Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Blake Griffin 40

Chris Bosh 40

Rudy Gay 21

Bradley Beal 16

Josh Smith 18

Kemba Walker 21

Jose Calderon 10

Chandler Parsons 26

Rodney Stuckey 3

Anthony Bennett 1

Evan Fournier

Mike Dunleavy 2

Amare Stoudemire 1

 

Jak teraz patrzę na to co wyciągnąłem z draftu, to sam nie wiem jakim cudem znalazłem się na 1 miejscu w tabeli. Wygląda na to, że z każdego składu po drafcie da się coś wyciągnąć :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake Griffin 40

Chris Bosh 40

Rudy Gay 21

Bradley Beal 16

Josh Smith 18

Kemba Walker 21

Jose Calderon 10

Chandler Parsons 26

Rodney Stuckey 3

Anthony Bennett 1

Evan Fournier

Mike Dunleavy 2

Amare Stoudemire 1

 

Jak teraz patrzę na to co wyciągnąłem z draftu, to sam nie wiem jakim cudem znalazłem się na 1 miejscu w tabeli. Wygląda na to, że z każdego składu po drafcie da się coś wyciągnąć :nevreness:

Za rok nikt się z Tobą nie będzie chciał wymieniać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ich tak nie reklamuj Fluberku, widze że nie tylko mi ich próbujesz wcisnąć :D. Swoją drogą, gdyby na początku sezonu ktoś się wstrzymywał przez zakupem Wadea i LMA to byśmy go uważali za nienormalnego. Jednak nasz niesamowity ścisk w FG i BLK robi swoje ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem od kilku dni go oddać, a trade deadline zbliża się wielkimi krokami. W punktach będę prawdopodobnie pierwszy lub drugi, w zbiórkach Davis wrócił dopiero co, a do następnego gracza na średnich tracę ponad 0,5 zbiórki, więc samym Davisem powinienem utrzymać 5 miejsce w tej kategorii. Za to w asystach i przede wszystkim stealach spadam wyraźnie i chciałem się wzmocnić głównie tam, nawet kosztem strat, w których mam 0,05 przewagi na średnich nad kolejnym rywalem. Mam taką przewagę, ze powinienem zamknąć się w 8-osobowej rotacji, żeby wypełnić spotkania do końca:

Anthony Davis

Stephen Curry

Dwyane Wade

Tyson Chandler

Tony Allen/James Johnson

Evan Turner

Josh Smith

i 8 miejsce w rotacji zajmą pozostałe spotkania Jrue Holidaya i Paula George'a

W razie jakichś problemów pozostają Tyler Zeller i Dennis Schroeder.

A tak dla ciekawości wspomnę o kilku odrzuconych ofertach, które moim zdaniem były całkiem korzystne dla rywali, ale się nie zdecydowali:

Aldridge + Wade za Leonarda

Aldridge + Wade za Lawsona i Terrenca Jonesa

Aldridge za Johna Walla

Aldridge za J.R. Smitha + Brooka Lopeza

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy mozna poznać, że to nie wasz sezon? Gdy kupujecie Ala Jeffersona za bardzo ciężką kase (w moim przypadku Love+Mirotic) a on nastepnego dnia doznaje kontuzji łydki, która najprawdopodobniej wyłączy go z gry w tym sezonie. 

 

O ile miałem jeszcze szanse na wybronienie się przed spadkiem, tak teraz mozecie mnie juz wciągnąć na listę managos III ligi w przyszłym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy mozna poznać, że to nie wasz sezon? Gdy kupujecie Ala Jeffersona za bardzo ciężką kase (w moim przypadku Love+Mirotic) a on nastepnego dnia doznaje kontuzji łydki, która najprawdopodobniej wyłączy go z gry w tym sezonie. 

 

O ile miałem jeszcze szanse na wybronienie się przed spadkiem, tak teraz mozecie mnie juz wciągnąć na listę managos III ligi w przyszłym sezonie.

Ty może raptem spadniesz, a co ma Jordan powiedzieć? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.