Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

po takiej przerwie bedzie raczej na pewno bez formy,nie ma tez co oczekiwac ze zniknie swiezy ból całkowicie.Ale ma pewien mentalny wpływ na druzyne,statystyki teoretyczne w tym sezonie tego nie pokazują,druzyna z nim czy bez statystycznie niewiele straci,ale chłop ma jaja zeby grac w crunch time,i jakies pojedyncze mecze w tym sezonie wygrał (np.GS),z CLE tez szalał. Mają szanse na spotkanie w PO Wizards, którzy tez w sumie nie wiadomo dlaczego sie posypali

A ja tak bardzo liczyłem na pojedynki chociaz w rs Rose-Westbrook. Goscie zapowiadali sie całkiem niedawno na swoje lustrzane odbicia,tyle ze Russ ma organizm ze stali,bo kto by pomyślał ze po kontuzji bedzie tak szalał i własciwie w pojedynke ciągnie zespół

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, wróci na po, a tam na bank nie bedzie sie oszczędzal wiec licze, ze swoja gra zamknie wszystkim mordy

Co to znaczy ''zamknie wszystkim mordy''? Będzie mieć 3/14 z gry, 1/5 za trzy, 5 strat, 4 asysty i trafi game winnera w g2 pierwszej rundy?

Możesz to sprecyzować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jest ciezko uwierzyc ze wogóle wróci w tym sezonie .Przeciez PO to inna intensywność ,a facet bedzie bez formy strzeleckiej,dodatkowo bedzie najprawdopodobniej grał z bólem i obawą o swieze kolano. Jesli tylko reszta pozostałaby we wzglednym zdrowiu, to mają szanse utrzymac 4seed,jak WIZ sie nie pozbierają. W optymistycznym scenariuszu spotkaliby sie z nimi I rundzie, i II runda wydaje sie w zasiegu,ale IMO nic więcej.Dalej to juz tuzy. Gasol zaskakująco dobrze  wzmocnił druzyne takze w ataku,i o dziwo, w wieku 34lat gra bez kontuzji,jest BUtler,Snell. Fakt,brakuje zmiennika dla PG,bo Brooks  prawie nic  nie rozgrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooks nigdy nie był rozgrywającym i w Bulls też nie miał pełnic tej funkcji pełnoetatowo

 

I owszem, zgadzam się, że Byki potrzebują playmakera i takiego trzeba znaleźć, dlatego celowanie w Nate'a jest złym pomysłem. Byłoby złym pomysłem branie go po tym jak rozegrał sezon życia w czerwonym trykocie, a teraz nie wiem czy jest słowo opisujące bezzasadność takiego kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie dzisiaj na nr 2 wejdze CLE, nie sądze zeby dzis Bulls pokonali LAC, a jutro TOR chyba sie ogarnie na PHIly, i Bulls bedą na 4tym. Jest bardzo ciasno. Natomiast 4te miejsce na razie jest wzglednie bezpieczne,Cavs są w gazie,a TOR chyba moze grac juz tylko lepiej,dziwne w jakiego doła wpadli Lowry i DeRozan,bo wydawało sie ze drugie miejsce dla nich jest pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sensu nie widze ale jesli nie wroci to bedzie rzeciez miękką fajka

Rok temu dostal zielone swiatlo nie wrocil i co ludzie pisali?

 

Dante juz pewnie dostaje wzwodu bo tak czy inaczej bedzie mogl znow napisac swoje

 

Jasne to że fani Bulls się nad Rose'm spuszczają jakby to zbawca był to nie moja wina, wystarczy patrzeć jak cegli i jako PG jak ma więcej TO niż asyst. Fajnie że dostał marketingowe MVP ale to nigdy nie był nawet TOP3 ligi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne to że fani Bulls się nad Rose'm spuszczają jakby to zbawca był to nie moja wina, wystarczy patrzeć jak cegli i jako PG jak ma więcej TO niż asyst. Fajnie że dostał marketingowe MVP ale to nigdy nie był nawet TOP3 ligi 

Rose nie ma więcej TO niż asyst.

To bzdura.

dostał MVP i boli fanów LBJ mocno bo często to powtarzacie. 

Życie.

Dla tych co wybierali był wtedy MVP .

A top topów jest tyle ilu kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne to że fani Bulls się nad Rose'm spuszczają jakby to zbawca był to nie moja wina, wystarczy patrzeć jak cegli i jako PG jak ma więcej TO niż asyst. Fajnie że dostał marketingowe MVP ale to nigdy nie był nawet TOP3 ligi 

 

Żaden fan Bulls nie chwalił Rose'a za jego grę w tym sezonie, za to Twoje wpisy są tak tendencyjne, że nie można już tego w spokoju czytać. Jak dostał MVP to był w top3 ligi jak nie wyżej i Twoje hejterskie spazmy tego nie zmienią. Wyżywać się na gościu, który przeżywa osobisty dramat to jest zachowanie poniżej krytyki. Ogarnij się koleś bo to co Ty odpierniczasz to jest zwykła żenada.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.