Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kepler napisał:

Podsumowując, kibice Barcy gwiżdżą bardzo rzadko a jeśli już to tylko w uzasadnionych przypadkach, a kibice Realu gwizdali nawet na Ronaldo. Kolejny przykład wyższości visca łebków nad hala dziećmi. 😀

Z tego się wyrasta....chyba. 

No nie wiem 

Byłem kiedyś świadkiem w starej pracy jak kłócił się jakiś koleś z innym, ten od Realu w pewnej chwili się obraził i kilka dni do nikogo się nie odzywał 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kepler napisał:

Podsumowując, kibice Barcy gwiżdżą bardzo rzadko a jeśli już to tylko w uzasadnionych przypadkach, a kibice Realu gwizdali nawet na Ronaldo. Kolejny przykład wyższości visca łebków nad hala dziećmi. 😀

Z tego się wyrasta....chyba. 

Podsumowując to nie za bardzo zrozumiałeś całość

ale spokojnie, jak dorośniesz to zrozumiesz... chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marzec napisał:

Jeszcze na dodatek wcale nie gra nic specjanego ;)

Jakiś fofana za 70 kupiony przed chwilą antony za 110 do United o innych nawet nie mówię. Ja nie wiem jak Borussia dopuściła do tej klauzuli za Halanda, przecież City zrobiło deal milionlecia, ten chłop tam strzeli z 500 goli przez najbliższe 10 lat. 

Ponoć tylko ta klauzula skusiła go na parking w BVB. Gdyby nie to to już wcześniej byłby w Anglii

A furtkę w City na odejście tez ponoć zostawił, 150 mln to chyba nie będzie drogo za niego za 2 lata

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, airmax napisał:

To nie Messi był tam wygwizdywany a chyba Coutinho. Ogólnie na Messiego na Camp Nou nigdy chyba nie gwizdano.

Tam byli wszyscy na czele z Messim wygwizdywani.

12 godzin temu, airmax napisał:

Gwizdy były podczas meczu z Realem w Las Vegas, także średni przykład

To tylko jeden z przykładów i bardzo dobry przykład, bo kibice Barcelony tam byli? Byli.

18 godzin temu, marzec napisał:

Ten chłop tam strzeli z 500 goli przez najbliższe 10 lat. 

Chyba, że ktoś mu zrobi Karate Kida jak jego ojcu (choć paradoksalnie to nie to zagranie doprowadziło do zakończenia kariery Alfiego) 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pepis21 napisał:

Inne strony podają inną relację

obejrzyj pierwsze 60 sekund. Myślę, że wyjaśni to kto był wygwizdywany, a kto nie

Film moim zdaniem potwierdza to, co było napisane w artykule do którego podałem link.

48 minut temu, Pepis21 napisał:

FcBarca.com sam stwierdziłeś, że to siedlisko visca łebków

Może uściślę, żeby nie było więcej takiej nadinterpretacji. O tym siedlisku pisałem w kontekście kibiców/użytkowników strony, na pewno nie określiłbym tak redakcji. Zresztą ten news który zalinkowałem, źródłem jest Marca, także tutaj domyślam się, że tylko przetłumaczyli artykuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród wielu potwierdzonych transferów, wypożyczeń podczas DEADLINE DAY mają miejsce przeróżne historie.

Bohaterem dnia został: Bamba Dieng…

Na rozpoczęcie dnia 22-latek dogadał się wstępnie z Leeds, gdzie chwilę później czekał na lotnisku na samolot do Anglii.

W międzyczasie agent zawodnika odbiera kolejny telefon, tym razem dzwonią przedstawiciele OGC Nice, którzy przebijają ofertę Leeds.

Zawodnik pędzi zatem do Nicei na testy medyczne, które… kończą się niepowodzeniem.

Bamba Dieng zostaje w Marsylii. 

waldeklaugh.gif

 

 

via/Piłkarskie Newsy. facebook.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.