Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli bux...

50w sezon a ja i tak jestem zniesmaczony gra Bulls

Pociecha jest fakt że w dwóch meczach po kontuzji Rose nie grał gówna totalnego i nawet zdarzało mu się dominować kryjacego go gracza

 

Pierwsze runda o tyle fajna, że chłopaki sobie odpoczna między meczami bo odległość malutka

W drugiej rundzie Bulls mają swój Everest. Jeśli kiedykolwiek uda im się pokonac zespół Jamesa w serii, zrobią majstra!

Ale nie w tym roku

Nie wiem czy nie lepiej byłoby zostać na 4ce i bić się z Hawks...

Tak czy srak cały sezon w pizdu i jedynie zwolnienie Thibsa może ten rok uratować

 

Serce mówi rozwalcie Bux, rozum 0-4 i wywalenie Tom stanie się faktem, bo jak powalczy z Cavs to jeszcze uratuje posadę...

 

Mimo wszystko LET'S GO BULLS

k****...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu kolano Rosa.Niby mógłby troche odpocząć z Bucks,ale tam jeszcze Gibson i Noah z urazami. No  i znowu patetyczna sciana z LBJem. No ale ten zespół nie zasługuje obecnie na nic więcej.

Ciekawa historia z THibsem,wszedł przebojem do ligi,dzis juz raczej wiadomo ze bedzie jedynie w tej lepszej połowie ligi. Tylko kogo zatrudnic na jego miejsce....

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura...

Ja wiem czy sezon w pizdu? Jakby tak na to patrzeć, to Bulls mieli 43 sezony w dupę. Coś tam się w tym Chicago dzieje. Butler ma szansę na MIP, ale co więcej znaczy stał się bardzo dobrym koszykarzem po obu stronach parkietu. Miro momentowi deptał pięty Wigginsa, Snell pokazał, że grać potrafi. Gasol zaskoczył chyba samego siebie, dd prawie co noc. etc.
Tylko szkoda, że to nie zagrało razem. 
Też dziś miałem refleksję na temat tego 4 miejsca. Niby później Hawks, ale trzeba by było przejść Wizz w pierwszej rundzie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy z Bucks pójdzie nam tak łatwo. Widzę to raczej w okolicach 4-2 (lub nawet 4-3), niż sweep/4-1.

 

Cały ten sezon jakiś dziwny - z jednej strony wynik nie jest kompletnie zły, a z drugiej to gra w niektórych spotkaniach była tak słaba, że przykro się to oglądało.

Z jednej strony Mirotic "bił się" o ROY, z drugiej duża ilość punktów niekiedy okupiona była słabą skutecznością.

McDermott kontuzjowany, Butler grający dobrze, więc maksowano jego minuty (ciekawe ile pary zostało na PO).

Rose kontuzjowany, ale na 100% nie gra, bo chce się bawić z dziećmi ;)

 

No nic, teraz trzeba trzymać kciuki i liczyć na trochę szczęścia\dzień konia trwający kilka dni\niedyspozycję LBJ w drugiej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls cały sezon praktycznie grali słabo, owszem były momenty lepszej gry, ale można je zliczyć na palcach jednej ręki. Tibs w sumie też nie miał łatwego życia, bo non stop ktoś wypadał z rotacji. Tak jak pisałem wcześniej, dla Rose seria z Bucks będzie mega ciężka, bo Carter-Williams jest świetny w obronie, ale paradoksalnie może mu to pomóc później z Cavs, bo Irving i Dellavedova to są ogórki w porównaniu z Carterem-Williamsem w obronie. Jak nie przejdą Cavs, to powinna być konkretna przebudowa, zaczynając od trenera. Myślę, że te playoffs to ostatnia szansa też dla Gibsona i Noah, bo jak dla mnie to oni najbardziej rozczarowali w tym RS, a do tego Noah położył serię z Wizards w ubiegłym roku. Trzeba powoli robić miejsce dla Mirotica.

 

Jedno jest pewne, Gar/Pax nie będą mieć jaj pozbyć się Rose, zresztą kto by go chciał z takim kontraktem.

Trzeba trzymać kciuki za Derricka, żeby zaczął grać przynajmniej połowe tego co kiedyś, bo jestśmy chyba skazani na siebie przez następne dwa sezony.

 

Dunleavy też out po sezonie, dużo bardziej wole, żeby te minuty grali Snell z McDermottem.

 

Do odstrzału;

Tibs

Hinrich

Dunleavy

i jeden z dwójki Noah/Gibson

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba robic min.dwa składy,bo co zrobic jak czołowy zawodnik ma kontuzję,albo dwóch?Mirotic to jedno,ale on musi miec dwóch solidnych zmienników,zresztą nie tylko on.Noah,Gasol.im juz trzeba zaczynac obcinac minuty.Rose nawet nie ma co mówic. Butler tez nie jest ze stali,pomimo młodego wieku.

Tworzyc zespół czy sposób gry na wzór Hawks.To jest maszyna do zdobywania punktów,nawet jak nie mają dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze bulls nie zakonczyli nawet swojej serii ale w obliczu dwutygodniowej absencji kevina love tom thibodo ma NIEPOWTARZALNĄ szanse wyeliminowania druzyny lebrona. Linup z TT i mozgovem wybitnie odpowiada bulls gdyż Noah nie bedzie musiał biegać po obwodzie a gasol nie bedzie ruchany na pnr. Rose wydaje sie byc idealną odpowiedzia w obronie na irvingu a na lebrona jest trzech wysokich dobrych obroncow : snell, mikeD i butler. Teraz jest wyscig z czasem zeby jak najszybciej zamknac bucks. Jesli dzis thibodo nie zostanie rozjechany przez kidda i wygra ten mecz to seria zacznie sie w sobote. Do powrotu Love'a moze byc juz zagrane 4 mecze (choć nba na pewno bedzie forsowało to aby mecze odbywały sie jak najrzadziej sie da). Bulls sa w stanie wygrac 3 z nich + jesli potem wyrwą jedna spotkanie maja banalny finał konferencji gdyż atlanta jak przewidywano nie gra juz tak bajecznie/ wizz są do ogrania przy rozsadnej grze. Oczywiscie finał to moglby byc pogrom dla Bulls, ale wydaje sie ze jedyna szansa zeby ocalic posade Thibodo jest wlasnie finał nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.