Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno James ma być wypożyczony z Realu do Bayernu na 2 lata z opcją pierwokupu. Tak rzecze Gazzetta dello Sport.

 

O jak szybko poszło:

 

https://fcbayern.com/en/news/2017/07/press-release-james-rodriguez

Transfer okienka. Niby po 2 latach obowiązek wykupu za 60 mln, co nie jest wygórowaną kwotą za takiego gracza.

 

Nie chce kopać leżącego, ale Lacazette 50 wygląda przy tym jak samogwałt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia ma napastnika? tak z ciekawości pytam. bo widzę, że Lech, szaleje, inne kluby jakieś wzmocnienia też mają, a Legia nic. może to i lepiej dla polskiej ligi ale dla piłki to już nie koniecnie

 

A musi mieć?  Wygrała ligę praktycznie tymi napastnikami co ma (bo Necid to była pomyłka) 2 krotnie ogrywając Lecha :rugby: , więc to inni muszą coś robić, a nie Legia.

 

A tak poważnie to doszedł Niezgoda może w końcu wyzdrowieje Chima-Chukwu, a i tak szukają jeszcze jakiegoś. Zresztą patrząc na to kiedy w zeszłym roku pozyskiwali najlepszego piłkarza ekstraklasy, na razie jeszcze się nie martwię. Zresztą to inne kluby powinny też dbać o Polską piłkę bo w ostatnich latach to głownie Legia punktuje w Europie, a reszta solidarnie odpada w początkowych fazach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfer okienka. Niby po 2 latach obowiązek wykupu za 60 mln, co nie jest wygórowaną kwotą za takiego gracza.

 

Nie chce kopać leżącego, ale Lacazette 50 wygląda przy tym jak samogwałt

inne strony podaja ze wykup Jamesa wynosi tylko 35,2mln euro ale bardziej wierze w te 60mln

 

Perez jest jakis glupi skoro za Morate podobno odrzucil oferty na 75mln i 80 mln bo chcial wydoic 90baniek a Manchester prawidlowo spuscil ich w kiblu i kupil Lukaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne strony podaja ze wykup Jamesa wynosi tylko 35,2mln euro ale bardziej wierze w te 60mln

 

Perez jest jakis glupi skoro za Morate podobno odrzucil oferty na 75mln i 80 mln bo chcial wydoic 90baniek a Manchester prawidlowo spuscil ich w kiblu i kupil Lukaku

 

Lukaku i Morata to takie same średniaki w skali europejskiej. Wiele się nie różnią. Raczej nie miał interesu w sprzedaży Moraty więc rzucił jakąś absurdalną kwotę i pomyślał, że może jakiegoś naiwniaka złapie. Skoro United negocjowało aż do 85 mln, to wcale taki głupi pomysł nie był. I tak by musiał kupić jakiegoś napastnika drugiego, a jak widać po Lukaku i Alvaro właśnie, nawet za rezerwowych trzeba by zapłacić górę forsy. 

 

Nie wiem, czemu człowiek najlepiej zarządzający klubem (obok Uli Hoenesa) według Ciebie jest głupi, ale ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaku i Morata to takie same średniaki w skali europejskiej. Wiele się nie różnią. Raczej nie miał interesu w sprzedaży Moraty więc rzucił jakąś absurdalną kwotę i pomyślał, że może jakiegoś naiwniaka złapie. Skoro United negocjowało aż do 85 mln, to wcale taki głupi pomysł nie był. I tak by musiał kupić jakiegoś napastnika drugiego, a jak widać po Lukaku i Alvaro właśnie, nawet za rezerwowych trzeba by zapłacić górę forsy. 

 

Nie wiem, czemu człowiek najlepiej zarządzający klubem (obok Uli Hoenesa) według Ciebie jest głupi, ale ok.

bo jesli sie ma na stole oferte ponad 80 baniek za sredniaka to sie ja bierze a za Jamesa to te nawet 60 baniek mocno srednio wyglada

 

Nie rozumiem decyzji puszczenie Jamesa za  taka kwote smieszna ( od Psg by wyciagnal pewnie z 80-90) a za Morate  odrzucenie mocnego przeplacenia

 

Lukaku w porownaniu do Moraty do pewniak do + 20 bramek na sezon w Premier League

 

Morata jak dla mnie jest mega przehajpowany 

 

Pereza uwazam ze w zarzadzaniu klubem jest kotem ale tej decyzjii nie kumam troche zabardzo wyszla jego zachlanosc  no chyba ze Chelsea wybuli taka kwote za niego

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszna kasa w dobie dzisiejszego przeplacania.

Gdzie logika Pereza nie wiem (mysli, ze dostanie "znizke" na Lewego czy jak?), nie chce oddac Moraty za 70-80 baniek, oddaje Jamesa za 45, ze tak powiem ok...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Donnaruma podpisał nowy kontrakt z Milanem. Ronaldo nie odszedł z Realu, Modeste i Aubameyang nie poszli do Chin. Wojnarowski i Chams biją na głowę insiderów futbolu.

 

Bo Woj pisze o tym, co się już wydarzyło przeważnie. A w piłce gazety podają już przy jakiś wstępnych rozmowach czy kontaktu z agentami/zapytaniami. Zresztą, w NBA jest 30 zespołów i to jest hermetyczne środowisko. Imho nie można tego porównywać do piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio nikt nie dawał teraz za Jamesa więcej niż Bayern? Jak United dają rzekomo 50 za Perisica, to za Jamesa te 45 by dali. Pospieszył się Real IMO. Taki deal jak ten mogliby zrobić i pod koniec Sierpnia.

 

A tak w ogóle to ja chcę Mateo Kovacica w MU, jeden z najlepszych box to box ŚP na świecie. Podobno odchodzi z Realu i Tottenham chce go podjebać.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ja chcę Mateo Kovacica w MU, jeden z najlepszych box to box ŚP na świecie. Podobno odchodzi z Realu i Tottenham chce go podjebać.

 

Macku i wierzysz, ze Perez go sprzeda United po tym jak zlali jego "swietna" oferte sprzedazy Moraty?

Albo zaspiewa 100 baniek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodriguez jest teraz top20 na świecie? Do Lewego chyba pasuje, może w końcu Bayern coś ugra w Europie.

 

1. Nie ma takiej możliwości

 

2. Z Jamesem jest ten problem, że to nie on ma pasować do drużyny, a drużyna do niego. Jeśli ma grać naprawdę na tyle, na ile potrafi, to musi być wszystko ustawione pod Jamesa na "10". A i tam ma ogromne braki, bo nie ma dwóch podstawowych cech idealnej "10" (Maradona, Kaka, Messi). Nie ma za grosz przyspieszenia (szybkości zresztą też) i jest mega drętwy w dryblingu. Nie bez powodu w Realu wylądował w rotacji nie tylko za Isco i Asensio, ale też za Lucasem nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.