Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Cardi napisał:

Serio? 

Chcesz być wiadomościami sportowymi Onetu? 

Tam też w sekcji sportowej kreacje Lewandowskiej pokazują 

 

Co mnie jego dupa odchodzi?

Bardziej od tego kto komu wsadza obchodzić mnie jego rozdmuchane ego i zachowanie wobec innych graczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzę, że media uważają, że jeżeli płeć partnera jest taka a nie inna, to należy temu zadedykować cały artykuł. Czy przypadkiem niedawno dziesiątki klubów na Twitterze nie gratulowało piłkarzowi coming outu?

A Ty mówisz, że to nie jest ważne. W niektórych przypadkach jak widać jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, the_secret napisał:

co za pojeb, dobrze, że jednak nie przeszedł do Realu

Chciałbym Was widzieć na jego miejscu, czy by Wam nie odwaliło od kasy płynącej z każdej strony. Moim zdaniem dość ciężko młodej osobie sobie z tym poradzić, zwłaszcza, że już widać, że doradcy są nastawieni li tylko na jego sukces finansowy a nie sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podziwiam was

jak na taki temat mozna miec az tak ugruntowane zdanie

ja po tym jak to chyba cloud wstawil, wpisalem sobie mbappe i tego typa typiare na google, poczytalem pare artykulow w wieku kilkunastu lat zmienil plec

ze zdjec nie wyglada na jakiegos mega transa ogolnie

ale nie wiem jakos mam takie poczucie ze nie mi to oceniac? moze mbappe nawet jak go/ja poznal to nie wiedzial i sie po prostu fajnie kumaja?

jak jakies zmienianie plci dzieciakom ktore nie sa tego swiadome jak u D Wadea potepiam tak tutaj jak dla mnie to ciezko miec ugruntowane zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, airmax napisał:

Mbappe po tym jak odmówił ostatecznie Realowi został zaatakowany taką falą hejtu, że teraz jest "pojebem". Gdyby grał w Realu byłaby narracja o tolerancji :)

tak czy inaczej na ten moment to jest najlepszy pilkarz na swiecie wg mnie a top 3 na pewno

no i glupote zrobil z tym nie przejsciem do Realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kubbas napisał:

no i glupote zrobil z tym nie przejsciem do Realu

Możliwe, na pewno w Realu lepiej by go poprowadzili jeśli chodzi o szeroko pojęte wychowanie, bo te psg to takie bagno że to hit

Natomiast reakcja fanbaseu Realu uważam za mocno przesadzoną. Gość zwyczajnie do nich nie przeszedł, przedłużył kontrakt z obecnym klubem, a stał się wrogiem numer jeden :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

Możliwe, na pewno w Realu lepiej by go poprowadzili jeśli chodzi o szeroko pojęte wychowanie, bo te psg to takie bagno że to hit

Natomiast reakcja fanbaseu Realu uważam za mocno przesadzoną. Gość zwyczajnie do nich nie przeszedł, przedłużył kontrakt z obecnym klubem, a stał się wrogiem numer jeden :P 

yup

co nie zmienia faktu ze PSG zwlaszcza ze zdrowym Ramosem to faworyci w tym roku do wygrania cl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

tak czy inaczej na ten moment to jest najlepszy pilkarz na swiecie wg mnie a top 3 na pewno

no i glupote zrobil z tym nie przejsciem do Realu

Nah. On w tym momencie nawet nie jest najlepszy w P$G, bo taki Neymar go zjada.

(jak dla mnie, TOP 3 - De Bruyne, Benzema, Lewandowski)

5 minut temu, fluber napisał:

Nie brakuje Marcosa Alonso? 

Wejdzie za Havertza przy niekorzystnym wyniku :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, airmax napisał:

Natomiast reakcja fanbaseu Realu uważam za mocno przesadzoną. Gość zwyczajnie do nich nie przeszedł, przedłużył kontrakt z obecnym klubem, a stał się wrogiem numer jeden :P 

Nie jest mocno przesadzona, bo nie chodziło o to, że ''zwyczajnie nie przeszedł do Realu'' - najpierw chciał iść do Realu, więc Real sprzedał kilku zawodników, żeby go kupić, potem cały rok puszczał oczko do Realu i w negocjacjach miał mówić, że wszystko jest git, przez co Real nie przygotował planu B na okienko, a na sam koniec okazało się, że w ostatniej chwili wybrał ofertę PSG, dosłownie dzień wcześniej informując Pereza, że jednak zostaje.

Tak że fajnie, że sobie na takiej strategii negocjacyjnej zarobił, bo pewnie skończyło się na jakiejś kosmicznej ofercie od Szejków, ale jechany jest słusznie, gdyby ktoś pograł tak z Barceloną to reakcja byłaby taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.