Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie kiedy mozna poznać, że to nie wasz sezon? Gdy kupujecie Ala Jeffersona za bardzo ciężką kase (w moim przypadku Love+Mirotic) a on nastepnego dnia doznaje kontuzji łydki, która najprawdopodobniej wyłączy go z gry w tym sezonie. 

 

O ile miałem jeszcze szanse na wybronienie się przed spadkiem, tak teraz mozecie mnie juz wciągnąć na listę managos III ligi w przyszłym sezonie. 

Tak to jest kiedy robi się Let's make a deal, potem odrzuca się trejdy korzystne dla siebie, a robi niekorzystne :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty może raptem spadniesz, a co ma Jordan powiedzieć? ;]

 

Mowisz o tym Jordanie ktory w koncu dostał się na listę miliarderów? Faktycznie - dramat ;)

Tak to jest kiedy robi się Let's make a deal, potem odrzuca się trejdy korzystne dla siebie, a robi niekorzystne :nevreness:

 

Fakt. W chwili gdy mozna zdobyć 4 punkty w FG% kupno Alda trafiającego 35% miałoby mniej więcej tyle sensu co Jeffersona już po kontuzji :tongue:

L'e mam dziwne przeczucie ze dziwnym przypadkiem za rok jednak znowu zagrasz w 2 lidze.

Nie zdziwie się nawet jeżeli zobaczę Cię nawet w 1 lidze:)

 

Coś mi mówi że tym razem nie będę wkurwiał bogów fantasy wykorzystując prywatne koneksje ;-)

 

Ale miło że tak wiele osób na forum przyjęło te newsy z niemałym zadowoleniem. 

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o tym Jordanie ktory w koncu dostał się na listę miliarderów? Faktycznie - dramat ;)

 

Fakt. W chwili gdy mozna zdobyć 4 punkty w FG% kupno Alda trafiającego 35% miałoby mniej więcej tyle sensu co Jeffersona już po kontuzji :tongue:

 

Coś mi mówi że tym razem nie będę wkurwiał bogów fantasy wykorzystując prywatne koneksje ;-)

 

Ale miło że tak wiele osób na forum przyjęło te newsy z niemałym zadowoleniem. 

No racja, lepiej poprawiać FG Wallem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, lepiej poprawiać FG Wallem:)

 

Ostatnie dwa mecze na poziomie 68% biorę z otwartymi ramionami. Nawet jesli w kolejnych dwóch bedzie ciskał poniżej 40%.

Poza tym spuszczenie np Walla robiłoby mi wyrwę w asystach i stls, której zaden wysoki zawodnik nie załata. Słowem Jasia Ścianę trzeba brać z całym dobrodziejstwem inwentarza i pudrować skuteczność z innych pozycji. 

I nie mów mi nawet, że tego nie rozumiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa mecze na poziomie 68% biorę z otwartymi ramionami. Nawet jesli w kolejnych dwóch bedzie ciskał poniżej 40%.

Poza tym spuszczenie np Walla robiłoby mi wyrwę w asystach i stls, której zaden wysoki zawodnik nie załata. Słowem Jasia Ścianę trzeba brać z całym dobrodziejstwem inwentarza i pudrować skuteczność z innych pozycji. 

I nie mów mi nawet, że tego nie rozumiesz :tongue:

Nie rozumiem, ja tylko zawierzam "Twojemu" dziecku, które stwierdziło, że straty, procenty, punkty i zbiórki dałyby Ci większą korzyść niż te asysty i steale, o których wspominasz. No i piszesz tak, jakby to Jasiu Sciana był TOP 10 graczem roto w tym sezonie, a nie Aldridge :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, ja tylko zawierzam "Twojemu" dziecku, które stwierdziło, że straty, procenty, punkty i zbiórki dałyby Ci większą korzyść niż te asysty i steale, o których wspominasz. No i piszesz tak, jakby to Jasiu Sciana był TOP 10 graczem roto w tym sezonie, a nie Aldridge :nevreness:

 

Moje "dziecko" jest tylko bezdusznym matematycznym bytem. Dlatego wyniki analiz musisz obrobić samodzielnie

Ald był Top10 przed kontuzją. Za ostatni miesiąc jest w Top60.

Gdy robisz analizy LMAD za różne okresy - dostaniesz różne wyniki. Dlatego właśnie ostrzegamy żeby przy doborze parametrów świadomie wybierać okres rozliczeniowy. 

W przypadku LaMarcusa w skali sezonu cały czas ma sens deal za Walla straight up. Ale problem w tym, ze w jego przypadku bardziej wiarygodne są wyniki za ostatni miesiąc i tu już taki deal nie jest korzystny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje "dziecko" jest tylko bezdusznym matematycznym bytem. Dlatego wyniki analiz musisz obrobić samodzielnie

Ald był Top10 przed kontuzją. Za ostatni miesiąc jest w Top60.

Gdy robisz analizy LMAD za różne okresy - dostaniesz różne wyniki. Dlatego właśnie ostrzegamy żeby przy doborze parametrów świadomie wybierać okres rozliczeniowy. 

W przypadku LaMarcusa w skali sezonu cały czas ma sens deal za Walla straight up. Ale problem w tym, ze w jego przypadku bardziej wiarygodne są wyniki za ostatni miesiąc i tu już taki deal nie jest korzystny. 

No proszę, akurat za ostatni miesiąc Wall ssał jeszcze bardziej niż Aldridge. Analizy z fb-ninja też brałem za ostatni miesiąc i wyraźnie zyskiwałeś na wymianie 3 punkty roto nawet za ten gorszy okres :nevreness:

Oczywiście generalnie nie chodzi mi o to, że się ze mną nie wymieniłeś, tylko o to, że skoro sam twórca nie korzysta z dobrodziejstw swojego dzieła, to zachodzi niepokojące podejrzenie, że nie przynosi ono takich korzyści, jakie powinno.  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, akurat za ostatni miesiąc Wall ssał jeszcze bardziej niż Aldridge. Analizy z fb-ninja też brałem za ostatni miesiąc i wyraźnie zyskiwałeś na wymianie 3 punkty roto nawet za ten gorszy okres :nevreness:

Ano ssał. Teraz już nie ssie. Jak mowiłem - kwestia tego jak zapatrujemy się na ich statsy w przyszłości. Ja zakładałem że Wall się z dołka wygrzebie, a Ald raczej nie bo kontuzja mu nagle nie zniknie.

Poza tym brałem też pod uwagę moją sytuację z rosterem. Mając 5 cetrów i trzech rozgrywających (z czego tylko jeden z potencjałem na Tier 1 na pozycji) umiarkowany sens miało jeszcze mocniejsze przeładowanie środka kosztem obwodu. WIększy sens miała wymiana C za C i taką też klepnąłem.

 

Oczywiście generalnie nie chodzi mi o to, że się ze mną nie wymieniłeś, tylko o to, że skoro sam twórca nie korzysta z dobrodziejstw swojego dzieła, to zachodzi niepokojące podejrzenie, że nie przynosi ono takich korzyści, jakie powinno.  :nevreness:

 

Naturalnie doskonale zdawałem sobie sprawę od początku do czego zmierzasz tym wywodem i jaki masz w tym cel.

Na szczęście moja niechęć do klepnięcia każdej wymiany sugerowanej przez LMAD akurat z Tobą ma większy związek z moim charakterem (oraz tym ze wolałem zrobić wymianę z kim innym) niż z tym że narzędzie nie przynosi takich korzyści jak powinno.

No i już na koniec pamiętaj, że Twoje podejście z trejdowym rozwolnieniem może być bardzo obce dla innych managerów. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skuteczność Aldridge'a w takim samy stopniu zależy od bolącego kciuka, jak od naturalnej zmienności skuteczności w rzutach z gry w sezonie oraz od przeciwników i konkretnych matchupów. 

 

 

 

Ostatecznie i tak klepnąłeś wymianę, której ninja nie podpowiadał :nevreness: No i przykro mi z powodu Twojej biedy na pozycji PG :nevreness:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy mozna poznać, że to nie wasz sezon? Gdy kupujecie Ala Jeffersona za bardzo ciężką kase (w moim przypadku Love+Mirotic) a on nastepnego dnia doznaje kontuzji łydki, która najprawdopodobniej wyłączy go z gry w tym sezonie. 

 

O ile miałem jeszcze szanse na wybronienie się przed spadkiem, tak teraz mozecie mnie juz wciągnąć na listę managos III ligi w przyszłym sezonie. 

Ja już się o tym wcześniej przekonałem, gdy kupiłem przed pewnym meczem Jabariego Parkera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miej w skladzie Conleya, Thomasa, Gasola i Horforda, i walcz o 3 miejsce z tymi ich kontuzjami i dnp z dupy. Gl.

Zobaczymy co z tym Ibaką tak naprawdę się dzieje. Kilka lat temu też miał problem który miał go wyłączyć z playoffs a IIRC wrócił po kilku meczach nieobecności.

"Procedura chirurgiczna" to pojęcie cholernie pojemne. Jesli bedzie to prosty zabieg artroskopowy w ktorym wyczyszczą mu jamę stawu kolanowego to absencja nie musi być długa. Ale jesli ból jest pochodną procesów degeneracyjnych chrząstki, to moze się skończyć na microfratcture...

Czyli wiemy, ze nic nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.