Skocz do zawartości

Washington Wizards 2014/15


kondzio

  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak widzicie szanse Wizards w przyszłym sezonie

    • Polegną na pierwszym klasowym rywalu
      14
    • Powalczą z czoowymi ekipami Wschodu
      56
    • Są poważnym kandydatem do wygrania wschodu
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś tam ktoś tam i inne srety mogę uprawiać - w pierwszej części sezonu cześć stawiał na Kurta względem Gortata gdyż powodem miało być większe flexibility + skuteczność w 4q. Był na onecie z miesiąc temu przedruk hamerykańskiego arta na ten temat. Wincy nie wiem.

 

Tu je źródło pany:

http://eurosport.onet.pl/koszykowka/nba/nba-w-koncowkach-nie-ufaja-marcinowi-gortatowi/0zdt8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie pomagają ciągłe urazy Bradleya Beala.

 

Koleś był moim typem do ASG w tym sezonie, a póki co opuścił sporo spotkań, a kiedy gra ewidentnie nie jest w formie.

 

Zdrowy BB to koleś na +20ppg i +40% za 3. 

 

Nie będę ściamniał - obok Klaya i Butlera mój faworyt na SG, nie wzgardziłbym Russell/Beal/Covington(Grant)/Noel/Embiid. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter to może nie jest jakiś bust, ale nie spełnia oczekiwań, gra na zmianę solidnie/przeciętnie, ewidentnie nie służy mu granie w zastępstwie Beala.

 

Sam nie wiem co się dzieję. Jedyne co mi przychodzi do głowy to sabotowanie meczów pod zwolnienie trenera, inaczej nie jestem w stanie tego wyjaśnić. Straszny zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po obejrzeniu na żywo Wizards stwierdzam że Wall jest przereklamowany . Facet nie patrzy na kolegów. Każdy pick and roll z Gortatem jest skuteczny ale on takie akcje gra raz na kwartę a czasem nie. Biega szybko ale głowa wpatrzona w kosz a nie rozgląda sie komu podać. Rzuca na siłę. Ja wiem że bez Pierce'a to z 76ers było kiepsko no ale na Boga przecież on nie miał na sobie żadnego obrońcy a nie potrafił nic kreować. Akcje gdzie on biegnie i rzuca w 3 sekundzie akcji mając rywala przed sobą a kolegów za sobą są normą niestety. Wittman też jest dobry. Z Golden się tłumaczył że Gortat jest za wolny na niskie ustawienie Golden ale z Nene na centrze zostali rozjechani  i nie widziałem sensu kontynuowania tego. Wczoraj też nie było żadnej mysli w ofensywie. Żadnych sensownych setów po czasach. Było widać jak w trakcie meczu Gortat z Wallem jakieś uwagi sobie wymieniali i że w tej chwili tarcia w zespole są ostre

 

Sam Gortat po meczu był delikatnie mówiąc rozgoryczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po obejrzeniu na żywo Wizards stwierdzam że Wall jest przereklamowany . Facet nie patrzy na kolegów. Każdy pick and roll z Gortatem jest skuteczny ale on takie akcje gra raz na kwartę a czasem nie. Biega szybko ale głowa wpatrzona w kosz a nie rozgląda sie komu podać. Rzuca na siłę. Ja wiem że bez Pierce'a to z 76ers było kiepsko no ale na Boga przecież on nie miał na sobie żadnego obrońcy a nie potrafił nic kreować. Akcje gdzie on biegnie i rzuca w 3 sekundzie akcji mając rywala przed sobą a kolegów za sobą są normą niestety. Wittman też jest dobry. Z Golden się tłumaczył że Gortat jest za wolny na niskie ustawienie Golden ale z Nene na centrze zostali rozjechani  i nie widziałem sensu kontynuowania tego. Wczoraj też nie było żadnej mysli w ofensywie. Żadnych sensownych setów po czasach. Było widać jak w trakcie meczu Gortat z Wallem jakieś uwagi sobie wymieniali i że w tej chwili tarcia w zespole są ostre

 

Sam Gortat po meczu był delikatnie mówiąc rozgoryczony

 

Znowu ely oceniasz Walla po jednym meczu. Z Pfilly rzucał najwięcej w tym sezonie tj. 26 prób a poprzedni rekord to 21. Widać w jego grze frustracje, że ogólnie drużynie nie idzie i niestety, ale wczoraj widziałeś takiego Walla, którego znamy z przegranych meczy tamtych PO, czyli jego najgorszą wersję. Nie wiem co miałoby się stać aby sytuacja się poprawiła, nie widać na to chwilę żadnego światełka w tunelu, jedyne co można zrobić to czekać na Beala. Wall jest młody, aby grał dobrze potrzebuje wsparcia, w szczególności obwodowych, a z tym jest gorzej niż krucho. Nie staram się usprawiedliwiać tak fatalnego występu, ale patrzenie tylko przez pryzmat tego jednego meczu jest mało obiektywne i moim zdaniem krzywdzące. Zobaczymy jak to się dalej potoczy, nie wiem czy zwolnienie Wittmana to najlepsze wyjście, ale coś trzeba zrobić bo gra Wizz wygląda po prostu katastrofalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LBS ja bylem też  na meczu z Golden i wiele lepiej to nie wyglądało bo jak w pierwszej kwarcie karmił MArcina tak potem przestał. Jak Pierce miał dzień konia to i tak Wall często patrzył prosto na kosz i nie zauważał kolegów. Wygląda to trochę tak że Wall średnio pracuje z wysokimi i każda twarda obrona go ogranicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę. Może w końcu zarząd pójdzie po rozum do głowy. Jak w normalnych warunkach jestem do końca przeciwny i raczej na końcu jestem za wywalaniem trenera, tak w tym wypadku brak mi już cierpliwości od początku sezonu. Poprzednie PO trochę mi zamydliły oczy, ale serio, to co Wittman tam odpierdala to jest szok. 

Wall-Beal-Otto-Nene-MG to jest taka ilość talentu/atletyzmu/wzrostu/doświadczenia, że szok. Pomyślcie co z takimi grajkami by zrobił jakiś Hornacek/Stotts, nie mówiąc o lepszych trenerach. Wizz się nie da oglądać w ataku, zaś w defensywie ostatnio są miękkimi fajkami, więc w rezultacie nawet na marnym wschodzie szczyt marzeń to 2 runda. Meh.

 

A nie zapominajmy o "rozwoju talentów". Porter z dobrze prosperującego grajka, gracza pokroju Harrisona Barnesa stacza się w benchwarmera, zaś Rice Jr, MVP SL w tym sezonie z pięć razy powąchał parkiet. 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dzisiaj przegrają z Detroit na swoim parkiecie to Wittman pakuje walizki zapewne. 
Jacyś spoko coachowie dostepni na rynku? Może Del Negro? Doug Collins?

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje na lawce duet jak w handballu. Brown od D, Dantoni od O. Rotacje ustala natomiast ktos inny z klubu, by sie nie pozabijali o rolesow ofensywnych i defensywnych w skladzie. I po 50% czasi na treningach.

 

A serio to moze Jeff? A marzenie niemozliwe dla Wizz to ofk doswiadczony excoach Jazz. Widzialbym Walla pod nim jako potencjalnego superstara.

Aż tak źle życzysz na starość Geraldowi ? :rugby:

A poważnie - nie takie firmy jak Wizz do Sloana już uderzały, a Jerry i tak wybierał traktor  :rapture:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że się nie udało pozyskać Jarreta Jacka, to chyba dobiło ich trochę. Specjalnie zrobili wymianę z Sessionsem, żeby mieć więcej więcej miejsca w sallary cap na Jacka, a tu lipa i z Sessionsem są uwięźieni rok dłużej.

 

Trio Wall, Beal, Jack na backourcie byłoby mega fun to watch.

Pierce na 3 wspomagany Butlerem, Porterm.

Gortal z Nene na czele frontcourtu z szeroką ławką.

 

Mogliby powalczyć wysoko a tak lipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.