Skocz do zawartości

New York Knicks 2014/15


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Pośladki odżyły w Detroit to widzę, że teraz rad w menadżerwoaniu udzielają ;)

 

Co to wywołanego do tablicy Hardawaya Jr. to już nie jestem takim hura optymistą. Też myślałem, że jest to idealny grajek do s5 ale trochę to moje wyobrażenie przygasło. Po tym co pokazał w meczu debiutantów rok temu myślałem, że już wiecznie będę chodzić z mokrymi majtami. Nie wiem kto był bardziej podniecony tym jego pojedynkiem z Wiatersem ja czy stary Hardaway. Senior tak ściskał starą Hardawayową za kolano, że nie zdziwiłbym się jak za 17 lat w lidze pojawi się Hardaway III.

 

Z ławki sezon temu pokazał się z dobrej strony i byłem przekonany, że teraz będzie jego czas. Shumpert i Smith zabierali mu minuty. Teraz ich nie ma i z s5 wygryzł go gość z D-League. Może to wina systemu kołcza Ryby, albo jego braku, ale gość wydaj się dobrym wsparciem z ławki z przejawami dobrej gry w ataku. Zobaczymy co z niego wyrośnie, ale nie zdziwiłbym się gdyby Jax oddał go jako wabik dla kontraktu Calderona. To samo zrobił z Shumpertem by Cavs wzięli Smitha i w myśl zasady "jak się bawić to się bawić - drzwi wyjebać okno wstawić" może zostawić samego Karmelka i w lato składać koło niego drużynę pierścienia. Ale wolałbym, żeby w razie czego młody został. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio podpisany więc nie ma co gadać 

 

Co do MOnty to raczej mi się wydaje że to zasługa Carlise a nie tego że on zmądrzał więc bym się z nim wstrzymał.

I tak w końcówkach bedzie Melo rzuciał i on pokazał że potrafi być clutch więc nie ma co szukać innego scorrera. 

Raczej bym się skupił na obronie i zbieraniu odpowiednich klocków do 3. Tutaj mam namyśli nie tylko s5 ale i ławkę.

Myślę, że mało go trzeba będzie przepłacać magia Jaxa i NYC zrobi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu?

 

Nie lubię go :)

 

Skoro jest podpisany Melo za kupę kasy, ten też by czegoś takiego zażądał. Bałbym się, powtórki z Miami i wolę by kasę przeznaczyli na ogarniętych wolnych agentów, pasujących do Melo. Masochizm? może, ale niech zostanie w domu w Ohio.

 

Pomimo, że go nie lubię, nie oznacza to jednak, że nie szanuję go jako gracza. Dalej jest moim zdaniem nr 1 w lidze, ale chciałbym aby świeży start organizacji odbył się bez jego obecności. Jax robi tam świetną robotę, i wolę honorowe odpadnięcie np: w 2 rundzie PO bez niego niż z nim w finale, gdzie później każdy by gadał: o Knicks przez tyle lat byli pośmiewiskiem, aż przyszedł LBJ i do finałów za rączkę zaprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo, czujesz "Decyzję 2"?

"Po godzinie namysłu, chcę ogłosić, że zabieram swoje talenty, talk,wykrzywione paluchy i łysą pałę do nowego jorku, by z timem dżuniorem i workiem graczy na dziesięciodniowym kontrakcie wkurwić jeszcze bardziej Carmelo".

Niby niu york, w pytę muslimów, a ani jednego allah akbara co by chciał Dolana do piachu posłać. Szkoda mi NY, seriously.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyganerii czy kibica ;) ?

 

Bez różnicy. Jak jesteś płaczącą dziewczynką i nie potrafisz poczekać do następnego sezonu, lub ogarnąć coś się naprawdę dzieje w drużynie i po co mają teraz wszystkie mecze przegrywać, to chyba lepiej, żeby na ten Brooklyn pojechał i Bejonce za grubą d**ę potrzymał. 

 

A "Decyzja" to chyba by była part:3 a nie part:2 ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.