Skocz do zawartości

Washington Wizards 2014/15


kondzio

  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak widzicie szanse Wizards w przyszłym sezonie

    • Polegną na pierwszym klasowym rywalu
      14
    • Powalczą z czoowymi ekipami Wschodu
      56
    • Są poważnym kandydatem do wygrania wschodu
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Glen Rice Jr i Otto Porter wymiatają w summer league. Niezły duet. Szczególnie Glen Rice Jr zaskakuje, najlepszy strzelec Las Vegas.

Washington cały czas wygrywa.

 

To może być mocna dwójka w rotacji Washington. Jak wypalą w sezonie, Washington może być piekielnie mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy stary Al Harrington się ostanie? Wiadomo, że do gry wróci teraz Seraphin, doszedł Blair, został Gooden, ale Al na ławeczkę by im się przydał. Podoba mi się to, że mają w składzie takich wiarusów jak P.Pierce czy A.Miller. Co tu dużo pisać dobrze zbalansowany skład ma tam nasz rodzynek :) Młodzi też już zasmakowali co to playoffy, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy stary Al Harrington się ostanie? Wiadomo, że do gry wróci teraz Seraphin, doszedł Blair, został Gooden, ale Al na ławeczkę by im się przydał. Podoba mi się to, że mają w składzie takich wiarusów jak P.Pierce czy A.Miller. Co tu dużo pisać dobrze zbalansowany skład ma tam nasz rodzynek :smile: Młodzi też już zasmakowali co to playoffy, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Czy jesteś pewny że Miller ma podpisany kontrakt z Wizz? Staram się śledzić na bieżąco ich poczynania w tej kwestii i taka informacja do mnie nie doleciałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś pewny że Miller ma podpisany kontrakt z Wizz? Staram się śledzić na bieżąco ich poczynania w tej kwestii i taka informacja do mnie nie doleciałą.

 

Andre Miller nie był wolnym agentem, żeby podpisywać nowy kontrakt. Obowiązuje go wciąż 3-letni podpisany z Nuggets w 2012. Wizards wykorzystali team option.

 

A tu masz źródło: http://www.csnwashington.com/basketball-washington-wizards/talk/wizards-hunt-3rd-pg-after-picking-andre-millers-option

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczę na jakiś efektowny collapse Wizards mimo, że im kibicuje. najważniejsze dla tego zespołu jest pozbycie się Wittmana i wstawienie na jego stanowisko kogokolwiek innego

 

Durant w 2016 w Wizards to byłoby coś, może Marcin skończyłby karierę z pierścieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mimo, że całkiem lubię OKC to z całych sił chciałbym żeby Durant dołączył do Wizz. Wall - Beal - Porter - Durant - Gortat. - niemal pewny Finał. 

 

nie da rady zmieścić nowy kontrakt Beala razem z Durantem, kogoś Wizards będą musieli poświęcić, najprawdopodobniej będzie to właśnie Bradley, oczywiście zakładając, że KD w ogóle się w Waszyngtonie pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może masz racje, ale coś mi się wydaje, że za dwa lata wartość Beala może by porównywalna z kontraktem, który dostał Gorti (kto wie może nawet wyższa) dokładając do tego mocno prawdopodobnego maxa dla Duranta + kontrakt Walla, może się okazać, że nawet nowe salary może tego w tym przypadku nie pomieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może masz racje, ale coś mi się wydaje, że za dwa lata wartość Beala może by porównywalna z kontraktem, który dostał Gorti (kto wie może nawet wyższa) dokładając do tego mocno prawdopodobnego maxa dla Duranta + kontrakt Walla, może się okazać, że nawet nowe salary może tego w tym przypadku nie pomieścić

 

To chyba byłaby sytuacja podobna do tej z Boshem w Houston. Wszystko zależałoby od tego, czy udałoby się im wyrobić w czasie. 

 

Gortat - 12

Wall - 17

Porter - 5.9

Beal - 7.4

Blair - 2

 

razem - 44.3 + cap holdy - 4 - 48.3

 

Spokojnie rzucą mu maxa ja salary pójdzie w górę, a że OKC myśli o proponowaniu mu mniejszej kasy, to Durant może wybrać powrót w rodzinne strony i grę na Wschodzie. Marcin Gortat w contenderze, ale by było ... :smile:

 

PS. Webstera chyba sobie odpuszczą za taka kas, jaką ma w ostatnim roku

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.