Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Bulls - Wizards


LeweBiodroSmoka

Bulls czy Wizards?  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii CHI - WSH



Rekomendowane odpowiedzi

Posłuchaj Durde komentującego kosza. Jego głos jest nie do zniesienia, poza tym on się zwyczajnie nie zna. 

no fakt nie słyszałem typa ale po Twoim opisie nawet chyba juz nie chcę ale, ze co.... p. Michałowicz się zna niby?!

 

słyszałem wielu komentatorów, naprawdę trzeba byc wirtuozem by być gorszym, no chyba,ze to kwestia asłuchalnego głosu jedynie.

 

ale to taki offtop trochę ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Nene, zachował się jak facet. Ja bym przyjebał mocniej, a Ci co go krytykują to są cipki, a nie faceci, przepychanki, sprzeczki to jest to. Leszcz Butler he he he

 

ps. Tylko nie wyskakiwać z żalosnym wrestlingiem:)

Edytowane przez Fudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Nene, zachował się jak facet. Ja bym przyjebał mocniej, a Ci co go krytykują to są cipki, a nie faceci, przepychanki, sprzeczki to jest to. Leszcz Butler he he he

 

ps. Tylko nie wyskakiwać z żalosnym wrestlingiem:)

Zachował się jak typek ,który ma przewagę fizyczną i myśli ,że mu wszystko wolno,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt nie słyszałem typa ale po Twoim opisie nawet chyba juz nie chcę ale, ze co.... p. Michałowicz się zna niby?!

 

słyszałem wielu komentatorów, naprawdę trzeba byc wirtuozem by być gorszym, no chyba,ze to kwestia asłuchalnego głosu jedynie.

 

ale to taki offtop trochę ; )

Durda zna się jeszcze mniej niż Michałowicz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Nene, zachował się jak facet. Ja bym przyjebał mocniej, a Ci co go krytykują to są cipki, a nie faceci, przepychanki, sprzeczki to jest to. Leszcz Butler he he he

Przeciez Nene mu nawet jak to powiedziałeś nie "przyjebał", złapał go za głowę i na tym się skończyło. Po czym Butler odpowiedział trójką i zgasił Nene niczym peta.

Mecz taki jak prawdziwie PO powinno być. Dawno już nie czułem tylu emocji i od razu mimo , że to dopiero pierwsza runda wróciły wspomnienia z nieprzespanych nocy i finałów Bulls.

Miło, że Dunleavy przypomniał mi się w taki sposób o swoim istnieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już o tym Nene, nie graliście nigdy w jakimś poważniejszym meczu? Nie wiecie, że podczas gry emocję często biorą górę, a później po meczu jak się wszystko przemyśli to się żałuję pewnych zzachowań? Tym bardziej, że to Playoffs najlepszej ligi na świecie, a nie wojewódzka liga juniorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że to Playoffs najlepszej ligi na świecie, a nie wojewódzka liga juniorów.

Dokładnie, NBA to nie wojewódzka liga juniorów dlatego wynikający z dawania się prowokować brak profesjonalizmu jest traktowany tutaj przez wielu jako wada. Nie wiem, może jakiś k**** samiec alfa typu Fudżi mnie uzna za cipkę ale zawsze mi imponują goście z San Antonio, c*** ich boli trash talking i jakieś prowokacje rodem z getta, jak chcą odpowiedzieć to odpowiadają koszykówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej spodobała mi się reakcja Butlera - gość ani na chwile nie odpuścił, w jego oczach nie było widać żadnego strachu. tacy goście z Brazylii chyba nie robią na nim wrażenia ;-) 

No nieczęsto są tacy murzyni bez stracha. Pamiętam, że Barkley był tchórzliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, NBA to nie wojewódzka liga juniorów dlatego wynikający z dawania się prowokować brak profesjonalizmu jest traktowany tutaj przez wielu jako wada. Nie wiem, może jakiś k**** samiec alfa typu Fudżi mnie uzna za cipkę ale zawsze mi imponują goście z San Antonio, c*** ich boli trash talking i jakieś prowokacje rodem z getta, jak chcą odpowiedzieć to odpowiadają koszykówką.

 

No, San Antonio to trochę słaba odpowiedź. Wystarczy sobie przypomnieć co wyprawiał Bowen, który uwielbiał takie prowokacje jak wczoraj Nene albo Horry, który zdemolował Nasha niczym tir. 

 

Zawieszenie Nene na jeden mecz - żenada. W tej lidze naprawdę już nie można powalczyć mocniej ani zrobić spiny, bo zaraz banicja. http://sports.yahoo.com/photos/nba-playoffs-fashion-1398459568-slideshow/ - chociaż tutaj jest duża odpowiedź stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.