za 3 nie trafiał.

Ciężko by było 76ers coś zdziałać w NBA grając na obwodzie zawodnikami, z których żaden (MCW, Wroten, McDaniels) nie trafia 30% za 3 i do tego na 2 wysokich. Nie zdziwię się, jeżeli Embiid przed trade deadline tez pójdzie w jakiejś wymianie za rok :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCW nawet za 3 nie trafiał.

On w ogóle nie trafiał. Ani za 2 ani za 3 ani nawet za 1.

Dodajmy do tego bardzo wysoki Usg%, tonę strat i mamy najgorszą jedynkę w lidze.

 

Ciężko by było 76ers coś zdziałać w NBA grając na obwodzie zawodnikami, z których żaden (MCW, Wroten, McDaniels) nie trafia 30% za 3 i do tego na 2 wysokich. Nie zdziwię się, jeżeli Embiid przed trade deadline tez pójdzie w jakiejś wymianie za rok :nevreness:

Sixers kolekcjonują młodych zawodników, ale jesli się taki nie sprawdzi to leci w wymianie za picki.

W przyszłym roku będą grali Noelem i Embiidem w jedym lineupie tylko jesli jeden z nich bedzie miał niechby nawet średnio dobry rzut z półdystansu. Ewentualnie ustawią tak uwielbiany przez zawodników split. W przeciwnym razie jeden pojdzie dalej w dealu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On w ogóle nie trafiał. Ani za 2 ani za 3 ani nawet za 1.

Dodajmy do tego bardzo wysoki Usg%, tonę strat i mamy najgorszą jedynkę w lidze.

Nie przesadzajmy, jeśli taki Rondo potrafi funkcjonować w NBA jako niby-klasowa jedynka, Carter-Williams również, bo to jest kopia Rondo, tyle, że młodsza.

 

A Canaan? W Europie aż się roi od graczy z większymi możliwościami niż on. W roto tacy zawodnicy nie mają racji bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, jeśli taki Rondo potrafi funkcjonować w NBA jako niby-klasowa jedynka, Carter-Williams również, bo to jest kopia Rondo, tyle, że młodsza.

 

A Canaan? W Europie aż się roi od graczy z większymi możliwościami niż on. W roto tacy zawodnicy nie mają racji bytu.

Nie no, Rondo z pewnością nie jest kopią MCW:

http://www.basketball-reference.com/play-index/pcm_finder.cgi?request=1&sum=0&y1=2010&p1=rondora01&y2=2015&p2=cartemi01&p3=&p4=&p5=&p6=#per_game::none

 

Oczywiście można inne sezony brać pod uwagę i jedno się rzuca w oczy od razu - Rondo miał w zasadzie co roku wyższą skuteczność z gry (w latach 2008-10 miał >50%!), więcej asyst i mniej strat. Mówienie, że są tacy sami, to nieprawda, tym bardziej, że MCW jest o 12 cm wyższy, więc teoretycznie powinno mu być łatwiej grać na PG.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tydzień temu robiłem projekcje za ostatnie 7 dni, to według directions skończyłbym 3 punkty nad strefą spadkową, więc sam nie wiem jak do tego wszystkiego podchodzić :nevreness:

A jesli zrobisz za jeden dzien to pewnie beda jeszcze ciekawsze :smile:

Z Directions jest jak z alkoholem - mozna pić, ale z umiarem i wowczas nie zaszkodzi nawet w najwiekszych ilosciach ;)

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17. Kiedy jest deadline na przeprowadzanie wymian w lidze?

W sezonie 2014/15 to 12 marca 2015. Bo to najbliższa data jaką umożliwia Yahoo, która jest ponad miesiąc przed końcem sezonu regularnego NBA. Ma to na celu zmniejszenie zagrożenia na kontrowersyjne wymiany, które decydowałyby o tabeli w końcówce oraz sezon rozstrzyga się w składach zebranych do tego momentu plus pobrani za darmo zawodnicy, którzy są dostępni do samego końca.

 

Hello,

The trade in E-NBA Roto Liga II East was unsuccessful for the following reason:

This trade has not been accepted by the other team before the trade end date for your league, and has been cancelled.

As a result it will not be processed.

 

Dlaczego mamy trade deadline ustawiony tydzień wcześniej niż w regulaminie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17. Kiedy jest deadline na przeprowadzanie wymian w lidze?

 

W sezonie 2014/15 to 12 marca 2015. Bo to najbliższa data jaką umożliwia Yahoo, która jest ponad miesiąc przed końcem sezonu regularnego NBA. Ma to na celu zmniejszenie zagrożenia na kontrowersyjne wymiany, które decydowałyby o tabeli w końcówce oraz sezon rozstrzyga się w składach zebranych do tego momentu plus pobrani za darmo zawodnicy, którzy są dostępni do samego końca.

 

Hello,[/size]

The trade in E-NBA Roto Liga II East was unsuccessful for the following reason:

This trade has not been accepted by the other team before the trade end date for your league, and has been cancelled.

As a result it will not be processed.

 

Dlaczego mamy trade deadline ustawiony tydzień wcześniej niż w regulaminie???

Bo gdy prosiłem, to się nikomu nie chciało sprawdzić ;P

Na szczęście dało się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.