Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

RAC1: El padre de Neymar viaja mañana a París

 

Zanosi się na to, że Barca zostanie przez kogoś wykochana. Albo Neymar im ucieknie, a na rynku nie ma piłkarzy z tej półki, albo robi numer na Messiego i przytuli kolejne kila(naście) milionów. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie tylko PSG musialoby sprzedac kilku pilkarzy bo lekko po tym transferze im sie Financial Fair play nie bedzie sie zgadzac

 

Klauzula wynosi 222 miliony euro, a do niej należy doliczyć jeszcze 21% podatku VAT, czyli 46,62 mln euro, co daje w sumie aż 268,62 mln euro kosztu samego transferu choc nie wiem cczy w katalonii podatek nie wynosi nadal 56%(nie wiem czy go zniesli rok temu)  więc sprowadzenie Neymara przy uruchomieniu jego klauzuli to koszt 346,32 mln euro. Do tego Neymar miałby zarabiać 30 mln euro rocznie netto, co sprawiłoby, że PSG dzięki podatkowi wynoszącemu 69% musiałoby wydawać na jego utrzymanie 90,2 mln euro rocznie brutto. Na przestrzeni czteroletniego kontraktu daje to aż 360,8 mln euro.

W sumie transfer i czteroletni kontrakt Neymara kosztowałoby Paris Saint-Germain w sumie aż 629,42 mln euro.

 

obylo sie bez podatku gdyby Barcelona zezwolila na transfer ale jesli PSG chce ich wydymac to pewnie by na to nie poszli i araby musialy oplacic calosc z podatkiem

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic Barcelony wrecz licze na to ze psg zwariuje i wplaci klauzule odstepnego. Jest to nierealne ale czemu nie. Za te 220 mln to Barcelona jest w stanie kupic trzech graczy gdzie zastapia Neymara i dodadza jakosci w srodku pola. Turan zreszta lepiej gral na tej pozycji niz w pomocy. Dla mnie same plusy. Wiem ze Neymar marketingowo to kura znoszace zlote jaja, ale pilkarsko nie widze zeby byl w stanie pociagnac Barcelone jako pierwsza opcja w zespole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic Barcelony wrecz licze na to ze psg zwariuje i wplaci klauzule odstepnego. Jest to nierealne ale czemu nie. Za te 220 mln to Barcelona jest w stanie kupic trzech graczy gdzie zastapia Neymara i dodadza jakosci w srodku pola. Turan zreszta lepiej gral na tej pozycji niz w pomocy. Dla mnie same plusy. Wiem ze Neymar marketingowo to kura znoszace zlote jaja, ale pilkarsko nie widze zeby byl w stanie pociagnac Barcelone jako pierwsza opcja w zespole...

prawie sie ze wszystkim zgadzam, tylko żę Turan tez musi odejsc bo jest tragiczny

za te pieniądze mogliby wyciągnąć Verratiego i dobrać kogoś na skrzydło - Dybala raczej nie ale może Dembelle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca może mieć i miliard do wydania, a PSG nie puści Verratiego. Gość ma potencjał, by być najlepszym rozgrywającym świata, więc po co mają się go pozbywać? W Paryżu są w stanie przebić każdą ofertę kontraktu która napłynęłaby z Barcelony, Madrytu czy innego Monachium. Gość ma kontrakt do 2021, więc może w 2020 realnie pomyśleć o jego transferze, i to tylko jeśli PSG do tego czasu dalej będzie ssało. Sam Marco mówił, że chętnie w PSG zostanie, jeśli projekt będzie się rozwijał. W tym sezonuie, póki co, żadna gwiazda za 100 baniek nie przyszła, ale nie można mówić żeby spali na rynku transferowym. Bo zarówno lewa, jak i prawa strona obrony została wzmocniona. Co, mimo lat potrafi Alves to chyba udowodnił wszystkim w Juve, a na lewej mamy Berchiche, który ma za sobą rewelacyjny sezon w RSSS, i który da ogromne wsparcie w ataku tą flanką.

Co do Neya, to pewnie bzdury, ale podejrzewam że gdyby tylko pojawił się cień szansy na jego sprowadzenie, to PSG może im te ponad 200 wypłacić. Dobrze, że odpuścili Gabończyka, bo to byłoby duże świństwo względem Cavaniego,i moim zdaniem niekoniecznie podniesienie jakości drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raiola zostal agentem Verrattiego. Nie zdziwie sie jak teraz wyladuje w Man.Utd ponoc Mou go tam bardzo chce

Ten Raiola to musi kase trzepac na tych wszystkich transferach i "przekretach".

 

Czelsi dogadana z Realem w sprawie przyjscia Moraty.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca może mieć i miliard do wydania, a PSG nie puści Verratiego. Gość ma potencjał, by być najlepszym rozgrywającym świata, więc po co mają się go pozbywać? W Paryżu są w stanie przebić każdą ofertę kontraktu która napłynęłaby z Barcelony, Madrytu czy innego Monachium. Gość ma kontrakt do 2021, więc może w 2020 realnie pomyśleć o jego transferze, i to tylko jeśli PSG do tego czasu dalej będzie ssało. Sam Marco mówił, że chętnie w PSG zostanie, jeśli projekt będzie się rozwijał. W tym sezonuie, póki co, żadna gwiazda za 100 baniek nie przyszła, ale nie można mówić żeby spali na rynku transferowym. Bo zarówno lewa, jak i prawa strona obrony została wzmocniona. Co, mimo lat potrafi Alves to chyba udowodnił wszystkim w Juve, a na lewej mamy Berchiche, który ma za sobą rewelacyjny sezon w RSSS, i który da ogromne wsparcie w ataku tą flanką.

Co do Neya, to pewnie bzdury, ale podejrzewam że gdyby tylko pojawił się cień szansy na jego sprowadzenie, to PSG może im te ponad 200 wypłacić. Dobrze, że odpuścili Gabończyka, bo to byłoby duże świństwo względem Cavaniego,i moim zdaniem niekoniecznie podniesienie jakości drużyny.

 

Cavani przecież jest tragiczny w powazny graniu, leje słabszych a gdy trzeba pokazać klasę to się chowa więc kazdy to byłby upgrade.

a co do Alvesa to fajnie się wpisał w Juve ale nie wiem czy to powtórzy w psg, tam miał Dybale ktory zabierał ze sobą do środka obrońców więc brazylijczyk miał autostrade po prawej stronie 

na lige francuska pewnie styknie ale tutaj się rozchodzi o LM

 

Świetnie że Morata w Londynie. Byłem dużym przeciwnikiem jego transferu do United, od początku chciałem Lukaku, i fajnie, że będę miał się okazję przekonać czy Belg będzie lepszy w Angielskich warunkach.

Morata na wyspach imo nie wypali, jak dla mnie Mou swietnie zroibł zawierzając Lukaku, który zna ligę

mega przepłacony hiszpan, mogli dorzucić cos albo za tyle samo miec Dybale czy Abumayenga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavani przecież jest tragiczny w powazny graniu, leje słabszych a gdy trzeba pokazać klasę to się chowa więc kazdy to byłby upgrade.

a co do Alvesa to fajnie się wpisał w Juve ale nie wiem czy to powtórzy w psg, tam miał Dybale ktory zabierał ze sobą do środka obrońców więc brazylijczyk miał autostrade po prawej stronie 

na lige francuska pewnie styknie ale tutaj się rozchodzi o LM

 

 

 

 

Ja się z tym nie zgadzam. Był Ibra, to Urus siedział cicho na ławce, Ibra odszedł, zagrał wybitny sezon (LM 8/8, LI1 36/35, krajowe puchary 6/6), strzalał  w zasadzie we wszystkich najważniejszych meczach, to nie jego wina, że cała drużyna, razem z trenerem pojechała na CN i narobiła w gacie, albo myślała że nic im się złego nie stanie skoro mają 4:0. Nie mówię już o tym co wyprawiał w Neapolu. Do tego idealny typ napastnika dla PSG (silny, świetnie gra głową, sprytny, potrafi się znaleźć, zastawić), które w lidze musi się męczyć w ataku pozycyjnym, jedynym gościem który mógłby przyjść i być faktycznie realnym wzmocnieniem to Lewandowski (mówię o konkretnym typie, taka klasyczna 9, bo taki Suarez też by się odnalazł, i byłby lepszy). Costa, Kane to ten sam poziom.

Aubameyang? dobry w systemie Dortmundu, który gra na szybkości, często z kontry,  kluby w którym staty by mu się zgadzały to Real, Liverpool i Arsenal, bo tam często kontrami poniżają rywali, w pozostałych dużych firmach bardzo wątpię żeby się odnalazł. Na takim PNA wśród murzyńskich kloców, gdzie wydawałoby się że powinien ich mijać jak pachołki, wyglądał jak dziecko wśród starszych kolegów, potykając się o własne nogi.

O Dybali też nie mam najlepszej opinii, świetna technika, dar do strzelania ważnych goli, ale potrafi przejść obok meczu, w końcu kwas w Juventusie zaczął się od tego jak Alves, podczas przerwy w finale z Realem wygarnął mu że gra jak pizda.

A co do Moraty, to mimo iż też wolałem sprawdzonego w Anglii Lukaku, to nie zakładam z góry, że nie wypali. Facet ma dobre warunki, w Juve udowodnił że grać potrafi, W Realu też bramki strzelał, to że wolą tam nygusa Benzeme to inna sprawa. 

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavani pierwsze powazne bramki to strzelił własnie z Barcą wczesniej to pamietam że zawsze zawalał. jak dla mnie jeden z najbardzeij przereklamowanych graczy 

niby wszystko u mnie a jak przychodzi co do czego to trzeba go szukać na boisku, dobry do lania słabiaków lub średniaków z Ligue One

 

nie oglądałem PNA, ogladam go tylko w LM i czasami w Bundeslidze na podstawie tego wydawało mi się że oczywiscie jest szybki ale i technike ma, drybling i dobry strzał - myslę że spokojnie by się przyjął w lidze angielskiej

 

z Moratą jest ten problem że teraz w Londynie będzie pod dużą presją (zwłascza patrząc na mln wydane za niego) izobaczymy jak sobie poradzi bo do tej pory fajnie jak strzelał ale nie był pierwszą opcją

 

Dybala, tak to się zgodzę żę trochę się obsrał w finale i on na pierwszą opcję się nie nadaje ale jako druga tańsza niż Ney to imo się nada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wziąć pod uwagę, że PSG w lidze nie ma poważnych rywali, równie dobrze można by dyskredytować sezon Lewandowskiego, czy Suazreza bo też nastrzelali głównie ogórkom. Ale wracając do Ligue1, Monaco to był jednorazowy wyskok. Raz że już się w połowie wyprzedali, a jeszcze są zakusy na Lemara, i a Real może uderzy z kasą za Morate po młodego Mbappe, więc w tym roku PSG znów wygra ligę w cuglach. Cavani strzelił dwa gole w 1/4 z Barcą, 2 gole w grupowym dwumeczu Arsenalowi (wiem, że to mało poważna drużyna, ale firma wielka), strzelał Monaco i w pucharze Francji, i w pucharze ligi (2) i dwie sztuki też w lidze. 

Wiadomo, każdy ma swoją opinię, więc pewnie ani ja Ciebie nie przekonam do Cavaniego, ani Ty mnie do Gabończyka.

A zawalał to zawsze Higuain (może Ci się mylą :wink-new:  ) , to przez niego Argentyna przegrała finał Mundialu, jeden z finałów CA, Real odpadł z Dortmundem, w tegorocznym finale też go nie było, generalnie lista jego porażek jest bardzo długa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wziąć pod uwagę, że PSG w lidze nie ma poważnych rywali, równie dobrze można by dyskredytować sezon Lewandowskiego, czy Suazreza bo też nastrzelali głównie ogórkom. Ale wracając do Ligue1, Monaco to był jednorazowy wyskok. Raz że już się w połowie wyprzedali, a jeszcze są zakusy na Lemara, i a Real może uderzy z kasą za Morate po młodego Mbappe, więc w tym roku PSG znów wygra ligę w cuglach. Cavani strzelił dwa gole w 1/4 z Barcą, 2 gole w grupowym dwumeczu Arsenalowi (wiem, że to mało poważna drużyna, ale firma wielka), strzelał Monaco i w pucharze Francji, i w pucharze ligi (2) i dwie sztuki też w lidze. 

Wiadomo, każdy ma swoją opinię, więc pewnie ani ja Ciebie nie przekonam do Cavaniego, ani Ty mnie do Gabończyka.

A zawalał to zawsze Higuain (może Ci się mylą :wink-new:  ) , to przez niego Argentyna przegrała finał Mundialu, jeden z finałów CA, Real odpadł z Dortmundem, w tegorocznym finale też go nie było, generalnie lista jego porażek jest bardzo długa.

wiadomo, Higuain to też przereklamowany grajek, chociaż teraz w Juve ładnie strzela

 

nie jest tak, że jestem wielkim fanem Gabonćzyka ale mogłoby wiele dobrego dla PSG z tego wyjść czy dla Chelsea imo więcej niż kupienie Moraty ale zobaczymy

 

no i jak podaje Catalunya Radio Neymar coraz bliżej PSG -http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22126247,catalunya-radio-neymar-na-95-proc-w-psg-szczegoly-transferu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Neyem zdaje się że sprawa wygląda poważnie, skończy się albo transferem, albo nowym tłustym kontraktem. Obstawiam to pierwsze, bo Barcy zdaje się nie stać no to drugie, tym bardziej, że w zespole jest wiele braków, głownie w środku pola, który był kluczowy dla sukcesów Barcelony w ostatnich kilkunastu latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.