Skocz do zawartości

Washington Wizards 2014/15


kondzio

  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak widzicie szanse Wizards w przyszłym sezonie

    • Polegną na pierwszym klasowym rywalu
      14
    • Powalczą z czoowymi ekipami Wschodu
      56
    • Są poważnym kandydatem do wygrania wschodu
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Głupie jest gadanie o tym co będzie w 2016 roku, bo przecież jeszcze dwa miesiące temu wydawało nam się, że Lebron w Cavs to jakieś mało wyszukane science-fiction. W każdym razie, na dzień dzisiejszy uważam za najbardziej akutalne - to co Durant powiedział na MVP speech, a KD wydaje się szczerym gościem i myślę, że tylko katastrofa Thunder w kolejnych dwóch sezonach może go wygonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa powiadasz? Takową nie jest pewnie pozbycie się z ławki Brooksa, skoro tak to tylko pozazdrościć decyzji o zakończeniu kariery w tejże organizacji. Boję się, że dla Prestiego sukcesem jest już udział w WCF co roku, nie jestem pewien czy podobne ambicje ma Durant, choć wcale nie jest powiedziane, że w Wizards będzie mu łatwiej o tytuły.

 

 

 

Głupie jest gadanie o tym co będzie w 2016 roku, bo przecież jeszcze dwa miesiące temu wydawało nam się, że Lebron w Cavs to jakieś mało wyszukane science-fiction.

 

serio? nie była to na pewno mocno prawdopodobna opcja, ale s-f bym tego nie nazwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że tylko katastrofa Thunder w kolejnych dwóch sezonach może go wygonić.

 

a ja myślę, że Thunder katastrofę zaliczają w każdym kolejnym sezonie i w dwóch następnych raczej się to nie zmieni, zwłaszcza biorąc pod uwagę "wzmocnienia składu" typu Morrow i bardzo silną konkurencję w czołówce zachodu. Jeden przegrany finał NBA tej drużyny to totalna klapa, a i tak do tego finału doszli jeszcze mając w składzie Hardena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jaggy.

 

pomijając już zawartość merytoryczną tego postu, jestem przekonany, że pomimo tego iż jesteś wiernym kibicem OKC, nie sądzę abyś był gotów postawić jakiekolwiek większe pieniądze na to, że Thunder awansują w najbliższych dwóch sezonach do Finałow, nie z tym rosterem, a na pewno już nie z Brooksem na ławce

 

wracając do tematu, napisze ktoś na jakiego maxa ewentualnie mógłby liczyć Beal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjara Wizards trwa, a tymczasem:

 

1) tam wciąż trenuje Wittman

2) Paul Pierce ma ciągle dobre nazwisko w lidze, ale przez cały poprzedni sezon strugglował niemiłosiernie dopóki nie przeniósł się na pozycję wyżej. A granie Piercem na PF jest dobre tylko w specyficznych warunkach i nie wiem czy akurat roster i coach Wizards jest w stanie to "wchłonąć"

3) Brak Arizy w CY, który był niczym odbyt w układzie pokarmowym, który zaczyna się od gardła (Wall). Corner3 to specialite de la maison ataku Wizards

4) Nene nadal nie rozegrał sezonu, w którym pojawiłby się w dwie soboty pod rząd na boisku

5) tam wciąż trenuje Wittman

6) Otto Porter nie rozegrał jeszcze ani jednej dobrej minuty w NBA.

 

Znaków zapytania jest zbyt dużo, żeby stawiać Wizards jako lock na PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając już zawartość merytoryczną tego postu, jestem przekonany, że pomimo tego iż jesteś wiernym kibicem OKC, nie sądzę abyś był gotów postawić jakiekolwiek większe pieniądze na to, że Thunder awansują w najbliższych dwóch sezonach do Finałow, nie z tym rosterem, a na pewno już nie z Brooksem na ławce

 

A kto wg Ciebie jest faworytem do mistrzostwa w następnym sezonie? Spurs i OKC to murowani faworyci... potem jest reszta, czyli Clippers, Cavs, Miami i Chicago.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mavs wszystko zalezy od Dirka, widze ze co niektorzy zapomnieli jak c***owo gral ze Spurs.

 

Może aż tak to nie, ale na pewno dużo ponizej swojego poziomu. Pechowo mu się trafił dołek akurat na jedyną rundę playoffs, którą grał.

 

Ale ofensywa Mavs to wciąz Dirk i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. A w tamtym sezonie ta ofensywa wyglądała tak świetnie bo Dirk po cichutku rozegrał kolejny świetny sezon. Ale gośc już ma 36 lat i w końcu na pewno zwolni. Nie wiem czy już w przyszłym sezonie ale niewykluczone, że tak będzie i wtedy całe plany Mavs szlak trafi.

 

Choć z jego stylem gry jestem w stanie sobie go wypbrazić na poziomie all stara jeszcze do końca tego kontraktu, który podpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Dirkiem to sam nie wiem,czy to jego wina,czy zasługa Splittera który krył go NIESAMOWICIE.Myślę,że połączenie jednego i drugiego.

 

Wizards w tym sezonie będą mocno fun to watch zespołem,rozwój Beala,szansa na to że Wall poprawi półdystans,Pierce'a na koniec kariery zacząłem lubić po tych wszystkich c***ach i kutasach jakie wysyłałem w jego kierunku gdy grał w Celtics.Kto może być silniejszy od nich na wschodzie?Indiana(myśle,że poprawią się po odejściu cancera tej drużyny),Bulls pod warunkiem zdrowego Rose'a i kto jeszcze?Cavs pewnie pierdolną fajny bilans w RS,ale w playoff zaczną się schody(stare demony Lebrona w Cavs ;) ) i nie wiem czy na dzień dzisiejszy postawiłbym hajs na na nich w starciu z Wizards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprawi się może mnie poniosło,ale nie wierze że będą gorsi,Lance według mnie jest mocno przeceniany,wiecej w nim streetballowca i pajaca,niż koszykarza na poziomie.Bardzo dobrze,że go nie przedłużyli,szatnia też na pewno odżyje,a to tam był największy problem Indiany w tamtym roku,z tym się chyba wszyscy zgadzamy.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.