Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Lebron poraz kolejny pokazał że jest mega fitem dla Irvinga (a Irving dla niego, gdyż w przeciwieństwie do Wade'a ma zabójczy rzut za 3 i to zarówno spot up jaki i off the dribble), Blatt już dobrze ułożył rotację, tak żeby Kyrie mógł sobie pokozłować, fajnie wygląda ball movement i jest chyba chemistry. Nawet Love, który ma jakieś problemy zdrowotne specjalnie nie narzeka i nie widać aby był bardzo zdołowany swoją sytuacją. Mimo wszystko przed Blattem jeszcze zadanie jednak jakoś Love'a przystosowanie do Cavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej serio to jest taki wielki problem, żeby w skali całego spotkania, chociażby jak Lebron/Kyrie siedzą na ławce, chociaż nawet w 1q (jak było to uskuteczniane wcześniej w miarę) rzucić na post kilka piłek Kochasiowi? Szczególnie jak ma na sobie gości typu Mike Dunealeavy itd? Morale by jednak wzrosło, pewność rzutu (za 3) również. On na prawdę jest tak mało efektywny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy po dzisiejszym meczu gdzie G.Hill pozamiatał żeby nie powiedzieć zniszczył Irvinga po obu stronach parkietu nadal będzie tylu piewców że Irving to TOP 5 na swojej pozycji. A to jak dziś kreował to ech. Niech dziękuje niebiosom że Dellavedova do spółki z Jamesem i głupotą Pacers pozwolili wygrać ten mecz.

 

Inna sprawa że to jak dziś bronił Love Scolę to też wolało o pomstę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się o piewców Irvinga nie bój :smile:

 

A jak tam wielki closer Lillard? Zniszczony przez dziwne biegającego Paytona?

 

Serio Lillard to chyba najbardziej overrated player na tym forum. Ciężko mi wskazać drugiego gracza, który ma taki hype mimo tylu wad.

Chyba pomyliłeś osoby Lillarda w moim TOP 5 nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać te osoby, które mają Irvinga w top5. Mam dla nich darmowe wejściówki na plan zdjęciowy "Rolnik szuka żony". A tak na marginesie nie wydaje mi się aby post Camby'go odnosił się do Ciebie ely, akurat Ty zawsze krytykowałeś Lillarda z jego jedno wymiarowość, choć wydaje się, że to on sam się tym całym fejmem zachłysnął i za szybko uwierzył, że jest już elitą w tej lidze. Sezon na 43%fg i 34% za trzy  to jest lekka bieda, takie cyferki to ma... Rondo (tadaa!) nawet brzydal trochę lepiej za trzy rzuca. Czar Damianka powoli pryska i jak go do asg jeszcze broniłem to teraz nie ma co się łudzić - na ten czas nie jest już chyba nawet w top10 rozgrywających, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać te osoby, które mają Irvinga w top5. Mam dla nich darmowe wejściówki na plan zdjęciowy "Rolnik szuka żony". A tak na marginesie nie wydaje mi się aby post Camby'go odnosił się do Ciebie ely, akurat Ty zawsze krytykowałeś Lillarda z jego jedno wymiarowość, choć wydaje się, że to on sam się tym całym fejmem zachłysnął i za szybko uwierzył, że jest już elitą w tej lidze. Sezon na 43%fg i 34% za trzy  to jest lekka bieda, takie cyferki to ma... Rondo (tadaa!) nawet brzydal trochę lepiej za trzy rzuca. Czar Damianka powoli pryska i jak go do asg jeszcze broniłem to teraz nie ma co się łudzić - na ten czas nie jest już chyba nawet w top10 rozgrywających, a szkoda.

I co z tego, że ma 43% fg i 34% za 3, skoro ma TS 3% powyżej średniej? Jest bez dwóch zdań efektywnym scorerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać te osoby, które mają Irvinga w top5. Mam dla nich darmowe wejściówki na plan zdjęciowy "Rolnik szuka żony".

 

Wątpię by ktoś go miał w TOP5. Ostatnio przeglądałem temat o najlepszym PG w lidze i mało kto go miał w pierwszej pietnastce...

 

Wg moich obserwacji jestem największym na forum zwolennikiem talentu Irvinga i nawet u mnie nie ma go w "piątce".

 

Ale cały czas uważam, że ma potencjał i spore szanse niedługo tam zawitać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest efektywnym scorerem nie oznacza, że jest Top5 czy Top10 na pozycji w tej chwili. Irving Top5 też oczywiście nie jest, może Top10, ale jest mega fitem dla LBJ-a i LBJ dla niego. Akurat zrobił ogromny postęp w obronie (ale nadal jest poniżej średniej). Love akurat nadal jest słabo wykorzystywany tym bardziej że on naprawdę jak na power forwarda ma świetny passing, wczoraj na nim Scola rzucał ale Love był dosyć przydatny w 4q (wreszcie w niej grał) miał bodajże 3 ważne zbiórki i kilka hussle play + bodajże block albo steal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving też ma mega pozytywny impact przy Lebronie, ale nie uważam żadnego z nich za Top5 w tej chwili. 

 

Love wczoraj przynajmniej nie stał przyspawany do linii za 3, ale albo on jest tak cienki że nie chcą go wykorzystywać ( w to wątpię, przereklamowany może tak, ale gość w ofensywie zarówno rzutowo jak i w post jest bardzo dobry) albo trener nadal tego nie ogarnął (chociaż Blatt zaczął naprawdę to fajnie układać) albo naprawdę te jego problemy z plecami trochę go ograniczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną w lidze liczy się właściwie 2 PG - Paul i Westy, których jestem w stanie nazwać superstarami. Może jeszcze Curry. Potem długo długo nic, potem Lowry, potem długo, długo nic i mamy tutaj calą bandę bardzo dobrych PGs:

- Wall

- Irving

- Conley

- Parker

- Irving

- Rubio

- Lawson

- Lillard

- Teague

- Dragic

- Bledsoe

 

W zależności od potrzeby mógłbym ich różnie sklasyfikować. Ale jakbym miał w lufą przy głowie powiedzieć kto dopełnia moje top5 to chyba rzekłbym - Mike Conley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

top 7 bym dopełnił Irvingiem, Conleyem i Teague w tym sezonie. Rubio i Parker - u know, z założenia to tak, ale nie w tym roku chyba. Zresztą Rubio niestety coaz bardziej udowadnia, że jest  bardziej top 15. To z czym zachwyty były 5 lat temu zostało, to czego nie widzieliśmy 5 lat temu jest ordynarnie widoczne zwłaszcza przy stopie Peko i sytuacji na pf/sg w kwestii obrony. Te jego braki jeszcze bardziej wychodzą.

A Kyle na tę chwilę za dużo negatywnych odczuc nie generuje więc nie róbmy z niego kaleki top 15 :] Be real

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.