Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ok, większość swojego teamu nawet pamiętam, że licytowałem ;)

 

Grunt, że mam dobry fundament w postaci Bynumka :peaceful:  Bez niego nie wyobrażałem sobie swojego składu  :playful:

 

Chicago Bulls:

 

Derrick Rose 17$
Eric Gordon 12$
Jodie Meeks 29$
Arron Afflalo 15$
Kevin Love 63$
Spencer Hawes 28$
Marcin Gortat 29$
Andrew Bynum 26$ ? (nie wiem czy kłopotać z przeceną jego talentu ^^)
Isaiah Thomas 33$
O.J. Mayo 3$
Evan Turner 3$
Tim Hardaway Jr. 3$
Mirza Teletovic 3$
 
Total: 264$
Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile nic nie sknociłem:)

 

 

Stephen Curry GS - PG,SG 63

Reggie Jackson OKC - PG,SG 14

Jrue Holiday NO - PG 26

Matt Barnes LAC - SF 12

Paul Millsap Atl - PF,C 40

Larry Sanders Mil - PF,C 5

Jared Sullinger Bos - PF,C 10

Mason Plumlee Bkn - PF,C 6

Ersan Ilyasova Mil - SF,PF 5

Courtney Lee Mem - SG,SF 9

Kyle O'Quinn Orl - PF,C 5

Rodney Stuckey Ind - PG,SG 3

K.J. McDaniels Phi - SF 1

Total     199

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, ale może już ślepy jestem o tej porze. Chyba zawsze to było w Draft Central, a tutaj nie widzę tej opcji.

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/3946/draftresults

 

 

Będzie ktoś zliczał salary czy każdy sobie indywidualnie i tu poda?

Wg mnie tylko 2 GMow przekroczylo limit - Zodd [wliczajac Bynuma, ktorego niebawem wywali ;-)] oraz karl z 252$. Poza tym bylo kilka druzyn w okolicach 220-240, wiec problem zejscia z pensji nam nie powstal... co nie jest dziwne gdy draftowalismy z duzo nizszego rownego budzetu. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- duza liczba GMow oznaczala, ze znajdzie sie chetny na kazda strategie i tak mamy starych contenderow, stars&scrubs, tankowanie roznych kategorii, spore nierownosci w rozkladzie pozycji, ryzykowanie ze zdrowiem, stawianiem na mlodziez i nawet bardzo konsekwentnego tankera, ktory powinien zmienic nazwe druzyny na Sixers bo jesli nie zajmie ostatniego miejsca to bedzie wielki upset ;-)

 

Ja oczywiście przeciwko takim stwierdzeniom zdecydowanie protestuję, chyba że autor wskaże, kiedy Sixers skończyli RS z najgorszym bilansem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pewnego momentu mój draft wyglądał niezle, potem wpadł nie do końca chciany Lowry i trochę się posypałem. Na koniec zaś jak mi się już obraz zaczął rozmazywać to pomyliłem jednego Plumlee z drugim i mając 2$ i 11 graczy zakończyłem draft. Jakby co również jestem otwarty na trejdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście przeciwko takim stwierdzeniom zdecydowanie protestuję, chyba że autor wskaże, kiedy Sixers skończyli RS z najgorszym bilansem :tongue:

W sezonie 2014/15, o ktorym mowa takze w przypadku naszej ligi ;-)

 

A moje ogolne wrazenia z draftu sa takie...

- fajnie, ze sie wszyscy stawili. Przy 20 druzynach traktuje to jako spory sukces organizacyjny ;-) Brawo!

 

- z powodu tych 20 druzyn wiekszosc licytacji gwiazd osiagala kosmiczne poziomy w porownaniu z innymi ligami, ale jak sie zastanowic to w sumie nie jest dziwne gdy jest tyyyyyyle kasy do wydania. Co wiecej, poniewaz bylo az 20 GMow to prawie zawsze znalazl sie ten jeden co podbijal o pare dolarow wiecej ;-)

 

- w zwiazku z [relatywnie] wysokimi cenami wszystkich gwiazd trzeba bylo duuuzo cierpliwosci by nie wydac szybko prawie calej kasy [cough mac/Spurs cough] i przynajmniej ja potrzebowalem troche czasu by sie przestawic na nowa norme by oceniac co odpuszczac, a co mozna jeszcze licytowac.

 

- AFAIR ostatni GM kupil swojego pierwszego zawodnika w 42 licytacji... i to jest przerazajacy widok gdy brakuje juz gwiazd, a tu sa jeszcze druzyny z pelnym budzetem. Ale wszyscy wydali kase, wiec nie okazal sie to problem.

 

- duza liczba GMow oznaczala, ze znajdzie sie chetny na kazda strategie i tak mamy starych contenderow, stars&scrubs, tankowanie roznych kategorii, spore nierownosci w rozkladzie pozycji, ryzykowanie ze zdrowiem, stawianiem na mlodziez i nawet bardzo konsekwentnego tankera, ktory powinien zmienic nazwe druzyny na Sixers bo jesli nie zajmie ostatniego miejsca to bedzie wielki upset ;-)

 

- licytacja to swietna zabawa... ale ta gra dopiero sie zaczyna, wiec biore sie za klecenie ofert trejdowych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie 2014/15, o ktorym mowa takze w przypadku naszej ligi ;-)

 

A to jeszcze nie skończyli. Ba, zbroją się! Chcieliśta weteranów, to pozyskali Keith'a Bogansa i nadal źle? Miały być ruchy na FA, to zdjęli z waiversów Chrisa Johnsona... A tu nadal trwa hejting. Nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ a pokusisz sie o ocene szans poszczegolnych druzyn w najblizszym sezonie :smile:?

Tzn sprawiaja Ci przyjemnosc moje bledy przepowiadania? ;-)

Pewnie, ze sie pokusze, ale jeszcze nie teraz bo jasne jest, ze do poczatku sezonu kilka wiekszych trejdow bedzie klepnietych. Natenczas moj arkusz rozgrzewa sie do czerwonosci jak widzi np trojki Zodda [serio, wychodzi mi, ze ma je na 2 druzyny!], wiec sie nie podejmuje zgadywania, w ktora strone to wszystko pojdzie ;-)

 

A to jeszcze nie skończyli. Ba, zbroją się! Chcieliśta weteranów, to pozyskali Keith'a Bogansa i nadal źle? Miały być ruchy na FA, to zdjęli z waiversów Chrisa Johnsona... A tu nadal trwa hejting. Nieładnie.

Alez mi sie podoba co robia Sixers... ale nie jest to nastawione na wygrane mecze w najblizszym sezonie. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- AFAIR ostatni GM kupil swojego pierwszego zawodnika w 42 licytacji... i to jest przerazajacy widok gdy brakuje juz gwiazd, a tu sa jeszcze druzyny z pelnym budzetem. Ale wszyscy wydali kase, wiec nie okazal sie to problem.

Taka była moja strategia - odpuszczaniu gwiazdorów, bo pewnikiem było, że żeby takiego mieć, trzeba grubo przepłacić. Kusiłem się na Leonarda, ale poszedł w 1 licytacji, i jak padła 60, odpuściłem. Drugim moim celem był właśnie Drummond, a że dopiero został tak późno wystawiony, może to i lepiej, 60 bym raczej nie dał. Z góry założyłem, iż w liczniejszej lidze przepłacanie gwiazd ma średni sens, gdyż za 1 zostaje wybrany szrot. Nie poszedłem tą drogą i zupełnie nie żałuję, bo nie dość, że poza zadaniowcami typu JR czy Jamal ma skład na lata, to jeszcze nawet na teraz. Ale jaki to da efekt, zobaczymy. Ja swój cel na draft zrealizowałem i mogę ze spokojem oczekiwać zbliżającego się sezonu.

 

Tak btw, myślałem, iż przed sezonem trzeba mieć salary 200, stąd pisałem o problemach z tym. Jeżeli 250, to luz. Zresztą w 200 mało kto się chyba zmieścił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co ja z chęcią poczytam wróżby Twoje wiLQ, czy kogokolwiek innego. Może ja tak mam, ale lubię lekturę oceniającą i próbującą coś przewidzieć, i nie by później wytknąć - po prostu sam jestem denny w ocenianiu i wniosków zbyt dużo wyciągnąć nie umiem. Bądź innymi słowy - zbyt leniwy jestem by się tym zająć i próbować prognozować ;)

 

Swoją drogą fajnie zobaczyć, że ludzie z draftu zadowoleni byli. Sam wcześniej się nie przygotowuję i idę w totalną improwizację. O ile w moim debiucie udało mi się awansować do czołówki to chyba teraz tylko to, że spadków nie ma mnie ratowałoby ^^ Przynajmniej takie mam odczucie. Tego swojego składu w ogóle nie kupowałem patrząc na staty. Był grajek na licytacji to czemu by nie i taką miałem można rzec strategię ^^ o ile można to tak nazwać (jedyne założenie jakie miałem to to że będę się bił o Rose'a - reszta improwizacja, a niektórych nazwisk nawet nie wiem kiedy i czasem po co licytowałem ^^). Może kiedyś dojdę do planowania, ale póki co to po prostu fun z uczestnictwa u mnie głównie jest. Plus możliwość kombinowania wymian, a coś czuję że dużo roboty mnie czeka.

 

ps. jakby kto chciał to mało ujeżdżany w ostatnich 2ch latach Bynumek jest to wzięcia w okazyjnej cenie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Lakers 

 

Kobe Bryant - $35

Kevin Garnett - $4

Timofey Mozgov - $7

Tyreke Evans - $10

Terrence Ross - $10

Zach Randolph - $13

Joe Johnson - $17

Andre Iguodala - $19

Anderson Varejao - $20

Dwight Howard - $30

Carmelo Anthony - $58

Steve Nash - $3

Devin Harris - $3

 

Salary: $229 

 

Chyba dobrze policzyłem wszystko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego draftu to muszę się wam przyznać, że to moja pierwsza liga roto i mój pierwszy draft aukcyjny. Mam nadzieję, że nie było tego aż tak bardzo widać. Żadnej strategii nie miałem, niestety nie miałem czasu nawet, żeby sobie taką ułożyć. Oczywiście fajnie jest mieć Duranta czy Davisa, ale postanowiłem że nie będę za nikogo płacić ponad 100$. 

 

Ze składu jestem średnio zadowolony. Nie jestem do końca przekonany do mojego lidera  Melo. 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.