Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie z tym składem,nie z tymi ludzmi,bo okazuje gracze tez są ludzmi i nie są w stanie grac cały sezon z taką intensywnoscią. Mistrzostwo z TT jest mozliwe,moim zdaniem,musiałby miec dwóch trzech niemalze wybitnych strzelców ofensywnych,gdyz nie jest POPem (który potrafi ze sredniaków grających po maks. 30 min stworzyc maszyne do zdobywania pkt),po drugie, zawodnicy musieliby byc fizycznymi cyborgami mogącymi grac po 35-44 minuty,i oczywiscie bez kontuzji przez cały RS i PO. Dzisiaj juz wiadomo ze w obecnej NBA to praktycznie niemozliwe. Dlatego TT nic wielkiego nie osiągnie.Owszem,wyniki mogą byc powyzej przecietnej,ale to wszystko przy jego polityce i umiejetnosci prowadzenia zespołu szczególnie po stronie ofensywnej. Szczyt jego mozliwosci to był 2011, ECF, i to by było na tyle. Szanse na drugą rundę,byc moze 3cią są tylko z uwagi na stosunkowo słaby Wschód.

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynudzilem się jak już dawno nie miałem okazji na meczu kosza. Ostatnio tak beznadziejnie było jak mnie ojciec na mecz Wisły zabrał w ręczną

 

Mirotic jest przezajebisty i Tom kretyn (od dziś go będę tak nazywał) upiera się na s5 z gibsonem... Czym ten chłopak mu imponuje, nie wiem :/

W sumie jedynym powodem dla którego wstałem dziś w nocy był Jimmy. Chłopak potrzebuje czasu, bo ceglil jak głupi,widać że nie ma jeszcze rytmu, nie trafiał w ziecinnie łatwych sytuacjach, ale widać że chce, na skurwiel ciąg na kosz

 

Po tym sezonie nie chciałbym już w Bulls oglądać Toma i Taja

Obaj źle wpływają na rozwój Niko, choc oczywiście Thibs ma więcej w tej materii za uszami

 

Jak wzpomnialem mecz nudny, ale przynajmniej sobie rachunki poplacilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że taki scenariusz może komus w Bulls przyjść do głowy

Nie potrafię zrozumieć dlaczego nie tradowali nim w lutym, gdzie było na rynku kilka idealnych pod Bulls nazwisk

A może coś się uda ugrać z tradu Thibsa...

 

Iggy ja do minut nie mam wielkich pretensji, płaci się im za granie a nie przybijanie piątek

Mam za to do braku jakichkolwiek zmian w grze ofensywnej co przy takiej ilości talentu ofensywnego aż boli

Mam za obniżkę defensywy, za kilkunastominutowe przestoje, za spieprzone koncowki

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph, zdaję sobie sprawę, że masz racje, ale będę za nimi tęsknić :(

Co do TT. Nie macie wrażenie, że zaczyna ogarniać ofensywę? Jak nie ma Derricka, to nawet fajnie wygląda. Grają Jo na point-centrze, są podania w post, jest dużo back-doorów, w trójkach są prawie w top10. Ofensywę mamy lepszą od Waszyngtonu czy Denver, a te kapele mają lepszych graczy jeżeli chodzi o atak.
Szlag by trafił te kontuzje i bądź co bądź indolencję w defensywie.

Sprawa TT-Niko. Ja nie mam z tym problemu, że Niko wchodzi z ławy, jeżeli gra 20+ minut w meczu. Pamiętajcie, że to rookie(starszy do innych, ale wciąż rookie). Co do jego rozwoju, to można równie dobrze powiedzieć, że swoje zasługi ma tu coach. Nie wiemy jak pracują na treningach, jaki jest wpływ TT na młodego etc. Może to dobrze, że wprowadza go powoli? Ten sezon pokazuje jak wielu młodych graczy nie jest w stanie grać z marszu 30mpg. Jak oglądałem go rok temu, to myślałem: ''ok, może się przydać". Tymczasem gość zrobił niesamowity postęp. Także w defensywie.
Ciężko to jednoznacznie ocenić.

Edytowane przez Nemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa TT-Niko. Ja nie mam z tym problemu, że Niko wchodzi z ławy, jeżeli gra 20+ minut w meczu. 

 

Tylko, że on te większe minuty z ławki zaczął regularnie dostawać dopiero, gdy wypadł Taj. W grudniu, styczniu i lutym natomiast grał bardzo mało, więc ciężko tutaj przypisywać TT jakiekolwiek zasługi. Grał Miroticem, bo musiał. Może przynajmniej od teraz Niko dostanie solidne minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych trzech miesiącach grał 15-20 minut. To nie jest jakoś bardzo mało.

Gibson to też nie jest jakiś obszczymurek. Jak masz 4 dobrych wysokich i 96 minut do rozdysponowania, to jakoś musisz to podzielić. Mi bardziej duże minuty Gasola się nie podobają i tu bym widział szansę dla Miro.

Edytowane przez Nemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BL

Niko nie grał na poczatku jakos wybitnie dobrze, chwilami przyklejał sie za łukiem i niewiele wnosił, zwyczajnie potrzebował czasu na wejście w zespół i nowy styl gry

ale zgadzam się, że jego obecne minuty sa efektem braków kadrowych i to mnie w Thibsie wnerwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph, zdaję sobie sprawę, że masz racje, ale będę za nimi tęsknić :(

 

Co do TT. Nie macie wrażenie, że zaczyna ogarniać ofensywę? Jak nie ma Derricka, to nawet fajnie wygląda. Grają Jo na point-centrze, są podania w post, jest dużo back-doorów, w trójkach są prawie w top10. Ofensywę mamy lepszą od Waszyngtonu czy Denver, a te kapele mają lepszych graczy jeżeli chodzi o atak.

Szlag by trafił te kontuzje i bądź co bądź indolencję w defensywie.

 

Sprawa TT-Niko. Ja nie mam z tym problemu, że Niko wchodzi z ławy, jeżeli gra 20+ minut w meczu. Pamiętajcie, że to rookie(starszy do innych, ale wciąż rookie). Co do jego rozwoju, to można równie dobrze powiedzieć, że swoje zasługi ma tu coach. Nie wiemy jak pracują na treningach, jaki jest wpływ TT na młodego etc. Może to dobrze, że wprowadza go powoli? Ten sezon pokazuje jak wielu młodych graczy nie jest w stanie grać z marszu 30mpg. Jak oglądałem go rok temu, to myślałem: ''ok, może się przydać". Tymczasem gość zrobił niesamowity postęp. Także w defensywie.

Ciężko to jednoznacznie ocenić.

 

IMHO to nie TT zmienił ofensywe Bulls. Mirotic owszem,gra gdy nie ma liderów,ale czesto gra nierówno.Prawdziwą róznicę w tym sezonie zrobił i robi Pau Gasol. To z nim ofensywa skoczyła o klase wyzej, zresztą Butler tez wszedł  na nieco wyzszy poziom.Znowu.Niestety statystycznie ucierpiała w pewnym stopniu obrona, ale liga wymaga dzisiaj zbilansowania a nie nastawienia sie wyłacznie na D.Wiec krok jest w dobrym kierunku. Ale przy własciwie grającymi Spurs ,to ofensywa Bulls kuleje.Zresztą widac to w przytłaczającej wiekszosci meczy,nawet w pełnym składzie.Meczarnia i gonienie wyniku nawet ze słabeuszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to kulenie nie jest wynikiem tego, że twoimi rozgrywającymi są Aaron Brooks i Kirk Hinrich?

to też

Ale zostając już przy tych Spurs, jako aktualnemu mistrzowi

Tam twoimi Pg są Parker i Mills więc też nie gracze o kosmicznie wyższych PG abilities

Ale masz bardzo jasno wytyczone role i system, który pozwala Ci funkcjonować lepiej niż powinienes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirk, nikt o tym nie wspomina, ostatnie mecze ma lepsze

Czy utrzyma tę tendencję i przełoży się to na Po, nie wiem, ale jest widoczna poprawa jego gry. Facet to weteran, bardzo inteligentny facet. Nigdy nie był wybitny w niczym, ale teraz gra lepiej niż przed asw i to cieszy

Brooks mnie osobiście rozczarowuje, spodziewałem się po nim więcej. W ataku bywa wycofany, ale są chwile kiedy w sumie jako jedyny wie co zrobić z pilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie tylko trzeba to przełożyc na wynik zespołu

 

Most PPG In 4th Quarter, Od 1 marca

Nikola Mirotic 9.5, LeBron James 8.5, Russell Westbrook 8.3

 

Teams od 1 marca WIN-LOST

Chicago  6-7 , Cleveland 9-3, Oklahoma 8-3

 

wiec nie przekłada sie to na wysoki bilans,przeciwnie,pokazuje ogólną mizerię Bulls bez JB i DR

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topick Bulls to interesujące z socjologicznego punktu widzenia miejsce.

 

Jechać po Bulls thibsie rosie każdy chce, Istna waligrucha hejterow

 

Ale kiedy Bulls graja taki mecz jak wczoraj...

Cisza...

 

Skut ponad 60% nie zdarza się często, tym bardziej Bykom, a żeby było ciekawiej, przez 42min to Raps prowadzili!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.