Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Dostał MVP bo grał w Chicago a to ogromny rynek zobacz sobie gdzie był w PER bodajże 13 w lidze a do poziomu Howarda, Duranta czy LBJ-a w tamtym sezonie nawet nie dorastał. Nie mówię że ma ogólnie więcej TO niż AST tylko, że w często mu się to zdarza a to haniebna statystyka dla point guarda. 

 

Ale dzisiaj Mirotic fajnie zagrał, szkoda że nie dostaje więcej minut ale ciężko znaleźć dla niego miejsce jak wszyscy zdrowi, ale Bullsi muszą chyba Taja się pozbyć bo dla nich nie będzie wszystkich miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupie mam jego per.

jakby MVP dawali za per czy inną mniej lub bardziej wyszukaną zliaczankę statsów to by to robili.

była kiedys IBM awards.

To subiektywna ocena głosujących.

tak cięzko to ogarnąć?

 

skoro ludzie którzy  mieli prawo głosu o przyznaniu MVP dla Rose go wybrało to znaczy że dostał ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha a jednak to skomentowałeś :tongue:

 

A czy ja mówię że nie dostał MVP ? Gdzie ? Albo nie czytasz ze zrozumieniem albo poproszę cytat. 

 

To ty chyba nie zrozumiałeś o co się rozchodzi, przeczytaj jeszcze raz z uwagą. Szkoda, że nie odniosłeś się do poprzedniego postu, no chyba, że się z nim zgadzasz no to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do którego poprzedniego tego gdzie komentujesz co uważasz że nie jest warte komentowania ? 

 

Nie rozumiem o co Tobie biega, trochę sobie pobluźnisz, uderzysz przy okazji w jakąś litość bo ktoś jest kontuzjowany, miniesz się z prawdą i to ma być ten wielce wartościowy post ? 

Ale ok odniosę się do tego : 

- owszem fani Bulls uważali że gra super niektórzy przejrzyj temat, mycek nawet pokusił się o stwierdzenie że gdyby nie ceglił z dystansu to grałby na poziomie MVP

- nie był w Top3 ligi - Durant, Howard, LBJ byli zdecydowanie lepsi jakiekolwiek staty byś nie wziął, PER, Winshares, Winshers per 48, whatever 

- czy ja to do niego mówię, jak mogę się na nim wyżywać on ma w dupie co ja piszę, Ty czy jakiekolwiek forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dante

 

Jesteś zwykłym haterem i tyle, można dyskutować czy to MVP było zasłużone czy też nie, ale niedocenianie wpływu Rose'a na tamtych Bulls i to jak jego gra wpływała na całą ligę i kibiców jest po prostu śmieszne. Przez cały sezon jedziesz po nim jak po zbitej kobyle jakby Tobie ktoś za to płacił czy coś. Już na mistrzostwach świata było widać, że to nie jest ten sam Rose, a brak obiektywizmu w niektórych postach kibiców Bulls to coś naturalnego. Ty wydajesz się dowartościowywać tym wylewaniem pomyj na jego osobę, można raz, można dwa, ale żeby tak cały czas bez ustanku? Nie wiem co tobie to daje, ale jak dla mnie to już zakrawa na jakąś psychozę, gostek się połamał i wypadałoby już skończyć tą krucjatę bo to ani śmieszne ani interesujące.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LeweBiodroSmoka 

 

Spoko nazywaj mnie jak chcesz i wmawiaj sobie na mój temat co Ci pasuje. Chciałeś aby odniósł się do Twojego postu to się odniosłem, okazało się że masz argumenty jak kulą w płot to dalej jedziesz z atakiem personalnym mnie to tylko śmieszy. 

 Poczytaj ten temat, jeden fan Bulls mówił że Rose rozgrywa lepszy sezon od Lebrona, drugi że gdyby nie ceglił to poziom jego gry jest na MVP. 

 Jakiej statystki byś nie wziął to Rose w sezonie MVP nie był Top3 w lidze ( i nie wiem czy nawet Top5) A to byłby dwa Twoje argumenty które poszły się sypać i wyszło że nie wiesz o czym mówisz, to jedziesz z atakiem personalnym - patetyczne. 

 

 I nadal piszez te swoje niczym nie poparte głupoty gdzie ja napisałem że Rose nie miał wpływu na tamtych Bullsów i czy jego gra miała wpływ na ligę czy nie. Fajnie że wkładasz  w moje usta jakieś tezy których nigdy nie wygłosiłem i nazywasz je śmiesznymi. WTF ? 

Poza tym jeżeli nie jest to interesujące to po co piszesz te elaboraty, Ty tak zawsze jak coś Cię nie interesuje tak się rozpisujesz, jeszcze jakbyś z sensem pisał i z jakąś treścią bo ta ogranicza się do obrażania i przypisywania innym tekstów których nigdy nie wygłosili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Tobie chodzi... wpadasz obrażasz mnie, wmawiasz mi słowa których nie napisałem i tezy których nie wygłosiłem i jak się okazuje że Twoje argumenty były niczym kulą w płot to się wycofujesz.

 

Nie moja wina że fani Bullsów mają wrażliwość dziewczynek z gimnazjum. Kucio swojego czasu wywalił kubeł pomyj na Lebron i ok można się zgadzać albo nie ale każdy ma prawo wyrażać zdanie. Tylko nie o Derricku bo życie tak go potrąciło że ma taryfę ulgową. Litości typ dostał za jeden de facto sezon gry taki majątek że co mam jego żałować może nie spełni się zawodowo rzeczywistość większości ludzi. Ale on już naprawdę jest ustawiony. Jakoś jazdy po Howardzie czy obronie Hardena w tamtym sezonie były na porządku dziennym i coś normalnego. Jak Rose prezentuje poziom gry żałosny to od razu armia obrońców robi "defense mode on" tak Rose grał w tym sezonie patetycznie i kontuzja tu nic nie zmienia może nie wracać bo takich Ball hoggerow nikt nie potrzebuje. I ja nie oceniam jego osoby gdyż jak człowiek jest chyba mega gościem i nie życzę mu źle żadnych kontuzji bo miałem nie jedną bardzo poważną. Ale z drugiej strony taki styl gry jaki prezentował naraża strasznie na kontuzje a po drugie był tym czego nie znoszę bezmyślne wjezdzanie na kosz i rzucanie osobistych. Teraz nie mógł wjeżdżać tyle to zamiast co rozgrywać to bezmozgowo napierdzielał trójki. A MVP dostał całkowicie niezasłuzenie i tyle. Marketingowo. Przecież nawet między najlepszymi sezonach Rosea a Wade'a jest przepaść. Ale tego nie wolno pisać bo się urazi kibiców i przecież on jest kontuzjowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden fan Bulls nie chwalił Rose'a za jego grę w tym sezonie, za to Twoje wpisy są tak tendencyjne, że nie można już tego w spokoju czytać. Jak dostał MVP to był w top3 ligi jak nie wyżej i Twoje hejterskie spazmy tego nie zmienią. Wyżywać się na gościu, który przeżywa osobisty dramat to jest zachowanie poniżej krytyki. Ogarnij się koleś bo to co Ty odpierniczasz to jest zwykła żenada.

Gdzie ja Cię tutaj obraziłem? Napisałem to co wszyscy wiedzą czyli, że od początku sezonu Twoim głównym zajęciem jest szydzenie z kolesia, którego kariere zniszczyły kontuzje. Wmawiasz sobie jakieś głupoty, że kibice Bulls go bronili, a to nie jest prawdą. Zajebisty target sobie wybrałeś, ciekawe jak ty byś się prezentował po tylu przejściach. Kończę już z Tobą tą dyskusje bo widzę, że się jeszcze bardziej nakręcasz, a tego nikt tutaj nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden fan Bulls nie chwalił Rose'a za jego grę w tym sezonie, za to Twoje wpisy są tak tendencyjne, że nie można już tego w spokoju czytać. Jak dostał MVP to był w top3 ligi jak nie wyżej i Twoje hejterskie spazmy tego nie zmienią. Wyżywać się na gościu, który przeżywa osobisty dramat to jest zachowanie poniżej krytyki. Ogarnij się koleś bo to co Ty odpierniczasz to jest zwykła żenada.

Jakby był gdziekolwiek blisko top3 to by Bullsi wygrali ligę w 2011.

Dirk Lebron Kobe Wade Garnett Duncan Paul Howard Durant - każdy z nich był w 2010/2011 lepszym graczem od Derricka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był gdziekolwiek blisko top3 to by Bullsi wygrali ligę w 2011.

Dirk Lebron Kobe Wade Garnett Duncan Paul Howard Durant - każdy z nich był w 2010/2011 lepszym graczem od Derricka.

 

Też uważam, że większość z nich była wtedy lepsza od Dericka, ale to nie oni byli liderami teamu z najlepszym bilansem w lidze i to była nagroda za RS, a nie za talent, suche staty, lepszość czy co tam...

 

Nie pisałem pochlebnie o Rosie w tym sezonie, bo wkurzył swoimi gadkami jak to się zmieni na lepsze itd. a dupa wyszła, zaczął więcej ceglić zamiast próbować więcej rozgrywać... ale co by nie mówić był jednym z liderów Bulls oraz każdemu należy współczuć kontuzji, szczególnie po takich przejściach. Rose to skromny typ, w ogóle ma fajny charakter na tle innych gwiazd, ale chyba nie za mądry.

 

ps. TT też mnie już powoli wkurza... nie ogarnia rotacji i ofensywy. Zarząd mu w tym nie pomaga, ale cholera nie wiem nawet jakby coś pomogli to by coś to dało. To jest świetny trener, ale chyba tylko na RS... a najlepiej jakby miał speca od off czy też sam byłby asystentem u takiego.

 

ps. 2 Niko to maszyna do rzucania....

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale chyba nie za mądry

widzisz, coś was jednak łączy.

polubisz jeszcze chłopaka tylko dajcie sobie czasu troszkę.

 

 

 

Odnośnie jeszcze tego nieszczęsnego MVP 2011 i dlaczego nie Lebron o co tak piecze dupsko kolesia co podobno konta dwa ma ;]

 

http://www.e-nba.pl/topic/1220-mvp-race/

 

już to kiedyś wklejałem.

to naocznie obrazuje jakie był WTEDY odczucia na bieżąco pod wpływem obejrzanych/wycyferkowanych spotkań.

temat jak widać założył nasz boahter.

i czytajcie niewiercy:

..."Drugi mocny zawodnik to Rose..." by Rappar -czaicie to ?

dalej jeszcze lepiej:

...."Trzeci kandydat z zachodu to Lebron....." by Rappar

 

qrwa TRZECI!!!!

pewnie ja się mu wtedy na konto włamać musiałem.

poczytajcie co wtedy ludzie na bieżąco komentowali i jak to wygląda teraz....

Edytowane przez Wirakocza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że opinie o Rose tak drastycznie spadły, bo po słabym występie w ECF 10/11, nigdy już później nie miał okazji na rehabilitację. Następny sezon to lockout i kontuzja w pierwszym meczu R1 z Philladelphią. Do tamtego meczu był najlepszą jedynką w lidze i takie były wtedy opinie ekspertów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.