Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Tak - rozczarowałem się. Widać chłopak nie ma zbytnio motywacji. 

Co do Taco to z tą motywacją bym nie przesadzał, jednak ma bo ta epka to wypuszczona ot tak, jego głównym celem jest plytka na wrzesień, po tym jak dojebał go hype mogło mu odjebać, a jednak coś kmini, koncerty po dwa na miasto wyprzedane na trzy miesiące przed terminem, open air najbardziej pieje z rap sceny która pewnie dostaaje pierdolca i bolu dupy dekady, jak typ co nie biega obklejony bluzami z metkami sponsorów, nie kreujacy sie na pseudo gangusa i nie chowający mentalnych pryszczy za swagowymi okularami rozjebał ich od tak pewnego lata;D to jest piekne choc flow Taco mi nie siedzi przypomina mi the streets i mike'a skinnera ale kibicuje temu dzieciakowi urodzonemu w Egipicie;) peace yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - rozczarowałem się. Widać chłopak nie ma zbytnio motywacji. 

pi****lenie, właśnie Taco Woskiem pokazał, że pasji ma jak mało kto w polskim rapie. Płyta na kompletnej zajawce, koncepcyjna, wszystko na podwójnych, widać że wymagała nie tylko talentu, ale sporo siedzenia i ślęczenia. A to jako epka wydana bez zapowiedzi, bez hajpu, kiedy to marmur wkrótce wychodzi. Tym bardziej, że widać pracę nad stylem i naprawdę mało ma wspólnego z trójkątem czy umową o dzieło - żadne tam odcinanie kuponów czy wincyj. 

Jak wcześniej nie byłem specjalnie zajarany Taco jako raperem, tak teraz wchodzi do mojej topki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw rappar serio uważasz, że wosk jest lepszy niż tw czy nawet uod?

Ujmę to tak - zależy ja rozumiemy słowo lepsze. Taką jakością - to tak, Wosk jest według mnie sporo lepszy. Jeśli taką słuchalnością - to jednak Wosk jest materiałem specyficznym, do tego słabo nadającym się na katowanie repeat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schollboya Q plytka jednak jest mega, podbiłem do niej jeszcze raz po kilku tygodniach i kurde gdzie ja przegapilem czy raczej jak ja nie uslyszalem kawalków takich jak John Muir, Str8 Ballin czy mój fav bujający tak pięknie west coastowo Neva CHange obczajcie ten ostatni kawałek w refrenie SZA no i ten groove plus klasyczne piszczałki aaaaaj katuje to od paru dni non stop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały G-Eazy kojarzył mi się strasznie z Hoodie Allenem czy innymi Sammy Adamsami, ale ostatnio gubiąc się w Spotify ogarnąłem, że ma większy fanbase niż Kendrick, także lekko w szoku i kiedyś sprawdzę, bo znam tylko gościnkę u Pella, która w sumie jest okej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=AYaqZ9r3K14

Taki klasyk ode mnie.

Edytowane przez triplejohnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.