Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że gogalq jakieś zgniłe jaja podrzuca :P Tyson Chandler w pierwszym meczu u mnie miał jakąś kolizję i coś z kolanem, w nocy Turner ponoć też sobie coś zrobił i jeszcze ten Kobe wysłany do flubera - musisz mi polecić swoją wróżkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dopadła jakaś klątwa. Bryant, Jennings, Walker - 3 guardów wypadło w ciągu tygodnia, a i odwołany mecz Knicks przełożony na po ASG to dla mnie kolejna strata spotkania Carmelo, któremu zostało u mnie pewnie z 5 spotkań, w porywach.

Udało mi się za to zgarnąć z FA Augustina i Ellingtona. Długo pewnie w takiej formie nie pobędą, ale nie będę się martwił na zapas, na średnich mam już 17 punktów przewagi, więc chyba jakoś dociułam, a na kolejnych miejscach zaczyna być coraz ciekawiej. Każdy zespół z pozycji 2-7 może jeszcze awansować.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dopadła jakaś klątwa. Bryant, Jennings, Walker - 3 guardów wypadło w ciągu tygodnia, a i odwołany mecz Knicks przełożony na po ASG to dla mnie kolejna strata spotkania Carmelo, któremu zostało u mnie pewnie z 5 spotkań, w porywach.

Udało mi się za to zgarnąć z FA Augustina i Ellingtona. Długo pewnie w takiej formie nie pobędą, ale nie będę się martwił na zapas, na średnich mam już 17 punktów przewagi, więc chyba jakoś dociułam, a na kolejnych miejscach zaczyna być coraz ciekawiej. Każdy zespół z pozycji 2-7 może jeszcze awansować.

Ale za to masz bonusa, bo AD sobie nic nie urwał tylko naciągnął ;]

http://neworleans.suntimes.com/new-orleans-pelicans/7/126/87476/anthony-davis-injury

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to masz bonusa, bo AD sobie nic nie urwał tylko naciągnął ;]

http://neworleans.suntimes.com/new-orleans-pelicans/7/126/87476/anthony-davis-injury

Tutaj akurat byłem spokojny, biorąc pod uwagę to, że wrócił do gry w czwartej kwarcie. Ważniejsze, że Walker opuści tylko 6 tygodni, bo bałem się że będzie out of season, a dzięki przerwie na Weekend Gwiazd być może opuści 15 meczów i będzie z powrotem.

Mimo wszystko z Parkerem, Bryantem i Jenningsem lideruję lidze w liczbie graczy out of season, więc mam nadzieję, że limit pecha został już wykorzystany :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po powrocie Rubio, Martina i Peka. Ok. 

Przeciez za last 2 weeks Wiggins jest 82, Dieng 85. Dieng podobnie stał na początku sezonu, kiedy Pekovic był zdrowy. Wiggins gra w Wolves na trójce i poza punktami to chyba nie powinien stracić w żadnej ze statystyk na aktualnym układzie. To jest wymiana 3 za 1. Ja mam nadmiar meczów, grubs ma niedobór. Dostaje 3 starterów, ja jednego. Zamierzałem wywalić i Granta i Greena, jak tylko wypatrzę coś ciekawego na FA, bo teraz nie bardzo mam pole manewru, ale chętnie wstawię ich na trading block i zobaczę, co dostanę za te 2 gwiazdy od rywali :nevreness:

Przeciez grubs przy tej wymianie i tak musiałby wyrzucić 2 najsłabszych graczy: Greena i Granta :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój cyrk, nie moje małpki. To, co daje w tej chwili Dieng, to jest śmiech. A Wiggins=Green po powrocie kontuzjowanych graczy. 

 

Dziwne, że to okradający bronią zawsze wymian...

Akurat w tym przypadku wynika to ze zdziwienia, a nie okradania. Poza tym zawsze bronię swoich wymian, chociaż nie zawsze dobrze na nich wychodzę. 

Myślałem, że zaczniesz coś gadać o tym, że 3 starterów za 1 gościa z kontuzją kciuka, który w każdej chwili może potrzebować operacji, ale Ty piszesz, że center, który robi 9 punktów i zbiórek + 1,5 bloku na dobrych procentach i małych stratach to śmiech :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.