Skocz do zawartości

New York Knicks 2014/15


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

D'Angelo Russell do Knicks, losie dopomóż.

 

nie w systemie NIX

 

gość nie ma szarpnięcia typuoff the dribble i kreuje cudowny spacing ale w ekipach włąśnie z elementem wykorzystania tego....

 

jak ma grać w stylu czekam za 3 i co zrobi Melo to może zbyt dużo touches nie otrzymać ;-)

 

to IDEAŁ dla 76ers na równowagę siły podkoszowej (gdy zgra się frontcourt) i maskownica indolencji rzutowej MCW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak takowego też jest systemem

dlatego nie pasuje bo on zyskuje przy teamie (Timie ;-) skrajnie ułożonym ze spejsingiem jako główną nronią w ataku

wtedy rządzi

W TOP3 draftu można trafić talent i wokół niego stworzyć system ;]

 

W drafcie zawsze pierwszeństwo mają wysocy, więc Okafor albo Towns. Bo w przyjście Gasola chyba nikt nie wierzy. 

Przepłacić trochę Dragicia i Matthewsa i może coś z tego będzie.

Ja bym osobiście chciał Russella albo Townsa. Do Okafora nie jestem do końca przekonany.

 

W Matthewsa bym się wolał nie pakować, to żaden game changer, oczywiście wszystko będzie zależeć od ceny (i od tego kogo uda się wybrać), ale pewnie będzie wołał 10+. Jak dla mnie to za dużo.

 

Pierwsze osoby do których bym zdzwonił w lipcu to Dragic i Millsap (ten drugi nie wiem czy zechce choćby odebrać telefon, ale spróbować zawsze warto).

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kierunkowego 121 zawsze się odbiera telefony :-)

 

Nie wiem czemu forsujecie Russel a nie widzi wam się jedyna perła draftu czyli Okafor...

 

To jedyny gracz draftu WOKOL którego od razu można budować system... inni to mogą skorzystać juz z zaistnialego raczej i nie będą z marszu gotowi jak kuzyn Emeki ;-)

 

Ja nie mam wątpliwości kto idzie z 1 tak od ponad polroku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że w składzie NYK na najbliższe parę lat widnieje nazwisko Pącziego i wątpię, żeby skład był budowany wokół kogokolwiek innego, niż on. Poza tym nie wiem w jaki sposób bardziej mają do siebie pasować ofensywny center operujący na post i Karmelek, niż Russel i Melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak uważam potrzeba obrońcę przy Melo a niekolejną strzelbę 

 

tak samo nie widzę miejsca dla Milsapa chociaż chciałbym go 

przy Melo nie ma to sensu bo pewnie będzie grał na 4 

 

no i Dragica biorę w ciemno z nadzieją że będzie coś grał a nie tak jak teraz w Suns  no i Wes też chętnie bym przytulił ale za normalną kasę 

 

 

 

@Przemek 

 

widzę że sie sporo udzielasz na kanale Przerwy na żądanie - no i Twoja wymiana całkiem całkiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na wylocie będzie Emliid, czy Noel?

 

Ja to bym wolał Mudiay, widzę go jako młodszą wersję Walla, a i namiastkę Iversona byśmy znowu mieli, niby cancer, ale strasznie tęsknie za tym mikrusem ;)

Nie mam jeszcze w tym roku faworyta w drafcie, Towns mi się podoba.... Nie można miec przecież w rotacji tylko 2 dobrych bigmanów :P

 

Russell, Johnson wydają się byc spoko, Mudiay też niby, ale chińczyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkoszowego na ławkę 76ers mogą wziąć z pickiem Heat. 

 

Moim zdaniem Philly powinni iść w Stanleya Johnsona. Stasiek dałby im size i obronę na trójce. On + Noel i Embiid zrobiliby obronę nie do podjebania w niedługim czasie. 

 

Gdyby decydowali się (i byłby dostępny) na Okafora lub Townsa, to raczej musiałby polecieć Embiid. Trzech takich gości by nie trzymali, bo to zła sytuacja dla wszystkich stron. Z kolei na obwodzie problemy stwarza MCW, obok którego potrzebują kogoś z pewnym rzutem. Ogólnie przy trójce MCW-Noel-Embiid potrzebują pewniaków od rozciągania gry. Najbliższe lato będzie już tym, kiedy trzeba podjąć decyzję, kogo się pozbyć, a kogo zostawić, bo robi się bogato lub jest problem z ustawieniem tego na boisku. 

 

W pierwszej kolejności uderzyłbym po Matthewsa. Gość by się przydał, a na kogoś i tak trzeba kasą sypnąć. Zanim będzie podpisywanie młodych, to on już zejdzie z płac. W takim kierunku powinni iść. 

 

Druga sprawa, to oddałbym MCW, jeśli ma jakąś wartość na rynku (ciężko ocenić). 

 

Tak sobie pomyślałem, że fajną opcją byłoby też wzięcie w drafcie Russella, a MCW wymienić za jakiegoś Knighta, który jest RFA, ale może Bucks by na coś takiego poszli. Lub innego Beverleya. 

 

Ogólnie jak ten czas leci... jeszcze niedawno byłem pod wrażeniem, że w drafcie idą kolesie w moim wieku, a teraz widzę młodych z 96 roku, ehhhh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stauskas podobno na wylocie z Kings, pewnie będzie do wzięcia za paczke chipsow, uderzyłbym po niego

 

Btw:

 

Jahlil Okafor said he's not guaranteeing that he will declare for the NBA Draft this summer:

"I totally feel comfortable with staying here in college"

 

 

To się niektórzy mogą zdziwić ;)

Edytowane przez kungfubestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkoszowego na ławkę 76ers mogą wziąć z pickiem Heat. 

 

Moim zdaniem Philly powinni iść w Stanleya Johnsona. Stasiek dałby im size i obronę na trójce. On + Noel i Embiid zrobiliby obronę nie do podjebania w niedługim czasie. 

 

Gdyby decydowali się (i byłby dostępny) na Okafora lub Townsa, to raczej musiałby polecieć Embiid. Trzech takich gości by nie trzymali, bo to zła sytuacja dla wszystkich stron. Z kolei na obwodzie problemy stwarza MCW, obok którego potrzebują kogoś z pewnym rzutem. Ogólnie przy trójce MCW-Noel-Embiid potrzebują pewniaków od rozciągania gry. Najbliższe lato będzie już tym, kiedy trzeba podjąć decyzję, kogo się pozbyć, a kogo zostawić, bo robi się bogato lub jest problem z ustawieniem tego na boisku. 

 

W pierwszej kolejności uderzyłbym po Matthewsa. Gość by się przydał, a na kogoś i tak trzeba kasą sypnąć. Zanim będzie podpisywanie młodych, to on już zejdzie z płac. W takim kierunku powinni iść. 

 

Druga sprawa, to oddałbym MCW, jeśli ma jakąś wartość na rynku (ciężko ocenić). 

 

Tak sobie pomyślałem, że fajną opcją byłoby też wzięcie w drafcie Russella, a MCW wymienić za jakiegoś Knighta, który jest RFA, ale może Bucks by na coś takiego poszli. Lub innego Beverleya. 

 

Ogólnie jak ten czas leci... jeszcze niedawno byłem pod wrażeniem, że w drafcie idą kolesie w moim wieku, a teraz widzę młodych z 96 roku, ehhhh. 

Sixers na 3 mają Covingtona, KJa i Granta - wszyscy całkiem fajne rokują. Także nie wiem jak z Johnsonem będzie. Nie wiem gdzie jego sufit, bo jak wyżej to pewnie - brać można, ale najbardziej trzeba nam porządnego SG/ PG z rzutem tak narpawdę.

 

Na FA jeszcze RACZEJ w tym roku za wsześniej. Embiid nie poleci, na tą chwilę jest raczej untouchable. 

 

Z MCW nie wiadomo co będzie. Miejmy nadzieje, ze w tym roku na lato bedzie zdrowy i potrenuje troche rzut, bo bez tego zostanie wytrejdowany, albo będzie backup PG, bo size ma fajny i w obronie jest nie najgorszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej, jeden człowiek ostatniej złotej ery, jaką pamiętamy, ma problemy:

http://probasketballtalk.nbcsports.com/2015/02/11/report-former-knick-anthony-mason-fighting-for-life-after-congestive-heart-failure/?ocid=Yahoo&partner=ya5nbcs

 

Edit: niestosownym jest wspominanie o nim w tym samym poście, co o Masonie, ale makaron w ostatnim meczu zaliczył blok!! Nie wiem i nie wiem kiedy, umknęło mi to najwyraźniej, ale ktoś się nadział na jego kaprawe łapy.

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.