Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sprawdzić co w roto, to klikam ostatni post, jak w dynasty, to klikam ostatni w dynasty... keeper mnie wcale nie interesuje, a bez przerwy mam na tapecie tematy z nim związane. Niedługo dojdą dwa dodatkowe tematy ze składami. 

Jeśli to co chcemy zrobić to dla Ciebie utrudnienie, to sorry. Argumentów więcej nie mam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknie setuchna za grajka jednego ;) ?

Jesli pytasz to znaczy chcesz tyle zaplacic, wiec odpowiedz brzmi tak ;-P

 

Edit : Wilku z ciekawości zrobiłeś nowe ustalenia cenowe w swoim spisie, którego zawsze się trzymasz specjalnie na dynasty?

Nie bardzo rozumiem, pytasz czy sie przygotowalem jakos do draftu uwzgledniajac wielkosc ligi? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edit : Wilku z ciekawości zrobiłeś nowe ustalenia cenowe w swoim spisie, którego zawsze się trzymasz specjalnie na dynasty?

Stary, pewnie ma żyletką nazwiska i ceny w farbie na scianie wydrapane ;)

 

a na poważnie z organizayjnych rzeczy: robimy w trakcie jakąś pauzę 5-10 minut na siku / fajke / przegrupowanie się czy napieramy do upadłego i nie ma zmiłuj się  ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na poważnie z organizayjnych rzeczy: robimy w trakcie jakąś pauzę 5-10 minut na siku / fajke / przegrupowanie się czy napieramy do upadłego i nie ma zmiłuj się ? :smile:

Jak zwykle "za potrzeba"? Chociaz przy 20 druzynach pewnie bez przerwy sie nie obedzie...

 

Chwila chwila, draft jest dzisiaj? :grin:

Za takie glupie pytanie za kare dostajesz zlamana reke Rondo za 30$ i nowa nazwe druzyny ;-)

 

Chociaz powoduje ono, ze jestem mniej optymistycznie nastawiony, ze wszyscy sie stawia...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.