Skocz do zawartości

New York Knicks 2014/15


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Po cichutku eliminujemy konkurencję do miszcza. Zaczynamy od nadgarstków, kończymy na wywozach na pustynię i zakopywaniu w piachu wśród kojotów i mexyków, co to tylko z domu po zapałki wyszli 3 lata temu i tak jakoś granice przekroczyli.

Shveda też prawie uszkodziliśmy. Jesteśmy groźne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdzierżyłem wczoraj tego meczu na szczycie, i jak widać popełniłem błąd 

 

Pierwsza połowa wyglądała jak gra gimnazjalistów, którzy naoglądali się NBA Action i wyszli na osiedlowe boisko i próbowali odtwarzać akcje pokazywane w programie. Zwłaszcza te moje dziewczyny i ich  podania przez 3 przeciwników. 

 

Dziś kolejny blockbuster z 76ers. Strach się bać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie marudź, jak Shved trafił dwa osobiste a potem wjechał pod kosz to się bałem, że jeszcze to wygrają ale dobrze się skończyło 

 

poza tym ten Rusek ciągle wbija na wymuszenie fauli, on potrafi coś jeszcze czy już wszystko zapomniał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nie wiem. 6 porażek pod rząd, a do końca ich kalendarz nie rozpieszcza. Knight jaki był taki był, ale coś tam dorzucił. Tutaj ta obrona fajnie wygląda, ale nie ma gościa co jak trzeba ciśnie potrzebne punkty. Wiem, że Parker ma być kimś takim, wiec czekam do następnego sezonu. Majonez jakaś kontuzja, Dudley to samo, a trochę punktów dorzucali. Bayless też nie rarytas.

 

Ale nawet jak nie wejdą do PO, to i tak powinni być z siebie dumni. Z dna się odbili i mają fajną perspektywę na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powinno być łatwo. RR już był wysłany do Lakers, ale Scott stwierdził, że w tym wieku, w jakim jest Rondel, pg powinien również umieć rzucać.

Inna sprawa, czy Scott zostanie w Lal.

Rondo/Monroe/Towns/Karmel/Bargs + Shved, Jr

 

By się przydał jeszcze jakiś local hero. Lin ma być dostępny, reflekcisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srondo nie Rondo. Na szczęście RR ma takie mniemanie o sobie, że będzie chciał maxa albo coś w okolicach, a na to i na Monroe'a nie będzie nas pewnie stać. 

 

Jak już się zdecydowali się na Monroe'a to raczej Okafor jest skreślony, bo obaj zupełnie do siebie nie pasują.

Ja to widzę tak: Calderon-Danny Green-Melo-Towns-Monroe. Na wschodzie to byłby całkiem niezły zespół.

 

Mimo wszystko wątpie żeby to info o Monroe było prawdą. Wiem, że nie mamy większych szans na Gasola, LMA czy nawet Millsapa, ale nie wierzę, że Phil przynajmniej nie poczekałby do lata, żeby chociaż spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dlaczego oni zaczęli mecze wygrywać? już mają tyle co Minny 

 

jeszcze tej 1 nie dostaną 

 

no i już to pisałem ale Monroe przy Melo się nie sprawdzi

 

zresztą Monroe nie jest najgorszy boję się że się wpieprzą w jakieś gówno i Rondo takim gównem własnie jest...

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli go przepłacimy, to czemu nie? Chandler tu przyszedł  po wygraniu tytułu z Mavs. Takich przykładów jest wiele. Contender contenderem, ale hajs musi się zgadzać.

 

Nix musieliby dać mu chyba 20 mln/rok żeby do nich poszedł i zgodził się zapierdzielać w obronie za trzech.

Z Chandlerem była inna sprawa, bo Mavs proponowali mu dużo, ale jednoroczną umowę a Nix kilkuletnią. Tutaj taka sytuacja się raczej nie powtórzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.