Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

w zwiazku z [relatywnie] wysokimi cenami wszystkich gwiazd trzeba bylo duuuzo cierpliwosci by nie wydac szybko prawie calej kasy [cough mac/Spurs cough]

Co ma do tego cierpliwość? Sam licytowałeś Duranta 105? Jakby Ci dwaj gracze nie byli nominowani, to bym takiej kasy nie wydawał - mało kogo miałem w DYNASTY powyżej 50. Każdy ma swoją koncepcję. Ty ze swoją wygrałeś dynasty FBX1, ja FBX3 (oboje byliśmy przez innych krytykowani). Tak czy siak, zawsze potrzebne jest szczęście. Jak w prawdziwym NBA. Jakbym cofnął czas to nadal bym dał za Duranta w DYNASTY 109, a na pewno do 120 bym licytował bez zastanowienia.

 

Ustaliliśmy minimum na 3$ czy na 1 w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ze swoją wygrałeś dynasty FBX1, ja FBX3 (oboje byliśmy przez innych krytykowani). Tak czy siak, zawsze potrzebne jest szczęście. Jak w prawdziwym NBA.

To ja jeszcze wygrałem w FBX#2... I co? Mamy trójcę świętą...?

Jak się wszyscy znajdziemy na podium, to będzie grubo... (mało realne)

 

Swoją drogą, bardzo się cieszę, że wreszcie ruszyły keepery w formace roto. Mac od dobrych dwóch lat o tym wspominał...

Nagle, niespodziewanie, chcąc nie chcąc zagram w dwóch... Każdy na innych zasadach, ale oba ciekawe...

Jakby ktoś nie wiedział, że coś się dzieje, to mam link: http://sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=51&t=195

 

W keeperach FP zrobiłem hattrick (jestem pierwszy, czy ktoś wcześniej wygrał 3 keepery na 3 możliwe?). Teraz wypadałoby potwierdzić klasę w rotokeeperze...

 

I tu jest problem, bo składy już wybrane, a ja nadal patrzę na swój skład, jak na wyjątkowo frywolne osły w Zoo...

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze wygrałem w FBX#2... I co? Mamy trójcę świętą...?

Jak się wszyscy znajdziemy na podium, to będzie grubo... (mało realne)

Nie o to mi chodziło, poza tym Wilq wygrał fbx1, ale nie w tym sezonie. QAS był dwa razy drugi, Evitacre wygra w tym roku, a ogólnie cała liga wydaje się być na bardzo wysokim poziomie - patrząc chociażby poprzez ich wyniki w rotoI. Każdy ma swoją koncepcję i tylko zwracam uwagę, że moja licytacja nie wynikała z braku cierpliwości, bo jakby zamiast Leonarda, ktoś krzyknął np Lawsona, to bym nie licytował pewnie nawet (w sensie zakładał, że pójdzie za więcej niż ja go cenię).

 

W mojej opinii najlepszy draft miała drużyna Cavs - sam miałem koncepcję taką, na wypadek jakby Durant poszedł za drogo (w moim rozumieniu :grin: ) - tylko wtedy pewnie by tak dobrze nie było, myślę że Cavs jak i ja byśmy przelicytowywali tych samych zawodników, bo Wiggins,Noel,Embiid,PGeorge to czwórka jaką miałem b wysoko na listach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota

Chris Paul    $69

Al Jefferson    $44

Goran Dragic    $35

Randy Foye    $18

Khris Middleton    $13

Channing Frye    $20

Elton Brand    $6

Ian Mahinmi    $3

Marcus Morris    $4

Anthony Morrow    $3

Marcus Thornton    $3

 

2 już wywaliłem - Anderson i Crawford bo nie zauważyłem, że będą punktować po innej stronie oceanów (w sumie 10$)

 

Czyli wychodzi salary na poziomie 218 (228)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Orleans Pelicans:

 

Rubio 26$

Korver 31$

Stephenson 13$

Belinelli 11$

Bosh 37$

Duncan 32$

DeAndre Jordan 44$

Cody Zeller 3$

Mills 12$

McLemore 3$

Wesley Johnson 18$

H. Barnes 3$

Shumpert 3$

 

Razem: 236$

Obiecałem, że dziś ogarnę ale jak zwykle robota mnie przytłoczyła..... taki czas na początku roku kiedy ma się kontrole :/ Narazie głośno myślę nad opchnięciem Jordana.... ale nie do końca jestem do tego przekonany. Postaram się jutro przysiąść bo piątek mam wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszy trejd w historii ligi! Choc blockbuster to nie byl... ;-)

Sessions za Wesleya Johnsona to bardziej przestawianie pionkow...

 

Co ma do tego cierpliwość? Sam licytowałeś Duranta 105? Jakby Ci dwaj gracze nie byli nominowani, to bym takiej kasy nie wydawał - mało kogo miałem w DYNASTY powyżej 50. [...] Jakbym cofnął czas to nadal bym dał za Duranta w DYNASTY 109, a na pewno do 120 bym licytował bez zastanowienia.

Nawet jesli to byla z gory zalozona strategia byles przykladem na szybkie wydanie kasy czyz nie?

Tylko napisalem, ze przy takich stawkach bylo to wyjatkowo latwo zrobic, ot nie powstrzymac sie od kupna tego drugiego drogiego zawodnika z czolowki.

 

A skoro juz napisales, ze to byla strategia to planowales bycie contenderem w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli to byla z gory zalozona strategia byles przykladem na szybkie wydanie kasy czyz nie?

Nie wiem czy jest sens odpisywać, skoro i tak będziesz mógł swoje sądzić. Wydałem szybko kasę, ale nie ma to związku z cierpliwością (którą się raczej wykazałem, mając chyba najdłuższego streaka bez wydanej kasy - a mogłem licytować Foyów i cała masę graczy poniżej 21$..)

 

Tylko napisalem, ze przy takich stawkach bylo to wyjatkowo latwo zrobic, ot nie powstrzymac sie od kupna tego drugiego drogiego zawodnika z czolowki.

W naszym drafcie było ~ 20 * 200 kasy

W draftach lig roto 15 * 200

 

Więc w dynasty około ~ 1.3 więcej

 

Durant: 109 / 1.3 ~ 82

Leonard: 61 / 1.3 ~ 46

 

Durant myślę że w wielu ligach pójdzie za większą kasę (w zeszłym roku, chyba w każdej nawet szedł za większą..). W mojej opinii w dynasty ma on jeszcze większą wartość.

 

A skoro juz napisales, ze to byla strategia to planowales bycie contenderem w tym roku?

Moją strategią było stworzenie dobrego zespołu do dynasty. Bycia contenderem w tym konkretnym roku nie brałem specjalnie pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym drafcie było ~ 20 * 200 kasy

W draftach lig roto 15 * 200

Więc w dynasty około ~ 1.3 więcej

Durant: 109 / 1.3 ~ 82

Leonard: 61 / 1.3 ~ 46

Wg mnie w tych wyliczeniach jest blad w zalozeniach bo wieksza liga oznacza, ze bedzie kupionych wiecej zawodnikow.

 

wilq miałeś podsumować draft i prorokować wyniki RS

Mialem i to zrobie, ale nie od razu...

 

Tzn sprawiaja Ci przyjemnosc moje bledy przepowiadania? ;-)

Pewnie, ze sie pokusze, ale jeszcze nie teraz bo jasne jest, ze do poczatku sezonu kilka wiekszych trejdow bedzie klepnietych. Natenczas moj arkusz rozgrzewa sie do czerwonosci jak widzi np trojki Zodda [serio, wychodzi mi, ze ma je na 2 druzyny!], wiec sie nie podejmuje zgadywania, w ktora strone to wszystko pojdzie ;-)

Zreszta w takiej lidze wiecej osob powinno sprobowac ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilq miałeś podsumować draft i prorokować wyniki RS

 

Jeszcze by napisał, że zgarnąłeś największy steal draftu wesleya johnsona lub że sessions będzie miał świetny sezon i nici byłyby z deala : ) Ja tam w ogóle jestem przeciw takim podsumowaniom w dynasty.

 

A swoją drogą gratuluję transferu, to tak jakby historyczna chwila ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac fajne wyliczenie, ale jeśli dążysz do tego, że wzięcie Duranta za więcej niż połowę kasy to był steal, to się grubo mylisz...

 

Faktem jest, iż w większej lidze zawodnicy idą za większą cenę, ale nie można tego brać na zasadzie proporcji! W szerokiej lidze biorąc gwiazdy za sporą kasę trzeba być przygotowanym na to, że za $1 się weźmie po prostu szrot. I o ile dużo łatwiej jest dobrać do gwiazd graczy zadaniowych niż odwrotnie (bo odwrotnie to już niemal graniczy z cudem), o tyle się może się jednak okazać, iż jak się ma za dużo szrotu w drużynie, to potem wszelkie wymiany bardziej przypominają akt desperacji niż jakąś taktykę wzmocnienia składu.

 

Nie mówię, że nie da się zgromadzić składu na miarę czołówki ligi poświęcając full kasy na gwiazdy. Da się. Ale przy tym trzeba mieć mnóstwo szczęścia, by pozyskać fajnych grajków za niewielką kasę.

 

Ja nie ukrywam - wedle mojej teorii, mam skład, by nieźle namieszać. Jeśli ta teoria okaże się zgubna i będę poniżej top5, to się więcej nie udzielam...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze by napisał, że zgarnąłeś największy steal draftu wesleya johnsona lub że sessions będzie miał świetny sezon i nici byłyby z deala : ) Ja tam w ogóle jestem przeciw takim podsumowaniom w dynasty.

 

A swoją drogą gratuluję transferu, to tak jakby historyczna chwila ^^

Ja z czystej ciekawości przeczytałbym "proroctwa" przecież wiadomo, że już w listopadzie nie będzie do czego się odwołać bo w grę wejdą ciekawsze wymiany za pierwszoplanowych zawodników, kontuzje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten czas do sezonu miał być po to by zejść poniżej limitu, ale jak można po drafcie zauważyć praktycznie nam to nie grozi. Tak więc do sezonu niewiele się wydarzy, bo i teraz mało kto chce ryzykować. Sam wiem, że przydałby mi się przynajmniej 1 center więcej, najlepiej pf/c. sf/pf też by mi miły był, ale na siłę chyba nie ma co wymian szukać. Dynasty jest o tyle miłe, że można myśleć bardziej przyszłościowo i nie martwić się o utrzymanie. Sam na drafcie bawiłem się przednio, ale teraz widzę jak dużo dziur mam w składzie i że prawie w młodzież nie poszedłem. Jakbym mógł to bym zmienił z pół składu i mogąc się cofnąć na draft bym bił się o innych grajków, ale było, minęło i trzeba się bawić z tym co się ma.

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować pewną nieskomplikowaną zabawę. Bez żadnych zobowiązań... Kto chce, to bierze udział.

Chodzi tylko o to aby jednego dnia o z góry ustalonej porze wrzucić na forum swoje przewidywania co do kolejności w lidze z następującym podziałem: pierwsza piątka (kandydaci do pozycji 1-5), druga piątka (kandydaci do pozycji 6-10) i analogiczne piątki trzecia i czwarta. Bez żadnego uzasadniania, bo na to przyjdzie jeszcze czas, jak ktoś będzie miał potrzebę.

Chcę, aby wszyscy zainteresowani zrobili to jednocześnie, żeby nikt nie sugerował się czyimiś opiniami. Można również do jakiegoś deadlinu przesłać swoje typy któremuś użytkownikowi forum, niepowiązanemu z Roto Dynasty i on po tym deadlinie wrzuci na forum to co nam szklana kula pokazała...

Ktoś chętny?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.