Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Bulls - Wizards


LeweBiodroSmoka

Bulls czy Wizards?  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii CHI - WSH



Rekomendowane odpowiedzi

Ale MG dziś zgnojony..

 

podsumowaniem był łokieć który sprzedał mu Noah, zaraz po tym jak go objechał po lewej, chyba ostani FG Francuza 

 

Wizzards są drużyną z playstation, c*** z trenerem, c*** z zagrywkami, fanatycy gamblingu

 

Wall wszystko co zrobił zajebiście to zaraz oddawał katastrofalnym zagraniem, Nene wyglądał na high post jak Aldrigde czy Zach, ale daje lipę na linii w tej serii, Beal to Jamal Crowford 0.5, choć to dzięki niemu dogonili wynik

 

a wystarczyło tylko trafić 70% wolnych, a nie trafiać co drugi, Bulls wyjdą na g3 na noże, więc muszą niech lepiej zaczną trafiać te cholerne wolne

 

oglądałem ten mecz z chicagowskim komentarzem i w sumie bardzo fajnie bo nie było się czym szczycić,straszna nocka z punktu widzenia polskiego kibica, z punktu widzenia Xamela to był istny horror najpierw w połowie trzeciej kwarty, a później w crunch OT - Wall zrobił 4pkt dla Bulls w 4 sekundy i z -6 robi się -2 i wynik otwarty

 

 

jakby Bulls to wygrali to pewnie wygraliby też serię teraz, nie ma szans żeby ugrali więcej niż jeden mecz w WSH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej mają charakter.

ja nie mówię, że to źle, ale ciężko się to momentami ogląda

 

niby to chicago było w gazie przez 3/4 drugiej połowy gdy Wizz wyglądali trochę jak drużyna tankująca ale gdyby nie tak słabe FT mecz byłby na poziomie +/- 2 - no gdzie sens gdzie logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinrich się w tym meczu nie popisał. Zepsute FT (balls dont lie - dla mnie nie było faulu Nene). Dodatkowo jakieś dziwne wymuszanie fauli, które powodowały kontry Wizz. Ogólnie to przyjemnie się ogląda jak Nene wyciera sobie podgłogę Noahem. Szkoda, że miał sprzeczkę z Kirkiem a nie Joahimem, którego by przywołał do porządku.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż głupio wygląda moje Bulls w 5, tym bardziej, że jeszcze przed serią pisałbym nie nie doceniać Wizz, bo Bullsi kompletnie nie mają ataku, a on jest w PO kluczowy :/

 głupio to wygląda 0:2 z HCA a nie twoje typy ;-)

najlepsze jest to że mimo przebiegu serii jest na pewno dalej cała masa fanów którzy spokojnie wierzą w bulls

tym bardziej ze padaka MG moze dosyć dobrze rozmontować grę Wizz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat Xamela legł w gruzach. On nie zna takiego życia.

 

 

Xamel odbija sobie wszystko w SimBaskecie , gdzie wszystko wygrywa. ;) 

 

Nie ma co się dziwić, że Wizards nie grają jakiejś wielkiej koszykówki, z takim trenerem to nic dziwnego. W sumie to lepiej gdyby tego trenera nie było. Gortat dzisiaj zagrał straszną lipę, Nene znowu bardzo dobrze. Wall znowu słabo, tym razem nawet w obronie nie bardzo dawał radę i Augustin sobie poszalał. 

 

Ogólnie to Wizards mają całkiem sporo talentu, a na pewno więcej niż Bulls. Fajnie by było gdyby mieli jakiegoś ogarniętego trenera, ale jak awansują do drugiej rundy to zmiany raczej nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mg zagral 1 slabsze spotkanie a wy wieszacie na nim psy, jakaby conajmniej przegral im juz serie:D

 

przed ta seria mozna bylo sie wiele spodziewac ale nie 0-2 po 2 meczach w chi.

teraz wszyscy sa madrzy i wypisuja/wygaduja (pozdro dla chlopakow ze studia tnt) oczywistosci, ze bulls brakuje g2g, ze nie ma gwiazd w ofensywie itd. szkoda, ze niewielu wspominalo o tym przed seria co widac nawet w wynikach ankiety, kto byl tutaj faworytem.

 

oczywiscie to sa bulls i nie zdziwi mnie jesli zatrzymaja wiz na 80 punktach i wroca na g5 z wynikiem 2-2 ale z 2 strony ofensywa wiz ostatnio nie szwankuje. a kto sie przyjrzy mocniej zobaczy, ze pod koniec sezonu wygrywali z trudniejszymi rywalami.

 

co do przyszlosci. jesli uda im sie zatrzymac caly sklad to moze byc fajnie. z tym, ze brakuje mi tu jeszcze 1 talentu, ktory bedzie w stanie zrobic duzy postep i podciagnac ten team do gory. wall i beal to jedno. nie wiem na co stac portera czy brookera i nie wiem co dojdzie w tegorocznym drafcie ale jezeli chca wejsc wyzej to poza brakiem zmian, potrzeba im jeszcze 1-1 solidnych grajkow. zobaczymy co dojdzie z weteranow. gooden, harrington, miller to raczej takie kilkumiesieczne wsparcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortata dziś strasznie sędziowie olali. kilkukrotnie był falowany, a mimo to nie dostał gwizdka. do tego niscy wizards zabierali mu zbiórki ;] co oczywiście nie usprawiedliwia tego, że w obronie był słabiutki - choć póki co w tych playoffs to defensywni anchorzy ogólnie się nie popisują, bo przecież Noaha ogrywa Nene, a Hibberta Antic na zmianę z Millsapem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie to Wizards mają całkiem sporo talentu, a na pewno więcej niż Bulls. Fajnie by było gdyby mieli jakiegoś ogarniętego trenera, ale jak awansują do drugiej rundy to zmiany raczej nie będzie. 

 

Wizards idą straight 2 de fajnals - w drugiej rundzie słabi Pacers, Heat dostaną wpierdol od Nene, Randy Wittman okrzyknięty mastermindem dostaje 7 letnie extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.