Skocz do zawartości

Washington Wizards 2014/15


kondzio

  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak widzicie szanse Wizards w przyszłym sezonie

    • Polegną na pierwszym klasowym rywalu
      14
    • Powalczą z czoowymi ekipami Wschodu
      56
    • Są poważnym kandydatem do wygrania wschodu
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy poważny sprawdzian Washingtonu w tym sezonie 5 meczowy podróż na zachód, pojedynki z samymi silnymi przeciwnikami w tym 2 razy b2b. Liczę ze Wizzards wrócą do siebie z bilansem 3-2 albo lepszym. Po tych spotkaniach będzie można powiedzieć coś więcej o ich silę. Mam nadzieje ze dzisiaj w Houston Gortat wygra swój match up ze swoim starym znajomym Howardem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin z każdym sezonem jest coraz lepszy, a Howard po kontuzji to już nie ten sam zawodnik. Na razie jest 1-0 bo zaciętym meczu i dobrej grze starterów, rezerwy roztrwoniły przewagę, ale zwycięstwo udało się dowieść do końca. Dzisiaj mecz z Dallas ciekawe czy z Tysonem będzie grał, no i co z Montą oby grali będzie wtedy ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz Gortata, Howard nic nie mógł się przebić przez Gortata, chyba raz szczęśliwie trafił. Do tego pare dunków gdy Gortat akurat szedł kryć małych. W zeszłym sezonie np Howard robił z Gortatem co chciał. 

 

Niestety Miller znacznie obniżył loty. Ewidentnie potrzebny jakiś transferek na rezerwowego rozgrywającego.

 

Myślę, że Wizards spokojnie mogą oddać aż 2 graczy podkoszywch za dobrego pg. Mają teraz sześciu, czterech im wystarczy plus Pierce grający mnuty na czwórce, zwłaszcza przy tym tłoku n 3: Butler, Porter, Webster.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin z każdym sezonem jest coraz lepszy, a Howard po kontuzji to już nie ten sam zawodnik. Na razie jest 1-0 bo zaciętym meczu i dobrej grze starterów, rezerwy roztrwoniły przewagę, ale zwycięstwo udało się dowieść do końca. Dzisiaj mecz z Dallas ciekawe czy z Tysonem będzie grał, no i co z Montą oby grali będzie wtedy ciekawiej.

 

Monta raczej zagra Tyson raczej nie

Świetny mecz Gortata, Howard nic nie mógł się przebić przez Gortata, chyba raz szczęśliwie trafił. Do tego pare dunków gdy Gortat akurat szedł kryć małych. W zeszłym sezonie np Howard robił z Gortatem co chciał. 

 

Niestety Miller znacznie obniżył loty. Ewidentnie potrzebny jakiś transferek na rezerwowego rozgrywającego.

 

Myślę, że Wizards spokojnie mogą oddać aż 2 graczy podkoszywch za dobrego pg. Mają teraz sześciu, czterech im wystarczy plus Pierce grający mnuty na czwórce.

 

IMO Miller wystarczy bo to przeciwwaga dla szaleństw Walla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randy Wittman ma ciągle wiele wad, ale trzeba przyznać, że zbudował bardzo fajny, przyjemny dla oka, zbilansowany atak. Duża różnorodność setów, sporo gry pick and roll, ale jest też miejsce dla gry off-screen, czy wrzucenie piłki na post. Atak Wizards przypomina mi trochę pod względem stylu atak Celtics za Doca, tylko John Wall mniej klepie, lepiej dzieli się piłką i jest jakieś 50x większym zagrożeniem w ataku od Rondo.

 

Czasami jednak widać jeszcze w grze, że ich backcourt jest bardzo młody i potrafi się "zagotować" (jak chociażby Wall w końcówce wczoraj) i tutaj bardzo pozytywny efekt może dać zamiana Arizy na Pierce`a.

 

Bradley Beal bardzo mnie wczoraj zaskoczył jak dobrze potrafi bronić 1x1. Świetnie utrzymywał Hardena na koźle przed sobą, bardzo dobrze przebijał się przez zasłony. I to wszystko przy jednocześnie sporym udziale w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chyba możemy już tutaj mówić o kryzysie. Przegrali 5 ostatnich meczów oraz 10 z ostatnich 12. Raczej nie można tego zwalić na kontuzje. I pytanie do speców, wytłumaczcie mi dlaczego Gortat siedzi podczas czwartych kwart? Czy według Was jest to dobra decyzja trenera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.