Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 Nie pomyliłeś tematu z "pop" czy coś takiego? W jaki sposób to tu pasuje, w jaki sposób to jest fajne i ostatnie: "tylko jęczenie jego laski jest nie do zniesienia". To jęczenie to 3/4 tej piosenki -> piosenka jest nie do zniesienia imho. Chyba, że łącznikiem ma być producent. Dziwne, że od... coś takiego koleś, który zrobił bity do Po Sygnale i Lego Małpie i Guzik na powrocie Włodiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem ile czasu zajmuje jęczenie tej laski, ale mogłoby to być nawet 10 minut Maryli Rodowicz i tak to przewinąłem.

I tak nie pomyliłem tematu, cokolwiek, gdzie jest Reno pasuje tutaj - nawet jakbyś miał skipować 3/4 jingla.

 

Aha dla tych co znają LevelUp - 2:06 - 2:59.

 

W sumie też świeże - nowy Rip, wreszcie kozak.

 

 

Tu nie musisz przewijać. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...



moj kawaleczek, druga zwrotka moja ;p sprawdzcie sobie jak bedziecie mieli chwile ;)

bierzcie poprawke na jakosc, i że ten bit jest przeorany przez wszystkich domorosłych mc w internecie. wlasnorecznie to mixowalem, tak, jestem laikiem, traktuje rap jako hobby i odskocznie małą od codzienności, nic więcej :smile:

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę, że to piszę, ale dobrze że laik zaczepił kękiego. piotrek po raz kolejny odpowiadając na fejsbuku niestety wykreśla się z grona poważnych raperów (xD)

Kulfon Ty tu jesteś moim człowiekiem od rapu, w jakim tracku ta zaczepka? 

 

Z mojej strony szybki przegląd wygląda następująco:

Mielzky i Małpa aka Rottenberg, nudnoo strasznie Panie Małpa pan przestanie mówić tylko niech płynie

Level up Laika najslabszy ze wszystkich, swoja droga wygodnickie podejscie do rapu sobie ustalił, 3 minuty raz w roku i do przodu.

Hades z Killing Skills, słabo, Nowe Dobro dla mnie było płytką klasyczną (i jest), z Emade był klimacik, a z holendrami poki co bardzo przewidywalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappar wyżej wrzucił, af9

ech, k****, już zezgredziałem chyba do końca, nie mogę tego polskiego gówna słuchać. tetris niby życiówka, najlepszy materiał od dawna itd., przesłuchałem połowę i zasypiam z nudów, jest w ogóle jakiś mocny wers na tym miksie? tematyka kawałków jakby to był 2005. dwa sławy z którymi jestem od początków poszli w gimbów i zrobienie jak największego hajsu, spoko, należy im się, ale przesłuchałem tradycyjnie połowę i mam wrażenie że każdy trak jest na tym samym bicie (oprócz tego sodrumatica, ale to już dawno słyszałem), nie ma już tego czegoś co przyciągało do nich, przedawkowali swag. green i gres coś tam pierdolą o c*** wie czym w sumie bez grama charyzmy. na ,,nocy" też było pi****lenie (pardą, poezja), ale klimatem fraktal nie ma podjazdu. bonson przestał się nad sobą użalać, a laik przestał rozkieliszać powonienia westchnieniami druidów, więc można go posłuchać, także na af czekanko. ogólnie teraz tylko słucham rapu, z którego kilka lat temu miałbym bekę - LSO daje sztosy na niesamowitych bitach, poza tym rogal ddl, typ jest z tej całej ciemnej strefy, więc normalnie bym nie podchodził nawet, ale przez przypadek odpalił mi się na youtubie i słyszę tam ,,farszem nabijam cukinię, jeśli bit byłby cukinią" i już jestem zaintrygowany, lecę następny kawałek i słyszę to



i ten trak jest mocniejszy niż cała ta epka tetrisa, nie słucham ulicznego rapu, ale to mi budzi skojarzenia z problem c30, rogal nie składa tak dobrze jak oskar, ale czuć ten wajb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.